frekventanti IQ pohyb Akademie

FREKVENTANTI jsou osobní trenéři či instruktoři skupinových lekcí, kteří absolvovali v naší Akademii minimálně jeden odborný seminář. Můžete si tedy ověřit, zda se Vaši oblíbení trenéři nebo instruktoři vzdělávali či stále vzdělávají v naší Akademii a ujistit se tak o kvalitě jejich znalosíi a dovedností v rámci pohybového oboru. Vyhledávat můžete konkrétně podle jména nebo podle regionu. 

Pokud Vás zajímají trenéři a instruktoři, kteří u nás mají vystudovanou přímo některou z rekvalifikací, najdete je mezi absolventy.

inspiratio - veni, vidi, exercui

Adámková Milena, Ing. Kolín
Ataniyazova Diana Praha
Baslová Erika, Mgr. Plzeň 2-Slovany
Benešová Klára, Ing. Vimperk
Blažíček Robin Žďár nad Sázavou
Bradáčová Martina Brno
Burreiter Sabina, mgr Ústí nad Labem
Čechová Kateřina, Mgr. Liberec
Čížková Iveta Hradec Králové
Čtvrtečková Jitka Neratovice
Dlasková Barbora Mladá Boleslav
Dolejšová Anežka, Bc. Velké Popovice
Enochová Lucie Praha 15
Frűhbauerová Kateřina Želešice
Grabcová Markéta Dětmarovice
Gruntorádová Petra Jihlava
Hlaváčková Kristýna Praha
Hons Břetislav Děčín
Horálková Veronika, Bc. Praha 21
Horatlíková Iva, Mgr. Tábor
Hourová Kateřina Praha-Dolní Chabry
Hrbková Štěpánka Vrané nad Vltavou
Janotová Vendula, Bc. Brno
Jelínková Hana, Mgr. Tábor
kafková kateřina Beroun
Klimíčková Lucie Praha
Kolenyak Miroslav Praha 5
Kopecká Renáta, Mgr. Vysoké Mýto
Kopecká Veronika Praha 2
Krebsová Romana, Mgr. Prague
Linková Pavlína, PhDr. Velké Březno
Máchová Jitka Tábor
Malinová Tereza, Bc. Strakonice
Mašková Tereza Blatná
Matějková Joana Dobřichovice
Maťha Michaela Praha-Březiněves
Moulisová Jitka, Ing. České Budějovice
Musilová Sylvia Tábor
Musilová MUDr Sylvia Tábor
Nevosadová Ilona Jihlava
Oborná Marie Český Těšín
Olmr Tomáš Říčany
Ondo Jana Kolín
Pilařová Markéta Děčín
Plašilová Lenka, Ing. Liberec
Pluhař Marek, Mgr. Pardubice
Puškáčová Lucia, Ing. Skalica
Schulmeisterová Zuzana Ostrava
Šejvlová Olga Jaroměř
Smugalova Eva Orlová
Sochová Veronika Praha
Součková Martina Plzeň
Špalková Alena, Mgr. Praha
Špeldová Jana, Mgr. Červený Kostelec
Štěrbová Tereza, Bc. Kladno
Štillerová Kateřina Mladá Boleslav
Štrachová Jitka Vejprnice
Štruplová Lucie, Mgr Praha 9
Svrčková Hana Lázně Toušeň
Tišlerová Helena Praha
Trávníková Jana Plzeň
Tuček Matouš Praha
Uhlíková Lenka Psáry
Ulrichova Anna, Mgr. Liberec
Válková Jana Děčín
Valouchová Barbora Zlín
Víšková Lucie Orel
Vítková Jana, Ing. Brno
Vlčková Lenka Frýdlant
Vokurková Michaela, Bc. Beroun
Volejníková Jana, Mgr. Hradec Králové
Zapletalová Kateřina, Ing. Vráž
Žičařová Jana Velvary
Zýková Veronika, Mgr. Karlovy Vary



Certifikovaní pohyboví specialisté
Aerobic
SK Pohoda
Certifikovaná pohybová centra