frekventanti IQ pohyb Akademie

FREKVENTANTI jsou osobní trenéři či instruktoři skupinových lekcí, kteří absolvovali v naší Akademii minimálně jeden odborný seminář. Můžete si tedy ověřit, zda se Vaši oblíbení trenéři nebo instruktoři vzdělávali či stále vzdělávají v naší Akademii a ujistit se tak o kvalitě jejich znalosíi a dovedností v rámci pohybového oboru. Vyhledávat můžete konkrétně podle jména nebo podle regionu. 

Pokud Vás zajímají trenéři a instruktoři, kteří u nás mají vystudovanou přímo některou z rekvalifikací, najdete je mezi absolventy.

relaxační míčky 1

Adamcová Alena Havlíčkův Brod
Baďurová Věra Přerov
Barcajová Markéta Žatec
Bechyňová Jiřina Praha-Slivenec
Binarová Nela Ostrava
Brožová Petra České Budějovice
Burreiter Sabina, mgr Ústí nad Labem
Bužková Ivana, Ing. Praha
Čarnická Světlana, Mgr. Brno-střed
Čechmanová Dana Brno-Královo Pole
Čejka David Plzeň
Černoch Josef Uherské Hradiště
Chasanovitisová Ilona, Mgr. Praha
Chrástová Ivana Blížkovice
Čulík Petr Čelákovice
Davídková Adéla, Ing. Trhová Kamenice
Dobešová Renata, Ing. Beroun
Ducháčková Petra Brno
Endal Václav, Mgr. Praha
Engelová Miroslava Mníšek pod Brdy
Fiškandlová Iva Praha 22
Fričová Anna Praha 6
Gálik Lukáš Žilina
Gruntorád Jiří České Budějovice
Gruntorádová Petra Jihlava
Hanzálek Martin, Mgr. Brno
Hladíková Jana Brno
Hlavicová Radmila Valašské Meziříčí
Hodoušek Matěj, Ing. Praha
Horváth Zoltán, Ing. Chomutov
Horvátová Lucie Ústí nad Labem
Hourová Kateřina Praha 9
Hovorka Vít, Mgr Praha
Humlíčková Tereza, Ing. Brno
Janotová Vendula Brno
Jelínková Markéta Praha
kafková kateřina Beroun
Klimíčková Lucie Praha
Kmeťová Hanka, Ing. Praha
Knapcová Lucia, Ing. Žilina
Kohoutová Irena České Budějovice
Komeštíková Pavlína, Ing. Ústí nad Labem-město
Kratochvílová Kriegelová Kateřina, Ing. Hostivice
Kršková Ida, Mgr. Žďár nad Sázavou
Krumpolc David, Mgr. Praha
Kubíčková Mgr. Petra Rakovník
Kupka Ondřej, Bc. Praha
Kutlvašrová Veronika Havlíčkův Brod
Kůtová Silvia Brno
Laszáková Alexandra Cehnice
Lechnerová Eliška, Mgr. Lety
Lexová Alena Ždírec nad Doubravou
Mareš Radek, Ing. Růžená
Marková Vendula, Mgr. Praha
Mašková Tereza Blatná
Matošková Lenka Říčany
Miklová Soňa Zlín
Moiseeva Irina Kladno
Mojzis Michaela Poděbrady
Mojzis Michaela Poděbrady
Moulisová Jitka, Ing. České Budějovice
Mrowiecová Dita, Bc. Ostrava
Müller Krajňáková Kristýna, Ing. Praha
Neužilová Tereza Liberec
Pastuchová Barbora Praha 4
Pečivová Kateřina Velké Březno
Peroutková Eva Praha 6
Plašilová Lenka Liberec
Pokorná Romana, Ing. Brno
Puškáčová Lucia, Ing. Skalica
Raw Tereza Praha
Řibřidová Anna Praha
Riedlová Ivana Jablonec nad Nisou
Šafář Pavel Nové Město nad Metují
Šejvlová Olga Jaroměř
Sikorová Gabriela Třinec
Šimková Hana Litomyšl
Sochová Veronika Praha
Soukupová Kamila Nevřeň
Špalková Alena, Mgr. Praha
Špeldová Jana, Mgr. Červený Kostelec
Šponar Dušan, MUDr. Praha 3
Šťastný Marek Dolní Břežany
Stellerová Jana Vejprnice
Štillerová Kateřina Mladá Boleslav
Šulc Matěj Ústí nad Labem
Talácková Hana Písek
Teplíková Helena Praha
Tománková Linda Zlín
Trejbalová Lucie Rakovník
Tuček Matouš Trutnov
Uhlíková Lenka Psáry
Uhlířová Jana Poděbrady
Ulrichova Anna, Mgr. Liberec
Urbánková Kateřina Praha 5
Vaňková Kristýna, Mgr. Bc. Praha
Varnušková Linda Liberec
Vítková Jana, Ing. Brno
Vlčková Lenka Frýdlant
Vojtěchová Věra, věra Praha
Vokřínková Lenka Třešť
Vokurková Michaela, Bc. Beroun
Vondráček Jiří Praha
Wangler Dana, Ing. Praha
Weberová Edita, Ing. Benátky nad Jizerou
Žádníková Barbora, Ing. Brno-Maloměřice a Obřany
Zavrtálek Miroslav Bzenec
Žičařová Jana Velvary
Žídek Miroslav Frýdek-Místek
Žiláková Daniela Plzeň 3



Certifikovaní pohyboví specialisté
Aerobic
SK Pohoda
Certifikovaná pohybová centra