frekventant IQ pohyb Akademie

FREKVENTANT je osobní trenér či instruktor skupinových lekcí, který absolvoval v naší Akademii minimálně jeden odborný seminář. Můžete si tedy ověřit, zda Váš oblíbený trenér nebo instruktor se vzdělával / nadále vzdělává v naší Akademii. Je to jedna z možností, jak si zjistit jeho / její znalosti a dovednosti v rámci pohybového oboru. Vyhledávat můžete konkrétně podle jména, nebo hledat někoho šikovného podle regionu, kde chodíte cvičit. 

Pokud Vás zajímají trenéři a instruktoři, kteří u nás mají vystudovanou přímo některou z rekvalifikací, najdete je mezi absolventy.

 

 

Baďurová Věra Přerov
Bakošová Lenka Lednické rovne
Barcajová Markéta Žatec
Bárta David Praha, Český Brod
Bělíková Kristýna, Bc. Praha-Čakovice
Benáková Denisa Praha 13
Beroušková Věra Praha-Běchovice
Billouz Koffi Hanka Praha
Blažíček Robin Žďár nad Sázavou
Böhmová Helena Přeštice
Boušová Michaela, Ing. Plzeň
Bredlová Jaroslava, Mgr. Ústí nad Labem-město
Brosová Kristína, Ing. Žilina
Buchtová Fidlerová Tereza Praha
Bučková Floriánová Mgr. Andrea Praha 10
Burreiter Sabina, mgr Ústí nad Labem
Bužková Ivana, Ing. Praha
Čarnická Světlana, Mgr. Brno-střed
Čechmanová Dana Brno-Královo Pole
Čejka David Plzeň
Čermáková Tereza Blansko
Čerňanská Soňa, Mgr. Žilina
Chasanovitisová Ilona, Mgr. Praha
čiháková Veronika Praha 12
Dalecká Eva Harrachov
Damborská Zuzana, Bc Ostrava
Daníšková Andrea Žilina
Davídková Adéla, Ing. Trhová Kamenice
DiS Řezníčková, Veronika Frýdlant nad Ostravicí
Dobešová Renata, Ing. Beroun
Dubnová Lucie, Ing. Praha 8
Dvouletá Jitka Staré Město
Endal Václav Praha
Engelová Miroslava Mníšek pod Brdy
Fallerová Martina Opava
Fiškandlová Iva Praha 22
Focke Míra Liberec
Formanová Julia Praha 14
Furdeková Katarína Žilina
Gruntorádová Petra Jihlava
Hašek Miloš Kladno
Havlíčková Jitka Liberec
Hillerova Pavlina Praha
Hlavicová Radmila Valašské Meziříčí
Hletková Silvia Dubnica nad Váhom
Hoffelnerová Alena, Bc Trhové Sviny
Hons Břetislav Děčín
Horecká Tereza Moravský Písek
Hortová Markéta Praha
Horváth Zoltán, Ing. Chomutov
Horvátová Lucie Ústí nad Labem
Hradská Michaela Česká Lípa
Hrušková Jaroslava Plzeň
Humlíčková Tereza, Ing. Brno
Jamborová Veronika Žďár nad Sázavou
Jamborová Renata Beroun
Janotová Vendula Brno
Janušová Michaela Brno-Královo Pole
Javůrková Jana Praha 7
Jedličková Kateřina Hlučín
Jelínková Hana Tábor
Jelínková Michaela Říčany
Julínyová Kamila Piešťany
Kašingová Zuzana Ostrava
Kleinová Zuzana Brno
Klimíčková Lucie Praha
Kmeťová Hanka, Ing. Praha
Knappová Magda, Mgr. Praha-Kolovraty
Knězů Martina Praha-Dolní Počernice
Komeštíková Pavlína, Ing. Ústí nad Labem-město
Kopecká Martina Praha
KOPRIVOVA Lucie, MGR České Budějovice
Korcová Tereza, Ing. Praha 6
Korhel Miroslav Karlova Studánka
Kosíková Romana Brno-sever
Krajňáková Pavlína Velké Meziříčí
Kratochvílová Kriegelová Kateřina, Ing. Hostivice
Křečanová Pavla Praha-Slivenec
Křivánková Daniela Žatec
Kruková Mgr. Jana Hovorčovice
Krumpolc David, Mgr. Praha
Krutská Lenka Český Brod
Kubelková Dana, Ing. Brno
Kučerová Ing. Iva Prostějov
Kupka Ondřej, Bc. Říčany
Kutlvašrová Veronika Havlíčkův Brod
Laszáková Alexandra Cehnice
Lechan Ladislav Michalovce
Lechnerová Eliška, Mgr. Lety
Levá Petra Úvaly
Lexová Alena Ždírec nad Doubravou
Libotovská Jana Kladno
Linhartova Anna Liberec
Máchová Jitka Tábor
Machova Kateřina Praha 3
Mahrischlová Daniela Brno
Majzlíková Petra, Ing. Brno
Marková Vendula, Mgr. Praha
Mašková Tereza Blatná
Mašková Tereza Blatná
Matejčíková Adriana Nová Dubnica
Matějková Joana Dobřichovice
Matošková Lenka Říčany
Melicherová Katarína, PhDr. Sliač
Melišová Kateřina Plzeň
Mgr. Pavlechová, Zuzana Podunajské Biskupice
Miková Monika Rajec
Minář Michal, Mgr. Brno
Mistoler Lucie, Mgr. Praha-Petrovice
Mlchová Daniela Zličín
Moiseeva Irina Kladno
Mojzis Michaela Poděbrady
Mojzis Michaela Poděbrady
Moulisová Jitka, Ing. České Budějovice
Mrvečková Vladimíra Černošice
Müller Krajňáková Kristýna, Ing. Praha
Müllerová Hana, Ing. Moravská Ostrava a Přívoz
Myšík Lukáš Jičín
Nechanská Barbora, MUDr. Mladá Boleslav
Neužilová Tereza Liberec
Nevosadová Ilona Jihlava
Novák Ondřej Olomouc
Nováková Anna, Ing. Jenštejn
Novotná Adéla, Mgr. Poděbrady
Novotná Jolana Hradec Králové
Oldfield Veronika Praha
Oleárová Marína Praha
Osvaldová Tereza Brno
Otáhal Jaroslav Praha 10
Pavlová Radka Mělník
Pechová Tereza Praha
Pešková Michaela, Mgr Prachatice
Peter Prušanský, Peter Břeclav
Peterková Anna Česká Lípa
Petrželová Katarína Praha 8
Pilařová Markéta Děčín
Plachá Simona Kyjov
Plašilová Lenka Liberec
Pokorná Romana, Ing. Brno
Povolna Ivana, Mgr. Mladá Boleslav
Prošek Petr Kladno
Prušanská Lucie Břeclav
Řepová Martina České Budějovice
Řibřidová Anna Praha
Riedlová Ivana Jablonec nad Nisou
Rolčeková Lucia, Mgr. Žilina
Rulfová Sandra Rakovník
Rybová Michaela Žilina
Šafář Pavel Nové Město nad Metují
Savická Nina, Mgr. Opava
Ščerbaková Dita, Bc. Ostrava
Schmidt Renata Mukařov
Schovanec Ivo Praha
Sedláčková Ludmila Prostějov
Šejvlová Olga Jaroměř
Sikorová Gabriela Třinec
Silonová Jolana, Ing. Ostrava
Šimerdová, Mgr. Petra, Mgr Vrchlabí
Slavíková Markéta Trutnov
Slivanská Gabriela Litoměřice
Smékalová Sandra, Mgr. Olomouc
Smoleňová Markéta Otice
Smrčková Markéta Tábor
Sobotková Jana Brno-Vinohrady
Sochová Veronika Praha
Sotona Pavel Chrudim
Soukupová Kamila Nevřeň
Soukupová Aneta, Bc. Nový Bydžov
Špalková Alena Praha
Šponar Dušan, MUDr. Praha 3
Špondrová Bea Praha 10
Spurná Petra, Bc. Otrokovice
Šťastný Marek Dolní Břežany
Stellerová Jana Vejprnice
Štillerová Kateřina Mladá Boleslav
Střelcová Zora Brno
Syslová Karolína Třebíč
Tesařová Lucie, Bc. Znojmo
Theuerová Iveta, Ing. Štěpánkovice
Tkáčová Markéta Zlín
Tománková Linda Zlín
Tomášiková Irena, Ing. Karviná
Trejbalová Lucie Rakovník
Tuček Matouš Trutnov
Uhde Blanka, Mgr. Praha
Uhlíková Lenka Psáry
Uhlířová Jana Poděbrady
Valouchová Barbora Otrokovice
Vancáková Viera, Ing. Košice
Vaňková Kristýna, Mgr. Bc. Praha
Varnušková Linda Liberec
Vavrinská Natália, Mgr. Bratislava
Vítek Rostislav Brno
Vítková Jana, Ing. Brno
Vlasák Straková Olga, Bc. Praha
Vlčková Lenka Frýdlant
Vokurková Michaela Beroun
Volejníková Jana, Mgr. Hradec Králové
Voplatková Martina Praha
Vyborna Daniela, Bc. Praha 8
Žádníková Barbora, Ing. Brno
Zavrtálek Miroslav Bzenec
Žičařová Jana Velvary
Žídek Miroslav Frýdek-Místek
Zmátlová Petra Třebíč
Znamenáčková Eva Praha



Certifikovaný pohybový specialista
CK Lenka
Aerobic
SK Pohoda
Certifikované pohybové centrum