frekventanti IQ pohyb Akademie

FREKVENTANTI jsou osobní trenéři či instruktoři skupinových lekcí, kteří absolvovali v naší Akademii minimálně jeden odborný seminář. Můžete si tedy ověřit, zda se Vaši oblíbení trenéři nebo instruktoři vzdělávali či stále vzdělávají v naší Akademii a ujistit se tak o kvalitě jejich znalosíi a dovedností v rámci pohybového oboru. Vyhledávat můžete konkrétně podle jména nebo podle regionu. 

Pokud Vás zajímají trenéři a instruktoři, kteří u nás mají vystudovanou přímo některou z rekvalifikací, najdete je mezi absolventy.

myofasciální řetězce 1

Adamcová Alena Havlíčkův Brod
Bábík Marek Otrokovice
Bačová Petra Volyně
Baďurová Věra Přerov
Bakošová Lenka Lednické rovne
Bárta David Praha, Český Brod
Bašková Ing. Alžbeta Olomouc
Berka Filip Děčín
Blažíček Robin Žďár nad Sázavou
Böhmová Helena Přeštice
Boušová Michaela, Ing. Plzeň
Bredlová Jaroslava, Mgr. Ústí nad Labem-město
Březinová Marcela Brno
Brosová Kristína, Ing. Žilina
Brožová Petra České Budějovice
Bučková Floriánová Mgr. Andrea Praha 10
Bužková Ivana, Ing. Praha
Byrtusová Eliška Olomouc
Čarnická Světlana, Mgr. Brno-střed
Čechmanová Dana Brno-Královo Pole
Čejka David Plzeň
Čermáková Tereza Blansko
Černoch Josef Uherské Hradiště
Chasanovitisová Ilona, Mgr. Praha
Chrástová Ivana Blížkovice
Dobešová Renata, Ing. Beroun
Dostálová Vlasta Háj ve Slezsku
Draská Věra, Bc. Praha
Dvořáková Tereza Unhošť
Elčkner Michal Praha
Endal Václav, Mgr. Praha
Engelová Miroslava Mníšek pod Brdy
Fallerová Martina Opava
Fiškandlová Iva Praha 22
Gavač Filip, Bc. Pardubice
Grófová Adriána, Mgr. Žilina
Gruntorádová Petra Jihlava
Hašek Miloš Kladno
Havlíčková Jitka Liberec
Havlíčková Radka Brno-Černovice
Hodoušek Matěj, Ing. Praha
Hojdar Milan Praha 13
Honková Veronika Ostrava
Hons Břetislav Děčín
Horecká Tereza Moravský Písek
Hortová Markéta Praha
Horváth Zoltán, Ing. Chomutov
Hovorka Vít, Mgr Praha
Hrkelová Veronika Trnava
Humlíčková Tereza, Ing. Brno
Jamborová Renata Beroun
Jamborová Veronika Žďár nad Sázavou
Janotová Vendula Brno
Jelínková Hana Tábor
Jirušová Jitka Děčín
Kadlec Marek Praha
Kargerová Markéta Zeleneč
Klimíčková Lucie Praha
Kluch Filip Praha
Knapcová Lucia, Ing. Žilina
Knězů Martina Praha-Dolní Počernice
Komeštíková Pavlína, Ing. Ústí nad Labem-město
Kráľovská Kateřina Praha 4
Kratochvílová Kriegelová Kateřina, Ing. Hostivice
Křečanová Pavla Praha-Slivenec
Křetinská Lucie Ostrava
Křivánková Daniela, Bc. Žatec
Kruková Mgr. Jana Hovorčovice
Krumpolc David, Mgr. Praha
Krutská Lenka Český Brod
Kubelková Dana, Ing. Brno
Kučerová Ing. Iva Prostějov
Kukalová Milena Řehenice
Kulhánková Sandra Plzeň 3
Kupka Ondřej, Bc. Praha
Kuthanová Blanka Praha 6
Kutlvašrová Veronika Havlíčkův Brod
Kůtová Silvia Brno
Laszáková Alexandra Cehnice
Lechnerová Eliška, Mgr. Lety
Lexová Alena Ždírec nad Doubravou
Limr Tomáš Ústí nad Labem
Máchová Jitka Tábor
Mahrischlová Daniela Brno
Maio Nikol Praha
Marková Vendula, Mgr. Praha
Mašková Tereza Blatná
Mašková Tereza Blatná
Matějková Joana Dobřichovice
Mátlová Šárka Dačice
Miková Monika Rajec
Mistoler Lucie, Mgr. Praha-Petrovice
Mlkovcová Michaela Praha
Moc David Praha
Mocek Tomas Pelhřimov
Mojzis Michaela Poděbrady
Mojzis Michaela Poděbrady
Moulisová Jitka, Ing. České Budějovice
Mrowiecová Dita, Bc. Ostrava
Müllerová Hana, Ing. Moravská Ostrava a Přívoz
Musilová Sylvia Tábor
Myšík Lukáš Jičín
Neužilová Tereza Liberec
Nevosadová Ilona Jihlava
Nováková Radana, Ing. Šebrov-Kateřina
Nováková Klára Praha
Novotná Adéla, Mgr. Poděbrady
Oldfield Veronika Praha
Oleárová Marína Praha
Olmr Tomáš Říčany
Ondrejičková Barbora Praha 6
Osvaldová Tereza Brno
Otáhal Jaroslav Praha 10
Pašková Eva Strakonice
Pechová Tereza Praha
Peter Prušanský Břeclav
Peterková Anna Česká Lípa
Petrovicová Oľga, Mgr. Praha 6
Petrželová Katarína Praha 8
Pfeffer Jan Čelákovice
Pižlová Ilona Přelovice
Plašilová Lenka Liberec
Pluhar Marek Praha
Pobežalová Ivona Benešov
Pokorná Romana, Ing. Brno
Průchová Táňa, Mgr Praha 4
Prušanská Lucie Břeclav
Řibřidová Anna Praha
Riedlová Ivana Jablonec nad Nisou
Ritterová Michaela Jáchymov
Rolčeková Lucia, Mgr. Žilina
Rumíšek Michal Hodonín
Šafář Pavel Nové Město nad Metují
Sedláček Jakub Zlín
Sedláčková Ludmila Prostějov
Šejvlová Olga Jaroměř
Silonová Jolana, Ing. Ostrava
Slavíková Markéta Trutnov
Slivanská Gabriela Litoměřice
Smoleňová Markéta Otice
Smrčková Markéta Tábor
Sotona Pavel Chrudim
Soukupová Kamila Nevřeň
Špalková Alena, Mgr. Praha
Špeldová Pavlína, Ing. Poděbrady
Špok Petr Čáslav
Šponar Dušan, MUDr. Praha 3
Staněk Štěpán Brno
Šťastný Marek Dolní Břežany
Stellerová Jana Vejprnice
Štěrbová Naďa Jindřichův Hradec
Štillerová Kateřina Mladá Boleslav
Šulc Matěj Ústí nad Labem
Sýkorová Simona Praha
Teplíková Helena Praha
Tichá Andrea, Ing. Uhlířské Janovice
Tománková Linda Zlín
Trejbalová Lucie Rakovník
Tuček Matouš Trutnov
Tunklová Dita Praha
Uhde Blanka, Mgr. Praha 22
Uhlíková Lenka Psáry
Ulrychová Michaela Čelákovice
Valenta Roman Praha
Vaňková Kristýna, Mgr. Bc. Praha
Varnušková Linda Liberec
Vítková Jana, Ing. Brno
Vitujová Marie, Mgr. Praha
Vlasák Straková Olga, Bc. Praha
Vlčková Lenka Frýdlant
Vojtěchová Věra, věra Praha
Vokřínková Lenka Třešť
Vokurková Michaela, Bc. Beroun
Volejníková Jana, Mgr. Hradec Králové
Voleman Luboš Praha
weinfurterová veronika Cheb
Žádníková Barbora, Ing. Brno-Maloměřice a Obřany
Zavrtálek Miroslav Bzenec
Žičařová Jana Velvary
Žídek Miroslav Frýdek-Místek
Žiláková Daniela Plzeň 3
Zmátlová Petra Třebíč
Znamenáčková Eva Praha
Zvelebil Jakub Praha



Certifikovaní pohyboví specialisté
Aerobic
SK Pohoda
Certifikovaná pohybová centra