frekventanti IQ pohyb Akademie

Mezi frekventanty IQ pohyb Akademie jsou zařazeni všichni, kdo u nás mají absolvovaný jakýkoliv odborný seminář. Najdete zde tak trenéra či instruktora, který odpovídá Vašemu typu cvičení podle Vašeho žádaného zaměření.

Pokud Vás zajímají trenéři a instruktoři, kteří u nás mají vystudovanou přímo některou z rekvalifikací, najdete je mezi absolventy.

Adamcová Alena Havlíčkův Brod
Adámková Milena, Ing. Kolín
Baďurová Věra Přerov
Bárta David Praha, Český Brod
Bednaříková Iveta Bzenec
Bisták Michal Bratislava
Bogdanová Ilona Kutná Hora
Böhmová Helena Přeštice
Brychtová Zdeňka Praha
Burreiter Sabina, mgr Ústí nad Labem
Bužková Ivana, Ing. Praha
Chasanovitisová Ilona, Mgr. Praha
Dalecká Eva Praha
Dostálová Vlasta Háj ve Slezsku
Dučková Andrea Praha
Engelová Miroslava Mníšek pod Brdy
Fiškandlová Iva Praha 22
Focke Míra Liberec
Grófová Adriána, Mgr. Žilina
Gruntorádová Petra Jihlava
Hašek Miloš Kladno
Hehejík David Braškov
Hlavicová Radmila Valašské Meziříčí
Hodoušek Matěj, Ing. Praha
Horatlíková Iva Tábor
Horecká Tereza Moravský Písek
Hortová Markéta Praha
Horváth Zoltán, Ing. Chomutov
Horvátová Lucie Ústí nad Labem
Hrubcová Dita Nové Město na Moravě
Hruška Jiří Praha
Hrušková Jaroslava Plzeň
Humlíčková Tereza, Ing. Brno
Husárová Lucie Zlín
Klimíčková Lucie Praha
Kluch Filip Praha
Kmeťová Hanka, Ing. Praha
Knapcová Lucia Žilina
Kopřivová Lucie České Budějovice
Křetinská Lucie Ostrava
Křížová Jana Praha
Kruková Mgr. Jana Hovorčovice
Krutská Lenka Český Brod
Kučerová Ing. Iva Prostějov
Kutlvašrová Veronika Havlíčkův Brod
Laszáková Alexandra Cehnice
Lechnerová Eliška, Mgr. Lety
Libotovská Jana Kladno
Lindaurová Pavla Plzeň 2-Slovany
Lizáková Dagmar, MUDr. Bratislava
Máchová Jitka Tábor
Marková Vendula, Mgr. Praha
Mašková Tereza Blatná
Matějková Joana Dobřichovice
Matošková Lenka Říčany
Matyáš Vilém Praha
Moulisová Jitka, Ing. České Budějovice
Müllerová Hana, Ing. Moravská Ostrava a Přívoz
Oleárová Marína Praha
Olmr Tomáš Říčany
Pavlatová Martina Děčín
Peter Prušanský, Peter Břeclav
Pilařová Markéta Děčín
Pobežalová Ivona Benešov
Prášil Jakub, Mgr. Žďár nad Sázavou
Průchová Martina, Bc. Štenovice
Prušanská Lucie Břeclav
Řepová Martina České Budějovice
Riedlová Ivana Jablonec nad Nisou
Šafář Pavel Nové Město nad Metují
Ščerbaková Dita, Bc. Ostrava
Schovanec Ivo Praha
Sedláčková Ludmila Prostějov
Silonová Jolana, Ing. Ostrava
Slavíková Markéta Trutnov
Slivanská Gabriela Litoměřice
Smoleňová Markéta Otice
Soukupová Kamila Nevřeň
Špalková Alena Praha
Šponar Dušan Praha 3
Šťastný Marek Dolní Břežany
Stellerová Jana Vejprnice
Štillerová Kateřina Mladá Boleslav
Teplíková Helena Praha
Tománková Linda Zlín
Tomášiková Irena, Ing. Karviná
Toufarová Hana Třebíč
Trávníčková Vendula Brno
Uhlířová Jana Poděbrady
Valenta Roman Praha
Valouchová Barbora Otrokovice
Vaňková Kristýna, Mgr. Bc. Praha
Varnušková Linda Liberec
Vítková Jana, Ing. Brno
Vlasák Straková Olga, Bc. Praha
Vlčková Lenka Frýdlant
Voplatková Martina Praha
weberová petra Luštěnice
Zavrtálek Miroslav Bzenec
Žiláková Daniela Plzeň
Zvelebil Jakub Praha



Nutris®
SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka