frekventanti IQ pohyb Akademie

Mezi frekventanty IQ pohyb Akademie jsou zařazeni všichni, kdo u nás mají absolvovaný jakýkoliv odborný seminář. Najdete zde tak trenéra či instruktora, který odpovídá Vašemu typu cvičení podle Vašeho žádaného zaměření.

Pokud Vás zajímají trenéři a instruktoři, kteří u nás mají vystudovanou přímo některou z rekvalifikací, najdete je mezi absolventy.

Adamcová Alena Havlíčkův Brod
Andrová Lada Brno
Baďurová Věra Přerov
Bakošová Lenka Lednické rovne
Bárta David Praha, Český Brod
Berka Filip Děčín
Blažíček Robin Žďár nad Sázavou
Blažková Petra Pardubice I
Böhmová Helena Přeštice
Bužková Ivana, Ing. Praha
Chasanovitisová Ilona, Mgr. Praha
Dlouhá Renáta Havířov
Dvouletá Jitka Staré Město
Fallerová Martina Opava
Fiškandlová Iva Praha 22
Hapalová Silvie Olomouc
Hašek Miloš Kladno
Hlavicová Radmila Valašské Meziříčí
Hletková Silvia Dubnica nad Váhom
Hodoušek Matěj, Ing. Praha
Honková Veronika Ostrava
Hons Břetislav Děčín
Horatlík Jiří Tábor
Horatlíková Iva Tábor
Horecká Tereza Moravský Písek
Horváth Zoltán, Ing. Chomutov
Hovorka Vít, Mgr Praha
Hubáčková Martina Brno
Humlíčková Tereza, Ing. Brno
Julínyová Kamila Piešťany
Klimíčková Lucie Praha
Kluch Filip Praha
Knapcová Lucia Žilina
Krčmová Silvie Přerov
Kruková Mgr. Jana Hovorčovice
Krumpolc David, Mgr. Praha
Kučerová Ing. Iva Prostějov
Kutlvašrová Veronika Havlíčkův Brod
Laszáková Alexandra Cehnice
Máchová Jitka Tábor
Mareš Radek, Ing. Růžená
Marková Vendula, Mgr. Praha
Mašková Tereza Blatná
Matejčíková Adriana Nová Dubnica
Matějková Joana Dobřichovice
Matošková Lenka Říčany
Mikovcová Michaela Praha
Mistoler Lucie, Mgr. Praha-Petrovice
Mojzis Michaela Poděbrady
Mojzis Michaela Poděbrady
Müllerová Hana, Ing. Moravská Ostrava a Přívoz
Musilová Sylvia Tábor
Nevosadová Ilona Jihlava
Olmr Tomáš Říčany
Otáhal Jaroslav Praha 10
Plachá Simona Kyjov
Plašilová Lenka Liberec
Pokorná Romana, Ing. Brno
Prášil Jakub Žďár nad Sázavou
Prošek Petr Kladno
Ščerbaková Dita, Bc. Ostrava
Schulmeisterová Zuzana Ostrava
Sedláčková Ludmila Prostějov
Šejvlová Olga Jaroměř
Silonová Jolana, Ing. Ostrava
Skyvová Petra Olomouc
Slavíková Markéta Trutnov
Slivanská Gabriela Litoměřice
Smoleňová Markéta Otice
Sochová Veronika Praha
Špalková Alena Praha
Šťastný Marek Dolní Břežany
Stellerová Jana Vejprnice
Sýkorová Simona Praha
Trávníčková Vendula Brno
Trejbalová Lucie Rakovník
Uhlířová Jana Poděbrady
Vaňková Kristýna, Mgr. Bc. Praha
Varnušková Linda Liberec
Vítková Jana, Ing. Brno
Vlčková Lenka Přerov
Vojtěchová Věra, věra Praha
Vokřínková Lenka Třešť
Voleman Luboš Praha
Vondráček Jiří Praha
Zavrtálek Miroslav Bzenec
Žičařová Jana Velvary
Žídek Miroslav Frýdek-Místek



Nutris®
SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka