frekventanti IQ pohyb Akademie

FREKVENTANTI jsou osobní trenéři či instruktoři skupinových lekcí, kteří absolvovali v naší Akademii minimálně jeden odborný seminář. Můžete si tedy ověřit, zda se Vaši oblíbení trenéři nebo instruktoři vzdělávali či stále vzdělávají v naší Akademii a ujistit se tak o kvalitě jejich znalosíi a dovedností v rámci pohybového oboru. Vyhledávat můžete konkrétně podle jména nebo podle regionu. 

Pokud Vás zajímají trenéři a instruktoři, kteří u nás mají vystudovanou přímo některou z rekvalifikací, najdete je mezi absolventy.

vývojová kineziologie 1

Adamcová Alena Havlíčkův Brod
Adámková Milena, Ing. Kolín
Baďurová Věra Přerov
Barcajová Markéta Žatec
Bárta David Praha, Český Brod
Bednaříková Iveta Bzenec
Bisták Michal Bratislava
Bogdanová Ilona Kutná Hora
Böhmová Helena Přeštice
Boušová Michaela, Ing. Plzeň
Brychtová Zdeňka Praha
Burreiter Sabina, mgr Ústí nad Labem
Bužková Ivana, Ing. Praha
Čechová Kateřina, Mgr. Liberec
Čermák Matěj Mlada Boleslav
Chudík Veronika Uherské Hradiště
Čtvrtečková Jitka Neratovice
Dalecká Eva Harrachov
Davídková Adéla, Ing. Trhová Kamenice
Dolejší Veronika Praha 3
Dostálová Vlasta Háj ve Slezsku
Dučková Andrea Praha
Endal Vaclav Jičín
Engelová Miroslava Mníšek pod Brdy
Fiškandlová Iva Praha 22
Focke Míra Liberec
Gálik Lukáš Žilina
Glen Petra Brno
Grófová Adriána, Mgr. Žilina
Gruntorádová Petra Jihlava
Hašek Miloš Kladno
Hehejík David Braškov
Hlavicová Radmila Valašské Meziříčí
Hodáč Matěj, Bc. Vrchlabí
Hodoušek Matěj, Ing. Praha
Hons Břetislav Děčín
Horatlíková Iva, Mgr. Tábor
Horecká Tereza Moravský Písek
Hortová Markéta Praha
Horváth Zoltán, Ing. Praha
Hrubcová Dita Nové Město na Moravě
Hruška Jiří Praha
Hrušková Jaroslava Plzeň
Humlíčková Tereza, Ing. Brno
Husárová Lucie Zlín
Jablonovská Andrea Planá nad Lužnicí
Jančová Nikola, Mgr. Brno
Jandová Lucie, Mgr. Praha 15
Janotová Vendula, Bc. Brno
Janušová Michaela Brno-Maloměřice a Obřany
Javůrková Jana Praha 7
Jelínková Hana, Mgr. Tábor
Johánková Veronika, MgA. Praha
Kabardina Darina Bohumín
Kalousová Helena Praha 6
Karaffová Miroslava, Ing. Mladá Boleslav
Kindermannová Eva Praha
Klimíčková Lucie Praha
Kluch Filip Praha
Kmeťová Hanka, Ing. Praha
Knapcová Lucia, Ing. Žilina
Knězů Martina Praha-Dolní Počernice
Kocourková Pavlína, Mgr. Praha
Kohoutová Irena České Budějovice
Kohútová Veronika Praha 7
Komeštíková Pavlína, Ing. Ústí nad Labem
Konečná Eliška Plzeň 2-Slovany
Kopecká Renáta, Mgr. Vysoké Mýto
Kopecká Veronika Praha 2
Kopřivová Lucie České Budějovice
Kopřivová Kateřina Ústí nad Labem
KOPRIVOVA Lucie, MGR České Budějovice
Kövér Lucie Ústí nad Labem
Křetinská Lucie Ostrava
Křivánková Daniela, Bc. Žatec
Křížová Jana Praha
Kruková Mgr. Jana Hovorčovice
Krutská Lenka Český Brod
Kubatová Jitka, Ing. Hluboká nad Vltavou
Kubeš Jiri Praha 4
Kučerová Ing. Iva Prostějov
Kučerová (Patíková) Daniela Odolena Voda
Kupka Ondřej, Bc. Praha
Kutlvašrová Veronika Havlíčkův Brod
Lankašová Hancová Eliška, Bc. Mladá Boleslav
Laszáková Alexandra Cehnice
Lechnerová Eliška, Mgr. Lety
Libotovská Jana Kladno
Limr Tomáš Ústí nad Labem
Lindaurová Pavla Plzeň 2-Slovany
Litvanová Pavla České Budějovice
Lizáková Dagmar, MUDr. Bratislava
Máchová Jitka Tábor
Majzlíková Petra, Ing. Rajhrad
Malinová Tereza, Bc. Strakonice
Marešová Dominika Hradec Králové
Marešová Kateřina Praha
Marková Vendula, Mgr. Jindřichův Hradec
Martiniak Martin Havlíčkův Brod
Mašková Tereza Blatná
Matějková Michaela Frenštát pod Radhoštěm
Matějková Joana Dobřichovice
Maťha Michaela Praha-Březiněves
Matošková Lenka Říčany
Matyáš Vilém Praha
Minář Michal, Mgr. Brno
Mňuk Kristýna Vysoké Mýto
Mojzis Michaela Poděbrady
Moulisová Jitka, Ing. České Budějovice
Mrowiecová Dita, Bc. Ostrava
Müllerová Hana, Ing. Moravská Ostrava a Přívoz
Nedbálková Barbora, MUDr. Mladá Boleslav
Nováková Klára Praha
Novotná Adéla, Mgr. Poděbrady
Oleárová Marína Praha
Olmr Tomáš Říčany
Pastuchová Barbora Praha 4
Pavlatová Martina Děčín
Pechová Tereza Praha
Pečivová Kateřina Velké Březno
Peter Prušanský Břeclav
Pfeffer Jan Čelákovice
Pilařová Markéta Děčín
Plašilová Lenka, Ing. Liberec
Pluhař Marek, Mgr. Pardubice
Pobežalová Ivona Benešov
Pokorná Anna, Bc. Praha
Pokorná Romana, Ing. Brno
Prášil Jakub, Mgr. Žďár nad Sázavou
Průchová Ilona, Mgr. Praha
Průchová Martina, Bc. Štenovice
Prušanská Lucie Břeclav
Řepová Martina České Budějovice
Riedlová Ivana Jablonec nad Nisou
Rutová Lenka Prague 4
Rybová Michaela Žilina
Šafář Pavel Nové Město nad Metují
Schmidt Renata Mukařov
Schovanec Ivo Praha
Schwarzerová Tereza Praha 5
Sedláčková Ludmila Prostějov
Šejvlová Olga Jaroměř
Seneta Tomáš Praha 5
Sikorová Linda Praha
Silonová Jolana, Ing. Ostrava
Slavíková Markéta Trutnov
Slivanská Gabriela Litoměřice
Smoleňová Markéta Otice
Soukupová Kamila Nevřeň
Špalková Alena, Mgr. Praha
Špok Drahoslav Ostrava
Šponar Dušan, MUDr. Praha 3
Šťastný Marek Dolní Břežany
Stellerová Jana Vejprnice
Štillerová Kateřina Mladá Boleslav
Švecová Lenka Špindlerův Mlýn
Švecová Lenka Svitavy
Svrčková Hana Lázně Toušeň
Swatzinová Markéta Příbram
Teplíková Helena Praha
Tománková Linda Zlín
Tomášiková Irena, Ing. Karviná
Toufarová Hana Třebíč
Trávníková Jana Plzeň
Tuček Matouš Praha
Uhlíková Lenka Psáry
Uhlířová Jana Poděbrady
Ulrychová Michaela Čelákovice
Urbánková Kateřina Praha 5
Valenta Roman Praha 5
Valouchová Barbora Zlín
Vaňková Kristýna, Mgr. Bc. Praha
Varnušková Linda Liberec
Víšková Lucie Orel
Vítková Jana, Ing. Brno
Vlasák Straková Olga, Bc. Praha
Vlčková Lenka Frýdlant
Vodáková Eliška, Mgr. Přerov
Vokurková Michaela, Bc. Beroun
Voplatková Martina Praha
Výborný Pavel, Ing. Krupka
weberová petra Luštěnice
Zavrtálek Miroslav Bzenec
Žičařová Jana Velvary
Žiláková Daniela Plzeň
Zmeškal Lukáš Zlín
Znamenáčková Karin Česká Lípa
Zvelebil Jakub Praha
Zychová Adéla, Bc. Havlíčkův Brod



Certifikovaní pohyboví specialisté
Aerobic
SK Pohoda
Certifikovaná pohybová centra