frekventanti IQ pohyb Akademie

FREKVENTANTI jsou osobní trenéři či instruktoři skupinových lekcí, kteří absolvovali v naší Akademii minimálně jeden odborný seminář. Můžete si tedy ověřit, zda se Vaši oblíbení trenéři nebo instruktoři vzdělávali či stále vzdělávají v naší Akademii a ujistit se tak o kvalitě jejich znalosíi a dovedností v rámci pohybového oboru. Vyhledávat můžete konkrétně podle jména nebo podle regionu. 

Pokud Vás zajímají trenéři a instruktoři, kteří u nás mají vystudovanou přímo některou z rekvalifikací, najdete je mezi absolventy.

dech a diastáza

Adámková Milena, Ing. Kolín
Baďurová Věra Přerov
Bakošová Lenka Lednické rovne
Barcajová Markéta Žatec
Bárta David Praha, Český Brod
Bělíková Kristýna, Bc. Praha-Čakovice
Benáková Denisa Praha 13
Beroušková Věra Praha-Běchovice
Billouz Koffi Hanka Praha
Blažíček Robin Žďár nad Sázavou
Böhmová Helena Přeštice
Boušová Michaela, Ing. Plzeň
Bredlová Jaroslava, Mgr. Ústí nad Labem-město
Brosová Kristína, Ing. Žilina
Buchtová Fidlerová Tereza Praha
Bučková Floriánová Mgr. Andrea Praha 10
Burreiter Sabina, mgr Ústí nad Labem
Bužková Ivana, Ing. Praha
Čarnická Světlana, Mgr. Brno-střed
Čechmanová Dana Brno-Královo Pole
Čejka David Plzeň
Čermáková Tereza Blansko
Čerňanská Soňa, Mgr. Žilina
Chasanovitisová Ilona, Mgr. Praha
Chudík Veronika Uherské Hradiště
čiháková Veronika Praha 12
Dalecká Eva Harrachov
Damborská Zuzana, Bc Ostrava
Daníšková Andrea Žilina
Davídková Adéla, Ing. Trhová Kamenice
DiS Řezníčková, Veronika Frýdlant nad Ostravicí
Dobešová Renata, Ing. Beroun
Dubnová Lucie, Ing. Praha 8
Dvouletá Jitka Staré Město
Endal Václav, Mgr. Praha
Engelová Miroslava Mníšek pod Brdy
Fallerová Martina Opava
Farna Romana Ostrava
Fiškandlová Iva Praha 22
Focke Míra Liberec
Formanová Julia Praha 14
Furdeková Katarína Žilina
Gavač Filip, Bc. Pardubice
Gruntorádová Petra Jihlava
Hašek Miloš Kladno
Havlíčková Jitka Liberec
Hillerova Pavlina Praha
Hlavicová Radmila Valašské Meziříčí
Hletková Silvia Dubnica nad Váhom
Hoffelnerová Alena, Bc Trhové Sviny
Hons Břetislav Děčín
Horecká Tereza Moravský Písek
Hortová Markéta Praha
Horváth Zoltán, Ing. Chomutov
Horvátová Lucie Ústí nad Labem
Hourová Kateřina Praha 9
Hradská Michaela Česká Lípa
Hrušková Jaroslava Plzeň
Humlíčková Tereza, Ing. Brno
Jamborová Renata Beroun
Jamborová Veronika Žďár nad Sázavou
Janotová Vendula Brno
Janoušková Petra Trutnov
Janušová Michaela Brno-Maloměřice a Obřany
Javůrková Jana Praha 7
Jedličková Kateřina Hlučín
Jelínková Michaela Říčany
Jelínková Hana Tábor
Jiříková Kamila Kralupy nad Vltavou
Julínyová Kamila Piešťany
Kašingová Zuzana Ostrava
Kleinová Zuzana Brno
Klimíčková Lucie Praha
Kmeťová Hanka, Ing. Praha
Knappová Magda, Mgr. Praha-Kolovraty
Knězů Martina Praha-Dolní Počernice
Komeštíková Pavlína, Ing. Ústí nad Labem-město
Kopecká Renáta, Mgr. Vysoké Mýto
Kopecká Martina Praha
KOPRIVOVA Lucie, MGR České Budějovice
Korcová Tereza, Ing. Praha 6
Korhel Miroslav Karlova Studánka
Kosíková Romana Brno-sever
Krajňáková Pavlína Velké Meziříčí
Kratochvílová Kriegelová Kateřina, Ing. Hostivice
Křečanová Pavla Praha-Slivenec
Křivánková Daniela, Bc. Žatec
Kruková Mgr. Jana Hovorčovice
Krumpolc David, Mgr. Praha
Krutská Lenka Český Brod
Kubelková Dana, Ing. Brno
Kučerová Ing. Iva Prostějov
Kupka Ondřej, Bc. Praha
Kutlvašrová Veronika Havlíčkův Brod
Laszáková Alexandra Cehnice
Lechan Ladislav Michalovce
Lechnerová Eliška, Mgr. Lety
Levá Petra Úvaly
Levinská Anna, Bc. Pardubice I
Lexová Alena Ždírec nad Doubravou
Libotovská Jana Kladno
Linhartova Anna Liberec
Machova Kateřina Praha 3
Máchová Jitka Tábor
Mahrischlová Daniela Brno
Majzlíková Petra, Ing. Brno
Marková Vendula, Mgr. Praha
Mašková Tereza Blatná
Mašková Tereza Blatná
Mášová Florentina Praha 4
Matejčíková Adriana Nová Dubnica
Matějková Joana Dobřichovice
Matošková Lenka Říčany
Melicherová Katarína, PhDr. Sliač
Melišová Kateřina Plzeň
Mgr. Pavlechová, Zuzana Podunajské Biskupice
Miková Monika Rajec
Minář Michal, Mgr. Brno
Mistoler Lucie, Mgr. Praha-Petrovice
Mlchová Daniela Zličín
Moiseeva Irina Kladno
Mojzis Michaela Poděbrady
Mojzis Michaela Poděbrady
Moulisová Jitka, Ing. České Budějovice
Mrowiecová Dita, Bc. Ostrava
Mrvečková Vladimíra Černošice
Müller Krajňáková Kristýna, Ing. Praha
Müllerová Hana, Ing. Moravská Ostrava a Přívoz
Myšík Lukáš Jičín
Nechanská Barbora, MUDr. Mladá Boleslav
Neužilová Tereza Liberec
Nevosadová Ilona Jihlava
Novák Ondřej Olomouc
Nováková Anna, Ing. Jenštejn
Novotná Adéla, Mgr. Poděbrady
Novotná Jolana Hradec Králové
Oldfield Veronika Praha
Oleárová Marína Praha
Ondřejová Hana Praha
Osvaldová Tereza Brno
Otáhal Jaroslav Praha 10
Pastuchová Barbora Praha 4
Pavlová Radka Mělník
Pechová Tereza Praha
Pečivová Kateřina Velké Březno
Pešková Michaela, Mgr Prachatice
Peter Prušanský Břeclav
Peterková Anna Česká Lípa
Petrželová Katarína Praha 8
Pfeffer Jan Čelákovice
Pilařová Markéta Děčín
Plachá Simona Kyjov
Plačková Lucie, Bc. Znojmo
Plašilová Lenka Liberec
Pokorná Romana, Ing. Brno
Povolna Ivana, Mgr. Mladá Boleslav
Prošek Petr Kladno
Prušanská Lucie Břeclav
Řepová Martina České Budějovice
Řibřidová Anna Praha
Riedlová Ivana Jablonec nad Nisou
Rolčeková Lucia, Mgr. Žilina
Rulfová Sandra Rakovník
Rybová Michaela Žilina
Šafář Pavel Nové Město nad Metují
Savická Nina, Mgr. Opava
Schmidt Renata Mukařov
Schovanec Ivo Praha
Sedláčková Ludmila Prostějov
Šejvlová Olga Jaroměř
Sikorová Gabriela Třinec
Silonová Jolana, Ing. Ostrava
Šimerdová Petra, Mgr. Vrchlabí
Slavíková Markéta Trutnov
Slivanská Gabriela Litoměřice
Smékalová Sandra, Mgr. Olomouc
Smoleňová Markéta Otice
Smrčková Markéta Tábor
Sobotková Jana Brno-Vinohrady
Sochová Veronika Praha
Sotona Pavel Chrudim
Soukupová Aneta, Bc. Nový Bydžov
Soukupová Kamila Nevřeň
Špalková Alena, Mgr. Praha
Špeldová Jana, Mgr. Červený Kostelec
Šponar Dušan, MUDr. Praha 3
Špondrová Bea Praha 10
Spurná Petra, Bc. Otrokovice
Staňková Karolína Hostivice
Šťastný Marek Dolní Břežany
Stellerová Jana Vejprnice
Štillerová Kateřina Mladá Boleslav
Strachotová Veronika České Budějovice
Střelcová Zora Brno
Syslová Karolína Třebíč
Theuerová Iveta, Ing. Štěpánkovice
Tkáčová Markéta Zlín
Tománková Linda Zlín
Tomášiková Irena, Ing. Karviná
Trejbalová Lucie Rakovník
Tuček Matouš Trutnov
Uhde Blanka, Mgr. Praha 4
Uhlíková Lenka Psáry
Uhlířová Jana Poděbrady
Ulrychová Michaela Čelákovice
Urbánková Kateřina Praha 5
Valouchová Barbora Otrokovice
Vancáková Viera, Ing. Košice
Vaňková Kristýna, Mgr. Bc. Praha
Varnušková Linda Liberec
Vavrinská Natália, Mgr. Bratislava
Vítek Rostislav Brno
Vítková Jana, Ing. Brno
Vlasák Straková Olga, Bc. Praha
Vlčková Lenka Frýdlant
Vokurková Michaela, Bc. Beroun
Volejníková Jana, Mgr. Hradec Králové
Voplatková Martina Praha
Vyborna Daniela, Bc. Praha 8
Žádníková Barbora, Ing. Brno-Maloměřice a Obřany
Zavrtálek Miroslav Bzenec
Žičařová Jana Velvary
Žídek Miroslav Frýdek-Místek
Zmátlová Petra Třebíč
Znamenáčková Eva Praha



Certifikovaní pohyboví specialisté
Aerobic
SK Pohoda
Certifikovaná pohybová centra