frekventanti IQ pohyb Akademie

FREKVENTANTI jsou osobní trenéři či instruktoři skupinových lekcí, kteří absolvovali v naší Akademii minimálně jeden odborný seminář. Můžete si tedy ověřit, zda se Vaši oblíbení trenéři nebo instruktoři vzdělávali či stále vzdělávají v naší Akademii a ujistit se tak o kvalitě jejich znalosíi a dovedností v rámci pohybového oboru. Vyhledávat můžete konkrétně podle jména nebo podle regionu. 

Pokud Vás zajímají trenéři a instruktoři, kteří u nás mají vystudovanou přímo některou z rekvalifikací, najdete je mezi absolventy.

intervalový a kruhový trénink

Augustinová Eliška, Mgr. Pardubice VII
Babničová Kateřina, Mgr. Plzeň 3
Bakošová Lenka Lednické rovne
Bařinková Andrea Praha
Beroušková Věra Praha-Běchovice
Čejka David Plzeň
Choutková Aneta, Ing. Praha
Chudík Veronika Uherské Hradiště
DiS Řezníčková, Veronika Frýdlant nad Ostravicí
Dobešová Renata, Ing. Beroun
Dymáková Pavla, Mgr. Prague
Erik Polívka Plzeň 6-Litice
Filipcová Sára Praha 5
Florian Jan, Bc.Ing. Brno
Gálik Lukáš Žilina
Gregůrek Aleš, Ing. Brno
Hájková Helena Praha 18
Havelka Jan Bohutín
Hrachovcová Michaela Praha
Hrušková Kateřina Pardubice VI
Jáně Jakub Praha
Ježková Barbora Liberec
Kadeřábková Linda Rakovník
Kopecký Lukáš
Kosmák Karel Moravské Budějovice
Kottová Veronika, Ing Plzeň
Kratochvílová Kriegelová Kateřina, Ing. Hostivice
Kubelková Veronika Sezemice
Kubelková Veronika Sezemice
Kurucová Svetlana, RNDr. Dúbravka
Lechan Ladislav Michalovce
Lechnerová Eliška, Mgr. Lety
Litecká Marcela, Mgr. Spišská Nová Ves
Mahrischlová Daniela Brno
Malá Michaela, Mgr. Praha 3
Mátl Pavel, Mgr. Praha 6
Minář Michal, Mgr. Brno
Mojzis Michaela Poděbrady
Mojzis Michaela Poděbrady
Moulisová Jitka, Ing. České Budějovice
Nováková Klára Praha
Odvárková Denisa Praha
Olmr Tomáš Říčany
Ožanová Zuzana Brno-Komín
Pešek Jří Prachatice
Peterková Anna Česká Lípa
Pfeffer Jan Čelákovice
Plašilová Lenka Liberec
Pobežalová Ivona Benešov
Podolská Nikola Telč
Porubská Sylva, Mgr. Spišská Nová Ves
Prušanská Lucie Břeclav
Průšová Martina, Mgr. Praha-Suchdol
Rulfová Sandra Rakovník
Šauerová Tereza, Bc. Sedlčany
Sedláková Denisa Třebíč
Slivanská Gabriela Litoměřice
Špimrová Pavlína, Mgr. Rakovník
Stujová Daniela Praha 4
Švačková Dana Višňová
Theuerová Iveta, Ing. Štěpánkovice
Trejbalová Lucie Rakovník
Tykva Lukáš Brázdim
Vaňková Kristýna, Mgr. Bc. Praha
Vlčková Lenka Frýdlant
Zapletalová Andrea Mladá Boleslav
Žídek Miroslav Frýdek-Místek



Certifikovaní pohyboví specialisté
Aerobic
SK Pohoda
Certifikovaná pohybová centra