kondiční osobní trénink

Pokud se zajímáte o cvičení, jedna z prvních otázek, na kterou byste si měli sami odpovědět je ta, proč vlastně chcete začít. Jaký je váš cíl, kterého byste rádi dosáhli. Zkuste se najít…

chci zhubnout

  • Klient má zvýšené procento tukové složky těla a rád by svou postavu upravil, ať už ze zdravotních nebo estetických důvodů. Čeká ho vytrvalostně-posilovací trénink se zvýšenou srdeční frekvencí, kombinace cvičení hlavně velkých svalových skupin, kruhový typ tréninku zaměřující se na práci celého těla, zařazení vytrvalostní zátěže přímo do posilovacího cvičení. Důležitá součást tréninku je i strava, aktivní životní styl a samostatné vytrvalostní cvičení.

chci zvýšit kondici

  • Klient chce zlepšit své vytrvalostní nebo silové schopnosti kvůli občasnému sportovnímu výkonu. Nebo se chce odreagovat od své práce a svých problémů, cítit se fyzicky lépe. V takovém případě je ideální kruhový typ tréninku či kombinace jednotlivých svalových skupin v rychlém sledu. Procvičení celého těla je samozřejmostí…

chci zpevnit postavu

  • Klient by rád změnil vzhled své postavy, cítí se nespokojený. Proto využíváme i takzvaný zpevňovací odporový trénink, v některých případech zkombinovaný s vytrvalostním cvičením. Kombinace všech svalových skupin, často využívána metoda kruhového tréninku.

chci se cítit dobře

  • Klient poznal, že pokud nemá dostatečnou pravidelnou fyzickou aktivitu, je psychicky i fyzicky unavený a rád by zařadil cvičení do svého života. Typ tréninku bude vytrvalostně-posilovací, cílem je zvyšování kondice, zpevňování a tonizace svalových vláken, popřípadě tvarování postavy.

chci zlepšit svůj sportovní výkon

  • Sportovec na amatérské nebo závodní úrovni chce zlepšit svůj výkon. Typ tréninku se bude odvíjet od typu závodní zátěže.

A kdo jsou naši klienti? Majitelé firem, ředitelé, manageři, živnostníci, lidé pohybující se ve službách, pracovníci na běžných pozicích v nejrůznějších firmách a odděleních, sportovci i nesportovci, mládež, lidé středního věku i senioři.

 Nutris®
SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka