MÁME OTEVŘENO

  • Ve vnitřních prostorech je zapotřebí mít nasazený respirátor či jinou ochranu úst splňující filtrační účinnost dle předepsaných norem, při cvičení není nutné nosit respirátor
  • Všechny pomůcky a prostory jsou pravidelně dezinfikovány.
  • Zákaz vstupu klientům s respiračním onemocněním, případně klientům, kteří vykazují příznaky viru COVID-19, klienti nám musí podepsat čestné prohlášení o své bezinfekčnosti A ZÁROVEŇ NÁM PROKÁZAT SVOU BEZINFEKČNOST
  • Všichni klienti jsou povinni si průběžně dezinfikovat ruce.
  • Klienti mohou využívat šatny i sprch
  • Pro své klienty zajišťujeme maximální možnou cirkulaci vzduchu
  • Z PROVOZNÍCH DŮVODŮ NENÍ MOŽNÉ V CENTRU PROVÁDĚT SAMOTESTY!!!

 

tak trochu jiné pohybové centrum

Naše pohybové zdravotně-kondiční centrum se zaměřuje na zdravý a sportovně-funkční přístup k samotnému životnímu stylu jedince. Mottem naší práce je výuka inteligentního pohybu, který lze využít nejen při všech sportovních aktivitách, ale i v běžném každodenním životě jako prevenci proti civilizačním onemocněním, problémům s držením těla a bolesti zad.

Věnujeme se kvalitní a komplexní péči o klienta. Proto si v našem pohybovém centru můžete pro dosažení svých cílů vybrat ze široké nabídky možností a služeb, ať už se jedná o zlepšení vašeho zdravotního stavu či zvýšení sportovního výkonu nebo se zkrátka chcete naučit cvičit správně a efektivně. Našimi klienty jsou lidé všech stupňů sportovní výkonnosti, od úplných začátečníků až po vrcholové sportovce. Zaměřujeme se i na klienty se zdravotním omezením. Postrehabilitační péčí našich pohybových specialistů jim pomáháme s navrátem do každodenního života i po závažných operacích či úrazech.

Tréninky jsou vedeny na základě nejmodernějších cvičebních konceptů, kterými jsou francouzsko-švýcarský fyzioterapeutický koncept Spiraldynamik®, Dynamická Neuromuskulární Stabilizace (DNS) podle Doc. PaedDr. Pavla Koláře, Ph.D. a pilates metody dle našich mentorů - Michael King, Lolita San Miguel, Cathy Corey a Pilates Clinic Method Daniela Müllera.

Všechny služby našeho specializovaného pohybového centra spolu s pilates studiem naleznete v jednotlivých sekcích - skupinové lekce, osobní tréninky, uzavřené kurzy.

Těšíme se na Vaši návštěvu IQ pohyb centra na pražském Smíchově. 

diagnostika

Funkční diagnostika je základ pro sestavení efektivního tréninkového plánu, který bude odpovídat Vašim cílům a potřebám Vašeho těla. Součástí diagnostiky je ústní pohovor, specifické testy funkčnosti pohybového aparátu a následné doporučení vhodného pohybového programu. Testování probíhá u nás v IQ pohyb Centru a provádějí ho odborníci s letitými zkušenostmi, pod vedením Mgr. Daniela Müllera.

Diagnostické vyšetření doporučujeme absolvovat před prvním individuálním tréninkem.

Objednávejte se prostřednictvím e-mailu: diagnostika@iqpohyb.czCertifikovaní pohyboví specialisté
Aerobic
SK Pohoda
Certifikovaná pohybová centra