frekventanti IQ pohyb Akademie

Mezi frekventanty IQ pohyb Akademie jsou zařazeni všichni, kdo u nás mají absolvovaný jakýkoliv odborný seminář. Najdete zde tak trenéra či instruktora, který odpovídá Vašemu typu cvičení podle Vašeho žádaného zaměření.

Pokud Vás zajímají trenéři a instruktoři, kteří u nás mají vystudovanou přímo některou z rekvalifikací, najdete je mezi absolventy.

Adamová Simona Jablonec nad Nisou
Andrová Lada Brno
Bábík Marek Otrokovice
Bačová Petra Volyně
Baďurová Věra Přerov
Bakošová Lenka Lednické rovne
Bárta David Praha, Český Brod
Bártová Jana Rychnov nad Kněžnou
Bašková Ing. Alžbeta Olomouc
Berka Filip Děčín
Berounský Karel Praha
Blaťáková Alžběta Beroun
Blažíček Robin Žďár nad Sázavou
Böhmová Helena Přeštice
Boušová Michaela, Ing. Plzeň
Brožová Petra České Budějovice
Bubeníčková Jarmila Olomouc
Budíková Milena Ústí nad Labem-město
Bužková Ivana, Ing. Praha
Cardová Alena, MgA. Strakonice
Čerňanská Soňa, Mgr. Žilina
Chasanovitisová Ilona, Mgr. Praha
Chrástová Ivana Blížkovice
Daníšková Andrea Žilina
Dobešová Renata, Ing. Beroun
Dostálová Lenka Prachatice
Dostálová Vlasta Háj ve Slezsku
Dučková Andrea Praha
Dvouletá Jitka Staré Město
Endal Václav Praha
Engelová Miroslava Mníšek pod Brdy
Farková Gabriela Tymákov
Fiškandlová Iva Praha 22
Fomenková Karolína Praha
Fričová Anna Praha 6
Fričová Anna, Mgr. Praha
Furdeková Katarína Žilina
Gibs Dita Milovice
Gruntorádová Petra Jihlava
Hanzálek Martin, Mgr. Brno
Hapalová Silvie Olomouc
Harvancová Lucie Praha
Hašek Miloš Kladno
Hatašová Renata Bratronice
Hausmanová Hana Lužec nad Vltavou
Hlavicová Radmila Valašské Meziříčí
Hodoušek Matěj, Ing. Praha
Honková Veronika Ostrava
Horálková Veronika, Bc. Praha 21
Horatlík Jiří Tábor
Horatlíková Iva Tábor
Horecká Tereza Moravský Písek
Horváth Zoltán, Ing. Chomutov
Horvátová Lucie Ústí nad Labem
Hovorka Vít, Mgr Praha
Hrubanová Věra Olomouc
Hrušková Jaroslava Plzeň
Hubáčková Martina Brno
Humlíčková Tereza, Ing. Brno
Hurtíková Dana Vsetín
Jarošová Karolína Veverská Bítýška
Javůrková Jana Praha 7
Kándlová Dita, MgA Praha 4
Karpíšková Jana Liberec
Klatovská Lenka, Lenka Liberec
Klimíčková Lucie Praha
Kluch Filip Praha
Kmeťová Hanka, Ing. Praha
Knapcová Lucia Žilina
Kocánková Andrea Praha
Kolářová Markéta Praha 6
Kopřivová Lucie České Budějovice
Korbelová Karla Tábor
Kosíková Romana Brno
Kráľovská Kateřina Praha 4
Kratochvíl Jakub Praha
Kratochvílová Kriegelová Kateřina, Ing. Hostivice
Krejzová Helena Travčice
Křetinská Lucie Ostrava
Křížová Jana Praha
Kruková Mgr. Jana Hovorčovice
Krumpolc David, Mgr. Praha
Krutská Lenka Český Brod
Kubelková Dana, Ing. Brno
Kubíčková Mgr. Petra Rakovník
Kučerová Ing. Iva Prostějov
Kupka Ondřej, Bc. Říčany
Kutlvašrová Veronika Havlíčkův Brod
Lamačová Petra, Bc. Liberec
Laszáková Alexandra Cehnice
Lechnerová Eliška, Mgr. Lety
Levá Petra Úvaly
Libotovská Jana Kladno
Lněničková Eliška, Bc. Praha
Lopatovská Helena, Mgr. Liberec
Maio Nikol Praha
Marková Vendula, Mgr. Praha
Mašková Tereza Blatná
Mašková Tereza Blatná
Matějková Joana Dobřichovice
Mátlová Šárka Dačice
Matošková Lenka Říčany
Megger Nicole Rokycany
Melišová Kateřina Plzeň
Minář Michal, Mgr. Brno
Mistoler Lucie, Mgr. Praha-Petrovice
Mojzis Michaela Poděbrady
Mojzis Michaela Poděbrady
Moulisová Jitka, Ing. České Budějovice
Myšík Lukáš Jičín
Nebesářová Sandra Most
Nechanská Barbora, MUDr. Mladá Boleslav
Neužilová Tereza Liberec
Nevosadová Ilona Jihlava
Novák Ondřej Olomouc
Novotná Jolana Nový Bydžov
Oldfield Veronika Praha
Oleárová Marína Praha
Osvaldová Tereza Brno-Žabovřesky
Otáhal Jaroslav Praha 10
Pantůčková Miroslava Praha
Pašková Eva Strakonice
Patíková Michaela, Mgr. Plzeň
Pečivová Kateřina Velké Březno
Pekárek Zdeněk, Mgr. Praha 5
Peroutková Eva Praha 6
Pešková Michaela, Mgr Prachatice
Peterková Anna Česká Lípa
Petrů Petra, Ing. Praha 15
Pilařová Markéta Děčín
Plašilová Lenka Liberec
Pokorná Romana, Ing. Brno
Polavková Lenka Osečná
Porubská Sylva, Mgr. Spišská Nová Ves
Přikrylová Lébrová Jana Olomouc
Přívarová Helena, Mgr. Huštěnovice
Prošek Petr Kladno
Prošková Zuzana Teplice
Průchová Martina, Bc. Štenovice
Prušanská Lucie Břeclav
Řepová Martina České Budějovice
Riedlová Ivana Jablonec nad Nisou
Rolčeková Lucia, Mgr. Žilina
Rozehnalová Kamila Prostějov
Rumíšek Michal Hodonín
Sazimová Lidmila, Mgr. Plzeň 2-Slovany
Ščerbaková Dita, Bc. Ostrava
Sedláček Jakub Zlín
Sedláčková Ludmila Prostějov
Šejvlová Olga Jaroměř
Ševčíková Lenka Rožnov pod Radhoštěm
Sikorová Gabriela Třinec
Šilhánková Dana Praha 12
Silonová Jolana, Ing. Ostrava
Silovska Jana Neurazy
Šipulová Renata Litoměřice
Škodová Václava Liberec
Škopánová Nela, Bc Praha
Sladecek David Zeleneč
Slavíková Markéta Trutnov
Slivanská Gabriela Litoměřice
Slouková Andrea Olomouc
Smoleňová Markéta Otice
Sotona Pavel Chrudim
Soukupová Kamila Nevřeň
Špačková Mgr. Jarmila Hradec Králové
Špalková Alena Praha
Špeldová Jana, Mgr. Červený Kostelec
Šrámková Alena Holubice
Šťastný Marek Dolní Břežany
Stellerová Jana Vejprnice
Štillerová Kateřina Mladá Boleslav
Stránská Pavlína Jiřetín pod Jedlovou
Šulc Matěj Ústí nad Labem
Švecová Lenka Svitavy
Sýkorová Simona Praha
Szczurková Eva Liberec
Teplíková Helena Praha
Tománková Linda Zlín
Toufarová Hana Třebíč
Trávníčková Vendula Brno
Trejbalová Lucie Rakovník
Tremlová Erika, Bc. Praha 13
Tumová Jitka Kralovice
Útlá Martina Nový Jičín
Uttendorfska Hana Žďár nad Sázavou
Vácha Jiří Jihlava
Valenta Roman Praha
Vaňková Kristýna, Mgr. Bc. Praha
Váňová Zuzana Frenštát pod Radhoštěm
Varnušková Linda Liberec
Veselková Santariová Aneta, Mgr. Zlín
Vinopalova Gabriela Praha 3
Vítková Jana, Ing. Brno
Vlasák Straková Olga, Bc. Praha
Vojtěchová Věra, věra Praha
Vokřínková Lenka Třešť
Volejníková Jana, Mgr. Hradec Králové
Vránová Olga, Mgr. Praha
Vrtalová Gabriela Prostějov
Wallenfelsova Eva Praha 6
Weberová Edita, Ing. Benátky nad Jizerou
weberová petra Luštěnice
Zavrtálek Miroslav Bzenec
Žičařová Jana Velvary
Žídek Miroslav Frýdek-Místek
Znamenáčková Eva Praha



Nutris®
SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka