Mgr. Michal Elčkner

Mgr. Michal Elčkner je člověk, který ve sportu vyzkoušel snad úplně všechno! Vystudoval Fakultu tělesné výchovy a sportu na Univerzitě Karlově a hned poté se pustil do trénování svého milovaného sportu – volejbalu, který i sám dlouhé roky úspěšně provozoval. Dále působil také jako učitel na základní škole a gymnáziu. Jako školitel začal působit v roce 2010.

Po několika letech kondičního i technického trénování volejbalistů se přesunul do své oblíbené disciplíny – kondičního tréninku a po krátkém čase začal působit jako Master trenér ve fitness mezinárodní společnosti, kde patřil díky svým schopnostem a umění trénovat mezi nejvyhledávanější trenéry. Sám se začal intenzivně vzdělávat a zjistil, že v oblasti kondice může skvěle pomoci detailní kineziologie pohybu.

Díky tomu se ovšem dostal i ke cvičení v oblasti zdravotního pohybu, a tak se jeho portfolio klientů rozrostlo do všech stran. Ve svém studiu v Mníšku pod Brdy je trenérem profesionálních sportovců i běžné populace a veškeré tyto poznatky předává dál i na svých seminářích.

V IQ pohybu působí jako lektor vzdělávací Akademie.

kontakt

pozice v IQ pohyb Akademii

  • lektor odborných seminářů a rekvalifikací

certifikace

školení, která vedu

intervalový a kruhový trénink 11. 12. 2020

Certifikovaní pohyboví specialisté
Aerobic
SK Pohoda
Certifikovaná pohybová centra