frekventanti IQ pohyb Akademie

FREKVENTANTI jsou osobní trenéři či instruktoři skupinových lekcí, kteří absolvovali v naší Akademii minimálně jeden odborný seminář. Můžete si tedy ověřit, zda se Vaši oblíbení trenéři nebo instruktoři vzdělávali či stále vzdělávají v naší Akademii a ujistit se tak o kvalitě jejich znalosíi a dovedností v rámci pohybového oboru. Vyhledávat můžete konkrétně podle jména nebo podle regionu. 

Pokud Vás zajímají trenéři a instruktoři, kteří u nás mají vystudovanou přímo některou z rekvalifikací, najdete je mezi absolventy.

spirals

Böhmová Helena Přeštice
Boušová Michaela, Ing. Plzeň
Buchtová Fidlerová Tereza Praha
El ghadban Sarka Praha 4
Fallerová Martina Opava
FIREŠOVÁ RITA Slavoňov
Grófová Adriána, Mgr. Žilina
Habermannová Martina Karlovy Vary
Hapalová Silvie Olomouc
Horecká Tereza Moravský Písek
Horvátová Lucie Ústí nad Labem
Hurtíková Dana Vsetín
Janotová Vendula Brno
Jarošová Diana, Bc. Liptovský Mikuláš
Javůrková Jana Praha 7
Jersonová Yvona Brno
Kašingová Zuzana Ostrava
Klimíčková Lucie Praha
Kopřivová Lucie České Budějovice
Kotorová Iva Štěchovice
Kršková Ida, Mgr. Žďár nad Sázavou
Křtínová Andrea Lhota pod Libčany
Kubíčková Mgr. Petra Rakovník
Kučerová Iva Brno
Kupsová Eva Brno
Kutlvašrová Veronika Havlíčkův Brod
Limr Tomáš Ústí nad Labem
Máchová Jitka Tábor
Malíčková Jitka Veverská Bítýška
Minaříková Anna Heřmanův Městec
Mojzis Michaela Poděbrady
Mojzis Michaela Poděbrady
Moulisová Jitka, Ing. České Budějovice
Müllerová Hana Ostrava
Musilová Sylvia Tábor
Němečková Nikola Kelč
Nevosadová Ilona Jihlava
Osvaldová Tereza Brno
Peroutková Eva Praha 6
Peterková Anna Česká Lípa
Pokorná Romana, Ing. Brno
Prušanská Lucie Břeclav
Rauová Alena Plzeň
Šejvlová Olga Jaroměř
Ševčíková Bc. Zdeňka Hovězí
Škorpová Janette Jaroměř
Skyvová Petra Olomouc
Slivanská Gabriela Litoměřice
smidova michala, Bc. Plzeň 2-Slovany
Smoleňová Markéta Otice
Sochová Veronika Praha
ŠOURKOVÁ DANA Praha 5
Špalková Alena, Mgr. Praha
Štillerová Kateřina Mladá Boleslav
Teplíková Helena Praha
Tylová Magdalena, Mgr. Brno
Uhde Blanka, Mgr. Praha 4
Varnušková Linda Liberec
Vítková Jana, Ing. Brno
Vokřínková Lenka Třešť
Zapletalová Andrea Mladá Boleslav
Zvelebil Jakub Praha



Certifikovaní pohyboví specialisté
Aerobic
SK Pohoda
Certifikovaná pohybová centra