frekventanti IQ pohyb Akademie

FREKVENTANTI jsou osobní trenéři či instruktoři skupinových lekcí, kteří absolvovali v naší Akademii minimálně jeden odborný seminář. Můžete si tedy ověřit, zda se Vaši oblíbení trenéři nebo instruktoři vzdělávali či stále vzdělávají v naší Akademii a ujistit se tak o kvalitě jejich znalosíi a dovedností v rámci pohybového oboru. Vyhledávat můžete konkrétně podle jména nebo podle regionu. 

Pokud Vás zajímají trenéři a instruktoři, kteří u nás mají vystudovanou přímo některou z rekvalifikací, najdete je mezi absolventy.

páteř - skolióza

Baďurová Věra Přerov
Bakošová Lenka Lednické rovne
Bárta David Praha, Český Brod
Berka Filip Děčín
Botlíková Vlaďka Praha 6
Boušová Michaela, Ing. Plzeň
Bužková Ivana, Ing. Praha
Čechmanová Dana Brno-Královo Pole
Černoch Josef Uherské Hradiště
Chasanovitisová Ilona, Mgr. Praha
Chvojka Dominik Praha
Doležalová Lenka Řehenice
Ďurišová Eva Žilina
Dyrynková Barbora Roudnice nad Labem
Elčkner Michal Praha
Engelová Miroslava Mníšek pod Brdy
Fiškandlová Iva Praha 22
Gruntorádová Petra Jihlava
Hapalová Silvie Olomouc
Hašek Miloš Kladno
Havlíčková Jitka Liberec
Hladíková Jana Brno
Hoffelnerová Alena, Bc Trhové Sviny
Honková Veronika Ostrava
Hons Břetislav Děčín
Horatlík Jiří Tábor
Horatlíková Iva Tábor
Hortová Markéta Praha
Horváth Zoltán, Ing. Chomutov
Hrušková Jaroslava Plzeň
Hubáčková Martina Brno
Jamborová Veronika Žďár nad Sázavou
Janotová Vendula Brno
Klimíčková Lucie Praha
Kluch Filip Praha
Kolebačová Zuzana, Mgr. Ostrava
Koňaříková Iveta Ostrava
Kopecká Martina Praha
Kratochvílová Kriegelová Kateřina, Ing. Hostivice
Křivánková Daniela, Bc. Žatec
Kruková Mgr. Jana Hovorčovice
Krumpolc David, Mgr. Praha
Krutská Lenka Český Brod
Kubeš Jiri Slatiňany
Kubíková Tereza Prague
Kulhánková Sandra Plzeň 3
Kupka Ondřej, Bc. Praha
Kutlvašrová Veronika Havlíčkův Brod
Lechnerová Eliška, Mgr. Lety
Lexová Alena Ždírec nad Doubravou
Limr Tomáš Ústí nad Labem
Marková Vendula, Mgr. Praha
Martiniak Martin Havlíčkův Brod
Mašková Tereza Blatná
Mašková Tereza Blatná
Matošková Lenka Říčany
Melišová Kateřina Plzeň
Miková Monika Rajec
Minář Michal, Mgr. Brno
Mlkovcová Michaela Praha
Mojzis Michaela Poděbrady
Mojzis Michaela Poděbrady
Moulisová Jitka, Ing. České Budějovice
Mrowiecová Dita, Bc. Ostrava
Müllerová Hana, Ing. Moravská Ostrava a Přívoz
Nevosadová Ilona Jihlava
Novotná Adéla, Mgr. Poděbrady
Otáhal Jaroslav Praha 10
Pašková Eva Strakonice
Peterková Anna Česká Lípa
Petro Martin Praha
Pokorná Romana, Ing. Brno
Prášil Jakub, Mgr. Žďár nad Sázavou
Průchová Martina, Bc. Štenovice
Rolčeková Lucia, Mgr. Žilina
Rulfová Sandra Rakovník
Šejvlová Olga Jaroměř
Semanská Lubica Praha-Dolní Počernice
Smoleňová Markéta Otice
Smugalova Eva Orlová
Sochová Veronika Praha
Sotona Pavel Chrudim
Špalková Alena, Mgr. Praha
Šťastný Marek Dolní Břežany
Stellerová Jana Vejprnice
Šulc Matěj Ústí nad Labem
Sýkorová Simona Praha
Tománková Linda Zlín
Toufarová Hana Třebíč
Trejbalová Lucie Rakovník
Tuček Matouš Trutnov
Uhlířová Jana Poděbrady
Vajnar Tomáš Ústí nad Labem-Neštěmice
Vaňková Kristýna, Mgr. Bc. Praha
Varnušková Linda Liberec
Vítek Rostislav Brno
Vítková Jana, Ing. Brno
Vlasák Straková Olga, Bc. Praha
Vobrubová Lenka Praha 4
Záňová Kristína Žilina
Žičařová Jana Velvary
Žídek Miroslav Frýdek-Místek



Certifikovaní pohyboví specialisté
Aerobic
SK Pohoda
Certifikovaná pohybová centra