tak trochu jiné pohybové centrum a pilates studio

Naše pohybové zdravotně-kondiční centrum spolu s Pilates studiem se zaměřuje na zdravý a sportovně-funkční přístup k samotnému životnímu stylu jedince. Mottem naší práce s Vámi je výuka inteligentního pohybu, který využijete nejen při všech sportovních aktivitách, ale i v běžném každodenním životě jako prevenci proti civilizačním onemocněním, problémům s držením těla a bolesti zad.

Naším hlavním posláním je kvalitní a komplexní péče o klienta. Jde nám o co nejširší působení, které můžeme výukou inteligentního pohybu obsáhnout. Proto si v našem pohybovém centru můžete pro dosažení svých cílů vybrat ze široké nabídky možností a služeb, ať už se jedná o zlepšení vašeho zdravotního stavu či zvýšení sportovního výkonu.

Našimi klienty jsou lidé všech stupňů sportovní výkonnosti, od úplných začátečníků až po vrcholové sportovce a dokonce i profesionální vojáky. Zaměřujeme se i na klienty se zdravotním omezením a postrehabilitační péčí našich pohybových specialistů pomáháme našim klientům s navrátem do každodenního života i po závažných operacích či úrazech.

Výuka inteligentního pohybu je vedena na základě nejmodernějších cvičebních konceptů, kterými jsou francouzsko-švýcarský fyzioterapeutický koncept Spiraldynamik®, Dynamická Neuromuskulární Stabilizace (DNS) podle Doc. PaedDr. Pavla Koláře, Ph.D. a pilates metody dle našich mentorů - Michael King, Lolita San Miguel, Cathy Corey a Pilates Clinic Method Daniela Müllera.

Všechny služby našeho specializovaného pohybového centra spolu s pilates studiem naleznete v jednotlivých sekcích - skupinové lekce, osobní tréninky, uzavřené kurzy.

Těšíme se na Vaši návštěvu IQ centra pohybu a pilates na pražském Smíchově. 

diagnostika

Funkční diagnostika je základ pro sestavení efektivního tréninkového plánu, který bude odpovídat Vašim cílům a potřebám Vašeho těla. Součástí diagnostiky je ústní pohovor, specifické testy funkčnosti pohybového aparátu a následné doporučení vhodného pohybového programu. Testování probíhá u nás v IQ pohyb Centru a provádějí ho odborníci s letitými zkušenostmi, pod vedením Mgr. Daniela Müllera.

Diagnostické vyšetření doporučujeme absolvovat před prvním individuálním tréninkem.

Objednávejte se prostřednictvím e-mailu: diagnostika@iqpohyb.cz


IQ video
IQ newsletter CentrumCertifikovaní pohyboví specialisté
Aerobic
SK Pohoda
Certifikovaná pohybová centra