frekventanti IQ pohyb Akademie

Mezi frekventanty IQ pohyb Akademie jsou zařazeni všichni, kdo u nás mají absolvovaný jakýkoliv odborný seminář. Najdete zde tak trenéra či instruktora, který odpovídá Vašemu typu cvičení podle Vašeho žádaného zaměření.

Pokud Vás zajímají trenéři a instruktoři, kteří u nás mají vystudovanou přímo některou z rekvalifikací, najdete je mezi absolventy.

Adamcová Alena Havlíčkův Brod
Baďurová Věra Přerov
Barcajová Markéta Žatec
Brožová Petra České Budějovice
Burreiter Sabina, mgr Ústí nad Labem
Bužková Ivana, Ing. Praha
Čarnická Světlana, Mgr. Brno-střed
Čechmanová Dana Brno-Královo Pole
Čejka David Plzeň
Černoch Josef Uherské Hradiště
Chasanovitisová Ilona, Mgr. Praha
Chrástová Ivana Blížkovice
Dobešová Renata, Ing. Beroun
Ducháčková Petra Brno
Endal Václav Praha
Engelová Miroslava Mníšek pod Brdy
Fiškandlová Iva Praha 22
Fričová Anna Praha 6
Gruntorád Jiří České Budějovice
Gruntorádová Petra Jihlava
Hladíková Jana Brno
Hlavicová Radmila Valašské Meziříčí
Hodoušek Matěj, Ing. Praha
Horváth Zoltán, Ing. Chomutov
Horvátová Lucie Ústí nad Labem
Hovorka Vít, Mgr Praha
Humlíčková Tereza, Ing. Brno
Janotová Vendula Brno
Jelínková Markéta Praha
kafková kateřina Beroun
Klimíčková Lucie Praha
Kmeťová Hanka, Ing. Praha
Knapcová Lucia, Ing. Žilina
Kohoutová Irena České Budějovice
Krajnakova Kristyna, Ing. Praha
Kratochvílová Kriegelová Kateřina, Ing. Hostivice
Kršková Ida, Mgr. Žďár nad Sázavou
Krumpolc David, Mgr. Praha
Kubíčková Mgr. Petra Rakovník
Kutlvašrová Veronika Havlíčkův Brod
Kůtová Silvia Brno
Laszáková Alexandra Cehnice
Lechnerová Eliška, Mgr. Lety
Lexová Alena Ždírec nad Doubravou
Mareš Radek, Ing. Růžená
Marková Vendula, Mgr. Praha
Mašková Tereza Blatná
Matošková Lenka Říčany
Miklová Soňa Zlín
Mojzis Michaela Poděbrady
Mojzis Michaela Poděbrady
Moulisová Jitka, Ing. České Budějovice
Peroutková Eva Praha 6
Plašilová Lenka Liberec
Řibřidová Anna Praha
Riedlová Ivana Jablonec nad Nisou
Šafář Pavel Nové Město nad Metují
Ščerbaková Dita, Bc. Ostrava
Šejvlová Olga Jaroměř
Sikorová Gabriela Třinec
Šimková Hana Litomyšl
Sochová Veronika Praha
Soukupová Kamila Nevřeň
Špalková Alena Praha
Špeldová Jana, Mgr. Červený Kostelec
Šponar Dušan Praha 3
Šťastný Marek Dolní Břežany
Stellerová Jana Vejprnice
Štillerová Kateřina Mladá Boleslav
Šulc Matěj Ústí nad Labem
Šulcová Tereza, Tereza Nižbor
Talácková Hana Písek
Teplíková Helena Praha
Tománková Linda Zlín
Trejbalová Lucie Rakovník
Uhlíková Lenka Psáry
Uhlířová Jana Poděbrady
Urbánková Kateřina Praha 5
Vaňková Kristýna, Mgr. Bc. Praha
Varnušková Linda Liberec
Vítková Jana, Ing. Brno
Vojtěchová Věra, věra Praha
Vokřínková Lenka Třešť
Vokurková Michaela Beroun
Vondráček Jiří Praha
Wangler Dana, Ing. Praha
Žádníková Barbora, Ing. Brno
Zavrtálek Miroslav Bzenec
Žičařová Jana Velvary
Žídek Miroslav Frýdek-Místek



Nutris®
SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka