frekventanti IQ pohyb Akademie

FREKVENTANTI jsou osobní trenéři či instruktoři skupinových lekcí, kteří absolvovali v naší Akademii minimálně jeden odborný seminář. Můžete si tedy ověřit, zda se Vaši oblíbení trenéři nebo instruktoři vzdělávali či stále vzdělávají v naší Akademii a ujistit se tak o kvalitě jejich znalosíi a dovedností v rámci pohybového oboru. Vyhledávat můžete konkrétně podle jména nebo podle regionu. 

Pokud Vás zajímají trenéři a instruktoři, kteří u nás mají vystudovanou přímo některou z rekvalifikací, najdete je mezi absolventy.

funkční noha, chodidlo 1

Adámková Milena, Ing. Kolín
Adamová Simona Jablonec nad Nisou
Andrová Lada Brno
Ataniyazova Diana Praha
Bábík Marek Otrokovice
Bačová Petra Volyně
Baďurová Věra Přerov
Bakošová Lenka Lednické rovne
Barcajová Markéta Žatec
Bárta David Praha, Český Brod
Bártová Jana Rychnov nad Kněžnou
Baslová Erika, Mgr. Plzeň 2-Slovany
Berka Filip Děčín
Berounský Karel Praha 6
Bílá Jana Brno-sever
Blaťáková Alžběta Beroun
Blažíček Robin Žďár nad Sázavou
Böhmová Helena Přeštice
Boušová Michaela, Ing. Plzeň
Braunová Jaroslava, Mgr. Prachatice
Březinová Marcela Brno
Brožová Šárka Praha 3
Bubeníčková Jarmila Olomouc
Budíková Milena Ústí nad Labem-město
Burreiter Sabina, mgr Ústí nad Labem
Bužková Ivana, Ing. Praha
Cardová Alena, MgA. Strakonice
Čarnická Světlana, Mgr. Brno-střed
Čejka David Plzeň
Čerňanská Soňa, Mgr. Kľače
Chrástová Ivana Blížkovice
Chvojka Dominik Praha
Čížková Iveta Hradec Králové
Čtvrtečková Jitka Neratovice
Daníšková Andrea Žilina
Dobešová Renata, Ing. Beroun
Dostálová Lenka Prachatice
Dostálová Vlasta Háj ve Slezsku
Drapáková Julie Praha 5
Dučková Andrea Praha
Dufkova Šárka Jihlava
Dvořáková Tereza Unhošť
Dvouletá Jitka Staré Město
Egemová Jana, Mgr. Český Brod
El ghadban Sarka Praha 4
Endal Václav, Mgr. Jičín
Engelová Miroslava Mníšek pod Brdy
Enochová Lucie Praha 15
Farková Gabriela Tymákov
Feriancova Martina Roudnice nad Labem
Fiškandlová Iva Praha 22
Flajzarová Helena, Ing. Praha 5
Flandera Borek Praha 3
Fomenková Karolína Praha
Fričová Anna, Mgr. Praha
Fričová Anna Praha 6
Frűhbauerová Kateřina Želešice
Furdeková Katarína Žilina
Gálik Lukáš Žilina
Gibs Dita Milovice
Glen Petra Brno
Gruntorádová Petra Jihlava
Hanzálek Martin, Mgr. Brno-sever
Hanzlíková Jindra Plánice
Hapalová Silvie Olomouc
Harvancová Lucie Praha
Hašek Miloš Kladno
Hatašová Renata Bratronice
Hausmanová Hana Lužec nad Vltavou
Havlíčková Jitka Liberec
Havrdova Anna Praha 6
Heřmanová Petra Mladá Boleslav
Hlaváčková Kristýna Praha
Hlavicová Radmila Valašské Meziříčí
Hodáč Matěj, Bc. Vrchlabí
Hodoušek Matěj, Ing. Praha
Hoffelnerová Alena, Bc Trhové Sviny
Hojdar Milan Praha 13
Honková Veronika Ostrava
Honová Kateřina Brno-Bystrc
Hons Břetislav Děčín
Horálková Veronika, Bc. Praha 21
Horatlík Jiří Tábor
Horatlíková Iva, Mgr. Tábor
Horecká Tereza Moravský Písek
Horká Ema Příbram
Horváth Zoltán, Ing. Praha
Hourová Kateřina Praha-Dolní Chabry
Hovorka Vít, Mgr Praha
Hromasová Magdaléna Praha 6
Hrubanová Věra Olomouc
Hrušková Jaroslava Plzeň
Hubáčková Martina Brno
Humlíčková Tereza, Ing. Brno
Hurtíková Dana Vsetín
Husáková Jana Prague
Jamborová Veronika Žďár nad Sázavou
Janotová Vendula, Bc. Brno
Janušová Michaela Brno-Maloměřice a Obřany
Jarošová Karolína Veverská Bítýška
Jarošová Irena Rudolfov
Javůrková Jana Praha 7
Jelínková Hana, Mgr. Tábor
Jiříková Kamila Kralupy nad Vltavou
Kachlíková Vendula Heřmanův Městec
Kalousová Helena Praha 6
Kándlová Dita, MgA Praha 4
Karpíšková Jana Liberec
Klatovská Lenka Liberec
Klimíčková Lucie Praha
Kluch Filip Praha
Kmeťová Hanka, Ing. Praha
Knapcová Lucia, Ing. Žilina
Kocánková Andrea Praha
Kohútová Veronika Praha 7
Kolářová Markéta Praha 6
Kolenyak Miroslav Praha 5
Komeštíková Pavlína, Ing. Ústí nad Labem
Kopecká Renáta, Mgr. Vysoké Mýto
Kopecká Karolina Brno
Kopecká Veronika Praha 2
Kopřivová Lucie České Budějovice
Kopřivová Kateřina Ústí nad Labem
Korbelová Karla Tábor
Kosíková Romana Brno-sever
Kövér Lucie Řehlovice
Kráľovská Kateřina Praha 4
Kratochvíl Jakub Praha
Kratochvílová Kriegelová Kateřina, Ing. Hostivice
Krebsová Romana, Mgr. Prague
Křečanová Pavla Praha
Krejzová Helena Travčice
Křetinská Lucie Ostrava
Křížová Jana Praha
Kruková Mgr. Jana Hovorčovice
Krumpolc David, Mgr. Praha
Krutská Lenka Český Brod
Kubatová Jitka, Ing. Hluboká nad Vltavou
Kubeš Jiri Praha 4
Kubíčková Mgr. Petra Rakovník
Kučerová Ing. Iva Prostějov
Kupka Ondřej, Bc. Praha
Kůstková Janetta Praha
Kutlvašrová Veronika Havlíčkův Brod
Lachmanová Iva Praha 5
Lamačová Petra, Bc. Liberec
Laszáková Alexandra Cehnice
Lechnerová Eliška, Mgr. Lety
Levá Petra Úvaly
Lexová Alena Ždírec nad Doubravou
Libotovská Jana Kladno
Linhartová Anna Liberec
Linková Pavlína, PhDr. Velké Březno
Lněničková Eliška, Bc. Praha
Lopatovská Helena, Mgr. Liberec
Macková Martina Praha-Řeporyje
Maio Nikol Praha
Majzlíková Petra, Ing. Rajhrad
Malinová Tereza, Bc. Strakonice
Margetinová Katarína Praha
Marková Vendula, Mgr. Jindřichův Hradec
Martincová Denisa Náchod
Maryšková Petra Zbýšov
Mašková Tereza Blatná
Mašková Tereza Blatná
Matějček Tomáš Praha 12
Matějková Joana Dobřichovice
Maťha Michaela Praha-Březiněves
Mátlová Šárka Dačice
Megger Nicole Rokycany
Minář Michal, Mgr. Brno
Mistoler Lucie, Mgr. Praha-Petrovice
Mňuk Kristýna Vysoké Mýto
Morkus Filip, Ing. Třešť
Moulisová Jitka, Ing. České Budějovice
Mrowiecová Dita, Bc. Ostrava
Musilová Anna, MVDr. Havlíčkův Brod
Myšík Lukáš Jičín
Nebesářová Sandra Most
Nedbálková Barbora, MUDr. Mladá Boleslav
Nekvindová Veronika Hojkov
Němečková Nikola Kelč
Netscherová Barbora, Bc. Dobříš
Neužilová Tereza Liberec
Nevosadová Ilona Jihlava
nikl honza Praha
Nollová Gabriela Nymburk
Novák Ondřej Olomouc
Nováková Klára Praha
Novotná Adéla, Mgr. Poděbrady
Novotná Jolana Nový Bydžov
Oldfield Veronika Praha
Oleárová Marína Praha
Osvaldová Tereza Brno
Otáhal Jaroslav Praha 10
Pantůčková Miroslava Praha
PAŠKOVÁ Eva Strakonice
Pastuchová Barbora Praha 4
Patíková Michaela, Mgr. Plzeň
Pavlatová Martina Děčín
Pavlová Radka Mělník
Pechanová Petra Praha
Pečivová Kateřina Velké Březno
Pekárek Zdeněk, Mgr. Praha 5
Peroutková Eva Praha 6
Pešková Michaela, Mgr Prachatice
Peterková Anna Česká Lípa
Petráňková Jitka Rychnov nad Kněžnou
Petrů Petra, Ing. Praha 15
Pfeffer Jan Čelákovice
Pilařová Markéta Děčín
Plačková Lucie, Bc. Znojmo
Plašilová Lenka, Ing. Liberec
Pluhař Marek, Mgr. Pardubice
Pokorná Romana, Ing. Brno
Polavková Lenka Liberec
Porubská Sylva, Mgr. Spišská Nová Ves
Pospichalová Martina Děčín
Potočková Alena, Mgr. Libice nad Cidlinou
Přikrylová Lébrová Jana Olomouc
Přívarová Helena, Mgr. Huštěnovice
Prokešová Petra Praha-Lochkov
Prošek Petr Kladno
Prošková Zuzana Teplice
Průchová Martina, Bc. Štenovice
Průchová Ilona, Mgr. Praha
Prušanská Lucie Břeclav
Puškáčová Lucia, Ing. Skalica
Řepová Martina České Budějovice
Richterova Hana Plzeň 1
Riedlová Ivana Jablonec nad Nisou
Rolčeková Lucia, Mgr. Žilina
Rozehnalová Kamila Prostějov
Rumíšek Michal Hodonín
Rybková Jana, Bc Česká Třebová
Rybová Michaela Žilina
Šádková Beáta Jindřichův Hradec
Sassano Tereza, Bc. Praha 14
Sazimová Lidmila, Mgr. Plzeň 2-Slovany
Schulmeisterová Zuzana Ostrava
Sedláček Jakub Zlín
Sedláčková Ludmila Prostějov
Šejvlová Olga Jaroměř
Semanská Lubica Praha-Dolní Počernice
Ševčíková Lenka Rožnov pod Radhoštěm
Šikolová Tereza Freya Praha
Sikorová Gabriela Třinec
Šilhánková Dana Praha 12
Silonová Jolana, Ing. Ostrava
Silovska Jana Neurazy
Šímová Jitka Plzeň 3
Šipulová Renata Litoměřice
Šircová Markéta Praha 4
Šivec Adam Praha 10
Škodová Václava Liberec
Škopánová Nela, Bc Praha
Škývarová Helena Praha 20
Sladecek David Zeleneč
Slavík Libor Zlechov
Slavíková Markéta Trutnov
Slivanská Gabriela Litoměřice
Slouková Andrea Olomouc
Šmejkalová Kateřina Plzeň
Smékalová Petra, Ing. Praha 10
Smoleňová Markéta Otice
Smugalova Eva Orlová
Snítilá Lenka Česká Třebová
Sochová Veronika Praha
Sotona Pavel Chrudim
Součková Martina Plzeň
Soukupová Kamila Nevřeň
Špačková Mgr. Jarmila Hradec Králové
Špalková Alena, Mgr. Praha
Špeldová Jana, Mgr. Červený Kostelec
Šponar Dušan, MUDr. Praha 3
Špryslová Jitka Dubno
Šrámková Alena Holubice
Šťastný Marek Dolní Břežany
Stellerová Jana Vejprnice
Stepan Matej Kladno
Štěrbová Tereza, Bc. Kladno
Štillerová Kateřina Mladá Boleslav
Stránská Lucie, Mgr Kralupy nad Vltavou
Stránská Pavlína Jiřetín pod Jedlovou
Struhovská Zdeňka Most
Štruplová Lucie, Mgr Praha 9
Šubová Kateřina, Mgr. Praha 12
Šulc Matěj Ústí nad Labem
Šulcová Tereza Nižbor
Surý Jiří Praha 15
Švecová Lenka Svitavy
Švecová Lenka Špindlerův Mlýn
Svobodová Eva, Mgr. Praha 1
Svobodová Jitka Plzeň
Svrčková Hana Lázně Toušeň
Sykorova Simona Kosmonosy
Synková Veronika, Ing. Praha
Szczurková Eva Liberec
Teplíková Helena Praha
Tománková Linda Zlín
Toufarová Hana Třebíč
Trávníková Jana Plzeň
Trejbalová Lucie Rakovník
Tremlová Erika, Bc. Praha 13
Tuček Matouš Praha
Tumová Jitka Kralovice
Tunklová Dita, Bc. Praha
Uhde Blanka, Mgr. Praha
Uhlíková Lenka Psáry
Ulrychová Michaela Čelákovice
Urbánková Kateřina Praha 5
Útlá Martina Nový Jičín
Uttendorfska Hana Žďár nad Sázavou
Vácha Jiří Jihlava
Valenta Roman Praha 5
Válková Jana Děčín
Valouchová Barbora Zlín
Valtera Jan Praha 3
Vaňková Kristýna, Mgr. Bc. Praha
Váňová Zuzana Frenštát pod Radhoštěm
Varnušková Linda Liberec
Veselková Santariová Aneta, Mgr. Zlín
Vinopalova Gabriela Praha 3
Vítková Jana, Ing. Brno
Vlasák Straková Olga, Bc. Praha
Vodáková Eliška, Mgr. Přerov
Vojtěchová Věra, věra Praha
Vokřínková Lenka Třešť
Volejníková Jana, Mgr. Hradec Králové
Vondroušová Šárka Liberec
Vrabcová Eliška, Mgr. Praha
Vránová Nikola Karviná
Vránová Olga, Mgr. Praha
Vráželová Pavla, Mgr. Praha 4
Vrtalová Gabriela Prostějov
Výborný Pavel, Ing. Krupka
Wallenfelsova Eva Praha 6
weberová petra Luštěnice
Weberová Edita, Ing. Benátky nad Jizerou
Zajícová Ludmila Vsetín
Zalesakova Daniela, MgA Praha 5
Zavrtálek Miroslav Bzenec
Žičařová Jana Velvary
Žídek Miroslav Frýdek-Místek
Žiláková Daniela Plzeň 3
Žílová Michaela Hradec Králové
Znamenáčková Eva Praha
Zýková Veronika, Mgr. Karlovy Vary



Certifikovaní pohyboví specialisté
Aerobic
SK Pohoda
Certifikovaná pohybová centra