školení na míru

V rámci vzdělávání se nemusíte vázat jen na námi vypsané konkrétní termíny či daná témata. Nabízíme totiž možnost takzvaných individuálních školících programů. To znamená, že se společně domluvíme na tématu a na datu, které je pro vás zajímavé. Dokonce to nemusí být ani přesné školení z naší standardní nabídky, ale můžeme ho sestavit dle vašich požadavků. To ve spojení s našimi bohatými zkušenostmi a tak připravíme školení přesně pro vaše zdokonalení v daném oboru.

Pro sportovní / fitness / wellness centra 

Školící program je vždy sestaven na základě oboustranné spolupráce, kdy poptávka po školení na míru ze strany centra vzniká nejčastěji na základě potřeby společného vzdělávání vlastních instruktorů a trenérů s cílem zvýšení jejich kvality a profesionality. Výhodou školení na míru, vytvořeného dle různých specifických potřeb, je úspěch centra v odlišnosti od své konkurence. Naše Akademie po vzájemné konzultaci připraví pro centrum kontinuální vzdělávací program, jehož délka se nejčastěji pohybuje v rozmezí 2 – 5 denních odborných seminářů v určitém časovém rozmezí. Ty na sebe navazují a jsou koncipovány přímo pro potřeby centra.

Pro jednotlivce

Osobním trenérům, skupinovým instruktorům, sportovním trenérům a fyzioterapeutům nabízíme individuální školení a individuální konzultace ve všech oborech, se všemi našimi lektory. To znamená, že jakýkoliv osobní trenér, instruktor skupinových lekcí či fyzioterapeut se s námi může domluvit na osobní konzultaci. Ta je po vzájemné domluvě maximálně zaměřena na dané téma. To se může týkat využití nejrůznějších pomůcek či tématu, jak cvičit se specifickými skupinami klientů. Řešena může být i specifická problematika konkrétních klientů. Celá konzultace může trvat 1 - 2 hodiny, ale může být i delší a zaměřená jako odborný seminář a vy tak máte šanci získat individuálně diplom z jakéhokoliv našeho školení.

Pozvěte nás na Vaší akci

Jste parta osobních trenérů, skupinových instruktorů nebo jen kamarádů, co je baví pohyb? Chcete pořádat vzdělávací akci pro Vás a Vaše kolegy a známé? Rádi byste se od odborníků dozvěděli nové informace? Domluvme společně školení, které bude přímo pod Vaší režií a pozvěte si někoho z našich lektorů jako svého hosta. Stačí se jen domluvit na tématu a termínu. Vy budete školení pořádat a organizovat, na nás bude poskytnutí know-how, skript a diplomů. Nebo pořádáte sportovní akci a hledáte přednášející? Ozvěte se nám a pokud to bude v našich silách, rádi pro Vaší akci nějakou přednášku připravíme.

v případě zájmu pište na zbynek@iqpohyb.cz

Kde všude jsme již školili

2018

cropped-SRTG-Čelákovice-Logo-bez-nápisu-bez-pozadí

blue orange

Čelákovice, SRTG Čelákovice
závodníci, osobní trenéři, instruktoři skupinových lekcí
Praha, Blue Orange Health Club
osobní trenéři a instruktoři skupinových lekcíIMG_0903.jpegPlzeň, Spartan Race Training Group Plzeň
Závodníci, osobní trenéři, instruktoři skupinových lekcí

2017

activeclinic-logoB
photo

 
Žilina(SK), Pohybové studio Active Clinic
osobní trenéři, instruktoři skupinových lekcí, fyzioterapeuti

 

Prešov(SK), Tým trenérů Realfit
osobní trenéři a instruktoři skupinových lekcífajne-logo
Ostrava Poruba, FAJNE sportovní centrum
osobní trenéři a instruktoři skupinových lekcí

2016     


logo sport academy 2000pxPraha, Sport Academy
osobní trenéři a instruktoři skupinových lekcí  

 

 

2015


logo endorfin

Liberec, Aerobic & BOSU studio ENDORFIN

Osobní trenéři a instruktoři skupinových lekcí

 

 

2014


blue orangevitasana


Praha, Blue Orange Health Club

Osobní trenéři a instruktoři skupinových lekcí


Zlín, Vita Sana Club

Osobní trenéři a instruktoři skupinových lekcí
logo WG

Praha, WORLD GYM

Osobní trenéři a instruktoři skupinových lekcí

2013


blue orange

t-club sport


Praha, Blue Orange Health Club

Osobní trenéři a instruktoři skupinových lekcíÚstí nad Labem, T-Club

Osobní trenéři a instruktoři skupinových lekcí
1665_logo
Plzeň, Sportcentrum Kalikovský mlýn

Osobní trenéři a instruktoři skupinových lekcí

2012

2011


holmes


Praha, Holmes Place Premium Club

Osobní trenéři a instruktoři skupinových lekcí     

 

 

 

reference (centra & trenéři)

Milena Adámková - volejbalový klub Kolín - Svalový stabilizační systém a jeho důležitost pro hráče volejbalu, 15.9.2019, Mgr. Michal Elčkner - interní školení

Ráda bych složila poklonu Michalovi - jak za vedení, tak i náplň semináře. Jsme velmi početná skupina, která se skládá z volejbalistů i nevolejbalistů. Ty k trénování přitáhly jejich vlastní děti v oddíle. Tohle je důležité zmínit. Nejsme lidé, kteří se živí pohybem, a tak potřeba se v této oblasti vzdělávat je u jednotlivých trenérů dost různorodá. Pro některé tedy mohl mít nedělní seminář původně i přívlastek
povinně dobrovolný... Na konci dne, vlastně už během dne, ale nebylo pochyb, že seminář je pro nás všechny velkým přínosem. Nadšení byli i ti, kteří moc nebývají... To je pro mě osobně velmi cenný ukazatel spokojenosti. Michalovi se podařilo nalít nám novou krev do žil a já za nás všechny věřím, že bude dlouho kolovat a že využijeme ku prospěchu dětí vše, co jsme se naučili. Jako bonus vnímám i fakt, že jsme měli možnost se stmelit jako kolektiv, a to díky citlivému vedení. Michal přesně věděl, kdy uzdu přitáhnout a kdy povolit... Prosadit si a zorganizovat tento seminář mělo smysl. 

Přeji vaší Akademii hodně spokojených klientů.

Active Clinic Žilina, Funkční a svalový strečink 27. – 28. 1. 2018, Mgr. Petr Zbyněk a Mgr. Daniela Žiláková – interní školení

Chceme sa poďakovať za úžasný víkend strávený na Seminároch funkčný a fasciálny strečing v spolupráci s IQ pohyb Akademie, Petrovi Zbyněkovi a Daniele Žilákovej.... veľká profesionalita lektorov, vynikajúce nové poznatky o ľudskom tele, anatómii a hlavne pohybe, ktoré môžeme ďalej praktizovať. A k tomu spätná väzba vo forme veľkej spokojnosti na obidvoch stranách, nás veľmi potešila. Na seminároch sa vytvorila priam skvelá atmosféra. Dúfame, že naša prvá spolupráca s vami, je len začiatok a opäť sa stretneme nabudúce pri ďalšej zaujímavej téme a v takej skvelej zostave. Už teraz sa tešíme

Zuzana Schulmeisterová - Sport Centrum Fajne - Ostrava Poruba, Warm up & kompenzace pro raketové sporty, principy posilování stabilizačního systému core 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017,  Mgr. Michal Elčkner - interní školení

Ahoj Zbyňku,

nejprve ke školení: perfektní... Michal nasadil tak vysokou laťku, že vedení (které se aktivně účastnilo) by nejraději chtělo zpět peníze za nejrůznější školení od nejrůznějších "profíků", která už u nás proběhla. Všechno přesně, sebejistě a přesto s úctou k jiným názorům vysvětleno, prodiskutováno, odpovězeno na spousty různých dotazů z nejrůznějších sportovních odvětví. Na to, že jsme byli tak extrémně různorodá skupina, s naprosto jinými vstupními znalostmi, tak dokonale zvládnuto. Ukočíroval i rozpory mezi námi samotnými (my ostraváci máme sklon k vášnivým diskuzím) - názory starých ostřílených tělocvikářů i mladých ambiciózních trenérů - všechny nás naprosto přirozeně, bez jakéhokoliv tlaku, kvalitní argumentací postavenou na znalostech a zkušenostech postavil do latě.

Kolegové: instruktoři sálových aktivit se všichni shodují, že školení bylo velkou motivací více na sobě pracovat, něco zopakovat či se nově doučit a začít myslet nad tím, co a jak dělají, někteří z osobních trenérů byli jako "Alenka v říši divů" - za což jsem i já velmi ráda, že snad pochopili, že si nestačí udělat víkendový kurz "fitness trenéra" a myslet si, že tím to končí. Co se trenérů raketových sportů týče, ti byli "paf" a zároveň nadšení, protože některé věci slyšeli a zkoušeli si poprvé v životě a myslím, že je to všechny naťuklo a otevřelo jim to nové možnosti.

Osobně: nejsem v IQ úplný nováček, takže jsem věděla, že kvalita školení bude nejvyšší možná (jinak bych vás ani nezvala) a to se potvrdilo. Děkuji 

Mgr. Jan Hnilička Sport Academy, CORE A a CORE B 08.01.2016 a 22.01.2016, Praha, Mgr. Zbyněk Petr - interní školení

Díky za dva skvělé vzdělávací dny. Oceňujeme zejména přesné, praktické zaměření na klienta podložené odbornosti. Vzdělávání v tématech  CORE A a CORE B přesně zapadá do aktivit Sport Academy, kde se zaměřujeme na harmonický rozvoj a zdravotní stránku cvičení s dětmi a dospělými.

Obě témata jsou nutným základem pro odpovědnou činnost trenérů a instruktorů. Kdo tímto školením prošel, ví, že vzdělání z FTVS  UK nestačí. Díky Danovi a Zbyňkovi - oběma patří poklona, kam se za minulých deset let odborně posunuli!

Šárka Nollová,  Stabilizace a mobilizace ve fitness, 15.10.2014, Praha, Mgr. Zbyněk Petr - interní školení

Organizace byla splečná s naším klubem - takže dobrá
Spolupracujeme už 2 roky.
Zbyněk Petr byl výborný
Seminář nám vnesl nový pohled na trénink.
Trénink lze sestavit tak účelně, že po tréninku je klient posílený, protažený a zmobilizovaný.

Daniela Šepsová, Inspirace fyziologie, 19.9.2014, Liberec, Mgr. Zbyněk Petr - interní školení

1. Organizace školení byla perfektní! Moc se mi líbilo, jak vše na sebe navazovalo. Vše bylo srozumitelné, ale zároveň i odborné. 

2. Zbyněk Petr je úžasný lektor! Sympatický a energický člověk, na mě působil příjemným dojmem. Po odborné stránce super. 

3. Seminář mi přinesl správný směr, kterým bych měla dále pokračovat. Práce s fyziologií a anatomií lidského těla, dodržovat pravidla zdravého cvičení. Zaměřit se na strukturu hodiny a zařazovat vhodné pomůcky pro své klienty. 

Děkuji moc IQ pohybu a jeho týmu!

Romana Pokorná, Závěsné systémy core a body, 27.-28.9.2014, Brno, Mgr. Michal Elčkner - interní školení

1. Jaká byla organizace školení?
Všechno plynulo tak nějak samo, ani jsme se nenadáli a byl konec... Uzpůsobeno všem, nemám výhrady.
2. Jaký byl lektor?
Michal byl skvělý. Snažili jsme se všichni vzájemně obohatit o další zkušenosti s lidským tělem, základy anatomie se jen prohlubují a získávají na významu... Perfektní!
3. Co Vám seminář závěsné systémy přinesl?
Další prohloubení vztahu pohybu a anatomie - krásně se to všechno doplňuje a skládá.. Díky skvělým lektorům! Děkujeme!

Pavel Sotona (osobní trenér fitness)

Při vstupu do Centra funkčního pohybu na mě vždy dýchne příjemná, uklidňující a přátelská atmosféra. A když na Vás na recepci čeká usměvavý a přátelský Zbyňek, všechen denní stres z Vás spadne. Osobní konzultace, kterou jsme spolu měli, byla velmi příjemná. Jelikož se týkala osobního tréninku, tak vše probíhalo v tělocvičně, kde jsme seděli na míčích, na zemi a vše dokreslovalo pohodu, která v centru vládne. Co se týče samotné konzultace, Zbyněk mi vše ochotně vysvětlil a ukázal. Řekl proč, by to tak mělo být a né jinak (je to podle mě jedna z nejdůležitějších věcí, protože spousta kurzů Vám něco předvede, ale nedokáže rozumně vysvětlit, proč tomu tak je?).Vše Vám v tuto chvíli dá logiku a zapadne do sebe jako zbývajíci kousek puzzle. Vše jsem si mohl prakticky vyzkoušet a měl možnost kontroly od Zbyňka. Hodina utekla tak rychle, že mi bylo líto, že už končí. Zbyňka hodnotím velmi pozitivně - Vstřícný, Přátelský, ale zároveň Profesionální a Důsledný. Z konzultace jsem si odnesl spousty nových poznatků a informací. Určitě se těším na další spolupráci a Těm kteří v něčem tápou, nebo si nevědí rady, tak vřele Zbyňka doporučuji.
Však nejlepší je, vždy si udělat svůj vlastní obrázek. Tobě Zbyňku, Velké díky:-)

Mgr. Daniela Žiláková, SportDstudio Kalikovský Mlýn

Všechny školení, která jsme mohli pod vedením teamu IQ POHYB ACADEMY absolvovat, byla naprosto perfektně připravená na míru mých představ a odprezentována vynikajícím profesionální způsobem.

Celý team instruktorů SportDstudia dostal naprosto přesné a jasné informace z různých oblastí, jenž jsou třeba pro další vzestup po schodech vzdělaní v oblasti inteligentního pohybu (zdravotně funkčního pohybu), které rozhodně budeme využívat v naší filozofii pohybu. Posunul se o schůdek dál náš cíl, kam až můžeme dojít v rámci inteligentního pohybu s našimi klienty. Změnila se naše filozofie a našli jsme nové heslo pro náš a poté i klientův pohyb: "Naším vzděláním k Vašemu správnému pohybu!".

Náš celý tým má mnoho vzdělaní z oblasti různých částí fitness průmyslu, ale byli jsme si schopni ujasnit, jak a co potřebujeme? Jaká je přesná role a profesionalita trenéra? Ted už ano, dīky tomuto školení jsme si jasně uvědomili a hlavně sjednotili cestu, kterou chceme společně jít!

Chceme pro klienty život bez bolesti zad a kloubů, chceme pro ně jen ten nejkomfortnější styl života prostřednictvím právě inteligentního pohybu. Velmi přínosný pro nás byl program zaměřený na vzpřímené držení klienta, stabilizaci páteře a jak správně posílit břišní a zádové svalstvo bez následné bolesti zad, přičemž docílit oploštění břišní stěny. ANO, to přesně chtějí naši klienti! Víme, jakou cestou máme vést naše klienty. Dostali jsme naprosto perfektně připravené teoretické informace dle nejnovějších výzkumu lékařské rehabilitace a fyzioterapie v oblasti vývojové posturální motoriky. Získali jsme spoustu praktických znalostí nácviku dechu, posílení pánevního dna, posílení břišních svalů a následné aktivace zádového svalstva v jednotlivých základních pozicích.

A to stále ještě nebylo všechno. IQ POHYB ACADEMY měla pro nás stále další možnosti vzdělávání. Připravili pro nás navazující seminář, kde jsme se dozvěděli další zásobník cviků a jejich rozdílnost pro stabilizační a mobilizační cvičení s klientem.

To všechno v kostce byl vstup do brány, v níž se otevřela cesta hladu po dalších informacích ohledně "iq" pohybu. Stále nám to nestačilo! Funkční strečink, který jsme hned poté zapojili do všech našich lekcí obohatil nejen nás, ale i naše klienty.

Po každém školení, po každém semináři, vidíme sami rozdíl, naši klienti cítí rozdíl na svém těle prostřednictvím chytrého pohybu. Stali jsme se virtuální součásti "iq" pohybu a snažíme se ho přenést do pohybu samého.

Nezbývá než vyzdvihnout obrovskou profesionalitu a neuvěřitelnou nekonečnou znalost správného a zdravého pohybu celé IQ POHYBACADEMY!

Rozhodně to pro nás nekončí! Je to teprve začátek ve vzdělávání! Děkuji mým jménem Danielovi Mullerovi a Zbyňkovi Petrovi, jakožto hlavním představitelům IQ POHYB ACADEMY, za celý tým instruktorů a trenérů SportDstudia. Jsme hladoví a těšíme se na další semináře s IQ AKADEMIÍ!!!

Články


Certifikovaní pohyboví specialisté
Aerobic
SK Pohoda
Certifikovaná pohybová centra