frekventanti IQ pohyb Akademie

Mezi frekventanty IQ pohyb Akademie jsou zařazeni všichni, kdo u nás mají absolvovaný jakýkoliv odborný seminář. Najdete zde tak trenéra či instruktora, který odpovídá Vašemu typu cvičení podle Vašeho žádaného zaměření.

Pokud Vás zajímají trenéři a instruktoři, kteří u nás mají vystudovanou přímo některou z rekvalifikací, najdete je mezi absolventy.

David Bárta Praha, Český Brod
Filip Berka Děčín
Vlaďka Botlíková Praha 6
Ing. Michaela Boušová Plzeň
Josef Černoch Uherské Hradiště
Mgr. Ilona Chasanovitisová Praha
Lenka Doležalová Řehenice
Eva Ďurišová Žilina
Barbora Dyrynková Roudnice nad Labem
Michal Elčkner Praha
Iva Fiškandlová Praha 22
Petra Gruntorádová Jihlava
Silvie Hapalová Olomouc
Miloš Hašek Kladno
Jana Hladíková Brno
Veronika Honková Ostrava
Břetislav Hons Děčín
Jiří Horatlík Tábor
Iva Horatlíková Tábor
Ing. Zoltán Horváth Chomutov
Jaroslava Hrušková Plzeň
Martina Hubáčková Brno
Lucie Klimíčková Praha
Filip Kluch Praha
Iveta Koňaříková Ostrava
Martina Kopecká Praha
Ing. Kateřina Kratochvílová Kriegelová Hostivice
Daniela Křivánková Žatec
Mgr. Jana Kruková Hovorčovice
Mgr. David Krumpolc Praha
Lenka Krutská Český Brod
Tereza Kubíková Prague
Veronika Kutlvašrová Havlíčkův Brod
Mgr. Eliška Lechnerová Lety
Mgr. Vendula Marková Praha
Tereza Mašková Blatná
Lenka Matošková Říčany
Kateřina Melišová Plzeň
Monika Miková Rajec
Michaela Mikovcová Praha
Mgr. Michal Minář Brno
Michaela Mojzis Poděbrady
Michaela Mojzis Poděbrady
Ing. Jitka Moulisová České Budějovice
Ing. Hana Müllerová Moravská Ostrava a Přívoz
Jaroslav Otáhal Praha 10
Eva Pašková Strakonice
Anna Peterková Česká Lípa
Martin Petro Praha
Ing. Romana Pokorná Brno
Mgr. Lucia Rolčeková Žilina
Bc. Dita Ščerbaková Ostrava
Olga Šejvlová Jaroměř
Markéta Smoleňová Otice
Eva Smugalova Orlová
Pavel Sotona Chrudim
Alena Špalková Praha
Marek Šťastný Dolní Břežany
Jana Stellerová Vejprnice
Matěj Šulc Ústí nad Labem
Simona Sýkorová Praha
Hana Toufarová Třebíč
Vendula Trávníčková Brno
Lucie Trejbalová Rakovník
Jana Uhlířová Poděbrady
Mgr. et Bc. Kristýna Vaňková Praha
Linda Varnušková Liberec
Bc. Olga Vlasák Straková Praha
Miroslav Žídek Frýdek-Místek



Nutris®
SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka