Roman Valenta

Silový trénink, kterému se Roman od mládí věnoval, ho přivedl do světa fitness. V roce 2016 se zúčastnil dokonce závodů v naturální kulturistice. Největší zlom nastal v roce 2017, kdy vstoupil do světa IQ pohybu a následně začal měnit svůj pohled na pohyb. Tím to pro něho vše začalo. Po absolvování různých seminářů a rekvalifikačních kurzů zaměřených na zdravotní a zdravotně - kondiční cvičení začal hlouběji studovat metodu Pilates Clinic Method, která ho nadchla a stala se součástí nejen jeho profesního života.

Roman je pohybový trenér tělem i duší. Zaměřuje se na zdravotní aspekty cvičení, zdravou kondici pohybového aparátu a precizní provedení cviků. Přizpůsobuje trénink individuálním potřebám a predispozicím svých klientů, zaměřuje se na kvalitní techniku pohybu a správnou výživu. Věří, že jen tak se povede dostat z těla maximum a udržet se fit tělem i duší.

Romanův profesní posun je díky jeho dobrému vnímání těla a pohybu a schopnostem efektivně předávat své vědomosti klientům velmi rychlý, a tak se během roku 2021 stal i členem týmu IQ pohyb Akademie.

kontakt

pozice v IQ pohyb Centru

  • osobní trenér
  • instruktor skupinových lekcí
  • lektor odborných seminářů a rekvalifikací

certifikace

školení, která vedu

fitness pomůcky a posilovna 16. 11. 2024
fitness pomůcky 16. 11. 2024
fitness pomůcky a posilovna 17. 11. 2024
fitness pomůcky 17. 11. 2024
fitness pomůcky a posilovna 18. 11. 2024

Certifikovaní pohyboví specialisté
Aerobic
SK Pohoda
Certifikovaná pohybová centra