Držení těla - základ

reference

Ivona Pobežalová, Držení těla - základy, 10-12.3.2016, Mgr. Daniel Müller

1) organizace byla skvělá, profesionální

2) lektor byl svérázný, myslím, že poprvé nováčkům chvíli trvá, než si zvyknou na jeho způsob vyjadřování, na jeho vztah ke klientům, na jeho humor atd... ale poté jsem pochopila, že Daniel má tak rozsáhlé znalosti a takové zapálení pro správné provedení pohybu, že prostě nezbývá než přijmout, že je takový, jaký je :o) ... jako každý z nás

3) velmi logický, odborný a hluboký vhled do problematiky - byl to můj první krůček v IQ akademii a velmi se těším na další!

 

Děkuji všem, kteří v akademii pracují, krásné dny a brzy na shledanou!

Ivona P.

Markéta Hortová, Držení těla - základy, 10-12.3.2016, Mgr. Daniel Müller

Dobrý den, ráda bych odpověděla na váš dotazník ohledně kurzu držení těla. K organizaci školení nemám výhrad. Jaký byl lektor? Poprvé jsem zažila studium v souvislostech. Daniel Muller, má didaktickou a metodickou exkluzivitu mezi učiteli z mnoha kurzů a škol které jsem doposud absolvovala. Má specifický smysl pro humor a chvíli mi trvalo se vyznat v jeho ironich. Humor jako prostředek k odlehčení hodin byl vítaným kořením. Školení je specifické v tom, že se můžete zeptat a dostane se vám odpovědi. Přestože se někdy ptáte jako"blbec" protože, je těžké srovnat se s vědomím, že doposud nabyté vědomosti, až na pár výjimek, musíte od základu přestavět. Jsem ráda že jsem měla tu čest být školená GURU v pohybu a doufám, že budu mít ještě tu čest osobně absolvovat Danielovy kurzy pod jeho osobním vedením, dříve než předá školení někomu jinému. Jeho osobitý styl vzdělávání a propojení s matematicko-fyzikálními zákony je nezapomenutelný. Kurz doporučuji všem, kdo preferuje kvalitu nad kvantitou. Co mi seminář přinesl? Vzdělání skrz prožitek neoo řekněme škola hrou v praxi.
Naviděnou se těší Markéta HOrtová

Silvia Černayová, Držení těla - Svalové řetězce, 15.5.2015, Mgr. Daniel Müller

1. vyborna ako vzdy, nie je co vycitat
2. Dan - hviezdny prednasajuci!!
3. Vzhladom na moje doterajsie skusenost prilis vysoka latka, narocne na pochopenie, ale otvorilo dalsie moznosti a smer vzdelavania

Silva Hapalová, Držení těla - STABILIZACE LOPATKY A CENTRACE HORNÍ KONČETINY, 19.4.2015, Mgr. Daniel Müller

Hodnocení školení
1.) Stejně jako o na DK, tak i zde organizace školení perfektní po všech stránkách.
2.) Dan - výborný, kdo zná - ví o čem mluvím. Milion informací, poznatků, postřehů ...
3.) Opět nové informace, postřehy, rady ...
Všem doporučuji!

Silva Hapalová, Držení těla - STABILIZACE KYČELNÍHO KLOUBU A CENTRACE DOLNÍ KONČETINY, 18.4.2015, Mgr. Daniel Müller

Hodnocení školení

1.) Organizace jako vždy perfektní, ocenila jsem, že i přes takovou masu lidí se vše zvládalo v pohodě; že
          kromě teorie došlo i na praktickou část.
2.) Dan byl opět maxim. připravený, vstřícný, ochotný zodpovědět každou otázku. Na druhé straně nás držel 
          stále ve střehu, abychom nevypnuli a jeli na maximum.
3.) Seminář mi přinesl další poznatky do praxe, a hlavně mě nahlodal přidat si přihlásku na Footwork, abych měla
           dolní končetinu komplexní. :-)

David Bárta, Držení těla - LORDÓZA, 21.1.2015, Praha, MUDr. Sylvia Musilová

Zase další dílek do mé praxe. Celý den jsme byli nuceni pracovat aktivně a pořád se do problematiky lordotických křivek zapojovat. Což je mnohem účinnější než jen poslouchat. Díky tomu druhý den vím, že jsem schopen v praxi nabité poznatky aplikovat. Velmi přínosná je pro mě od Sylvie anatomie, kterou velmi dobře dokáže vysvětlit. Těším se na další setkání na jiném školení.

Linda Varnušková, Držení těla - LORDÓZA, 21.1.2015, Praha,MUDr. Sylvia Musilová

posílám hodnocení semináře Lordotické křivky páteře.

1/ Organizace školení - tentokrát bylo věnováno hodně času na individuální práci účastníků, která zabrala zřejmě více času, než bylo zamýšleno. Pravděpodobně z toho důvodu jsme nestihli podrobněji projít ostatní případy lordotického zakřivení - krční páteř a malou či žádnou lordózu. Škoda.
Jinak mi velmi vyhovuje stavba semináře - napřed oživení anatomie zmiňované oblasti a souvislostí, a pak průběžné oslovování jednotlivých partií v rámci praktického cvičení.

2/ Lektor - opět vynikající! Srozumitelné podání a navedení, příjemný přednes a především odborná způsobilost nejvyšší kvality!!! :-)

3/ Přínos - nový způsob využití různých pomůcek a zakomponování "potřebných" cviků do tréninku a uzpůsobení lekcí pro skupiny "lordotických" klientů.

David Bárta, Držení těla - SKOLIÓZA, 23.11.2014, Praha,MUDr. Sylvia Musilová

Organizace probíhala dle domluveného harmonogramu. Moc se mi líbilo, že lektorka nás nutila, abychom si každý cvik prožili na sobě a také nám dala prostor k vymýšlení pozic a sestavení individuálního i skupinového tréninku pro kyfotické i skoliotické držení těla a my byli schopni reagovat v praxi… dostali jsme se k tématu, jak přistupovat k lidem s bechtěrevovou nemocí a vždy si vysvětlili souvislosti a to z pohledu lékařky… velmi školení chválím….

Vlasta Dostálová, Držení těla - FOOTWORK, 31.10.2014,  Mgr. Daniel Müller

Ahojki,opět další vynikající seminář!
Spousta nových informací:-)skvěle podaných výjmečným človíčkem ,na kterého je radost jezdit a jěště větší radost jej poslouchat.
Už se těším na další setkání v IQ pohybu.

David Bárta, Držení těla - STABILIZACE LOPATKY A CENTRACE HORNÍ KONČETINY, 15.11.2014, Praha, Mgr. Daniel Müller

Na Danovo školení se vždy těším a vždy odcházím neuvěřitelně obohacen a dostávám stále větší chuť na sobě samém pracovat a také se vzdělávat. Naše tělo je velmi složitý organismus a pokaždé se o kousek přiblížím tomu, abych více pochopil souvislosti. A o tom to Vše je..... DÍKY DANE

Vše sečteno a podtrženo - na výbornou

Dita Ščerbaková, Držení těla - STABILIZACE KYČELNÍHO KLOUBU A CENTRACE DOLNÍ KONČETINY, 16.11.2014, Praha, Mgr. Daniel Müller

1. Organizace školení je vždy naprosto dokonalá, vše je naplánované na 110% a také podle plánu splněné. Bohužel někdy těch x daných hodin na kurz nestačí, chtělo by to i třeba dvě hodiny navíc a to by možná už stačilo :).

2. Lektor, Dan Müller, byl neskutečný jako vždy. Celá studna moudrosti a nepřeberných informací a nikdy mne nepřestane překvapovat. No řekněte, který instruktor, trenér, master trenér, si dobrovolně rozhodí (chápejte zničí) tělo nebo jeho část proto, aby se co nejvíce přiblížil klientovi s daným zdravotním problémem!?

3. Seminář mi dal hodně informací o kyčelním kloubu a pánvi. Někdy jsou předávané informace tak jasné, a někdy šokující, například: když si koupím zdravotnickou obuv v lékárně, vůbec nejsou zdravé atd. Ještě je to moře informací třeba v hlavě rozebrat, vstřebat a zapracovat na svých dolních končetinách, ale věřím, že se to usadí a to puzzle informací, co mám v hlavě, se bude postupně doplňovat v jeden velký obraz lidského těla a jeho správnou svalovou funkčnost.

Děkuji moc za vše a věřte, že ty cesty do Prahy se určitě vyplatí! Už se těším na další školení v Akademii IQ pohybu.

Kristýna Vaňková, Držení těla - FOOTWORK, 31.10.2014,  Mgr. Daniel Müller

1. Jaká byla organizace školení? Bez chyby - jako vždy.
2. Jaký byl lektor? Dan byl na tomto školení ještě veselejší než obvykle. Trošku nás potrápil s gumovými ježky a víčky od PET lahví apod. a na konci jsme mu za to jako vždy byli velmi vděční.
3. Co Vám seminář FOOT WORK přinesl? Návod jak pracovat se svou vlastní nohou a nohama klientů. Je to sice věda, ale ne až taková, aby si člověk nemohl k té lepší klenbě pomoci sám aktivním cvičením a stimulací. Vše, co nám Dan řekl, dávalo logiku a připadá mi to doteď skutečně funkční. Teď už jen nabyté vědomosti stále ověřovat v praxi.

Markéta Smoleňová, Držení těla - FOOTWORK, 31.10.2014,  Mgr. Daniel Müller

1. Organizace prvotřídní jako vždy. U Vás čas vždy letí strašně rychlým tempem
2. Dan je profesionál, slovy kolegyně:"Dane, stále čekám, že se aspoň jednou zmýlíš a ty stále nic". Tak myslím, že tohle už nepotřebuje další komentář. Dane děkuji.
3. Seminář mi přinesl "mé první rande s mými chodidly" - seznámila jsem se s částí těla, kterou jsem doteď zanedbávala a ta i přes to, stále fungovala na 100% a teď je čas jí to vrátit. 

Moc děkuji celému týmu IQ a těším se na další brzké setkání.

Iva Fiškandlová, Držení těla - STABILIZACE KYČELNÍHO KLOUBU A CENTRACE DOLNÍ KONČETINY, 2014, Praha, Mgr. Daniel Müller

Dobrý den Dane, 27.4. na školení Stabilizace kyč.kloubu a centrace dol.končetiny jste mi ukázal cvik na moje vtočená kolena. myslím, že po týdnu jsem Vám psala že cítím změny. Už je to tedy skoro 5 měsíců co poctivě denně (až na vyjímečné vyjímky -  max 1 den v týdnu), opakuji 100 - 120 na každou nohu. Vždycky jsem trpěla na bolest v kolenou po hodině sezení, při nemožnosti napnutí nohou (kino, řízení, spolujezdec), po 2 hodnách bolely pak i kyčle (práce při dlouhodobém sezení byla nemožná, což mi nevadí, sedět mě stejně nebaví), z dlouhého filmu v kině jsem většinou nic neměla, furt jsem vymýšlela kam strčit nohy, aby se natáhly. Nyní po dlouhé době, jsem řídila k babičce do Jirkova (cesta cca 2 hodiny), bylo pravidlem, že budu muset bud zastavit a natáhnout nohy, nebo za jízdy budu pod volantem vytvářet různé kreace, nikdy mě nenapadlo, že by to mohlo nebo mělo zmizet, že tak to být prostě nemusí......... Neuvěřitelné... Cesta tam i zpět domů, byla naprosto v klidu, žádná bolest, nepohodlí, nic... Jela jsem a řikala jsem si: ty jo, už jedu fakt dlouho a kolena jsou furt ok, všimla jsem si, že sedím nějak jinak, nějak líp... A je to tak. Nikomu jinému tento zázrak přiřknout nemůžu, než právě Vám. Já Vám z celého srdce moc děkuji. Strááááášně moooooc!!! :) Kdybych Vám to mohla někdy nějak oplatit, dejte vědět. Jinak se těším na školení Těhotenství a po porodu. Moc Vám děkuji. Jste nejlepší z nejlepších!

Veronika Kutlvašrová, Držení těla - Kyfotické křivky páteře, 24.5.2014, Praha, Mgr. Daniel Müller

1. Organizace proběhla jako vždy v naprostém pořádku k mé spokojenosti.
2. Lektor jako vždy velmi inspirativní
3. Seminář mi přinesl spousty nových informací a hlavně osvětlení jádra problému. Takže ještě jednou veliké díky všem :-) 

Lenka Matošková, Držení těla - Kyfotické křivky páteře, 24.5.2014, Praha, Mgr. Daniel Müller

1. Organizace školení byla perfektní, vše plynulo hladce a bez zádrhelů.

2. Lektor byl jako vždy profesionální :-).

3. Seminář o kyfóze mně přinesl spoustu nových podnětů jak přistupovat ke klientům s kyfotickými vadami. Už se těším, jak je budu aplikovat v praxi.

Silvie Hapalová, Držení těla - Rotace, Svalové řetězce, Těhotné a po porodu, 2013,  Mgr. Daniel Müller

Organizace školení:
Jaká byla organizace?
Organizace byla skvělá, jen v Trnavě jsem se cítila více jako doma, neb v Žilině jsem měla pocit, že je tam "parta", která mezi
sebe nechce nikoho moc vpustit. Myslím, že na školeních by to mělo být o vzájemné kolegialitě, ne chladu a nepřístupnosti.
V Trnavě, přesto že oba 2dny byly jiné i jiní lidé, bylo to super. To ovšem nemění nic na tom, že Dan byl skvělý všude.

Jaký byl lektor?
Viz. výše - Daník jako vždy za 1. :-) Jde z něj sice obrovský respekt, ale v tom velkém těle se schovává lidskost a malý kluk,
který má rád legraci, a to snad mluví samo za vše.

Co Vám školení přineslo?
Opět mi všechna výše uvedená školení přinesla nové poznatky, rozšířila obzory, něco jsem již sama aplikovala ve své praxi,
něco ještě ně, ale obohatilo mě to a posunulo zase o krok vpřed. A taky nebojím se práce s maminkami - těhulkami. :-)

Tomáš Staško, Držení těla - horní končetina a lopatka, 23.3.2013, Praha, Daniel Müller

Jaká byla organizace?
tak ako má byť
Jaký byl lektor?
na Danovi sa mi páči totálne odlišný pohľad na veci, ani trénerský, ani fyzioterapeutický, ale svoj vlastný. Čo školenie, to kvantum nových poznatkov. Vždy mi jeho školenie prinesie myšlienku, niekedy ma núti dlhší čas po seminári uvažovať, kým mi to zapadne a objaví sa odpoveď
Co Vám školení přineslo?
ako každé školenie u Dana, podľa očakávaní a predstáv. Celkovo zaujímavý pohľad na rôzne druhy cvičení, klenba ruky bola veľmi inšpirujúca, čo mi dopĺňa rozhľad nad prevedením cvičení a správnym zapojením svalov

Helena Hodanová, Držení těla - horní a dolní končetina, 23.-24.3.2013, Praha, Daniel Müller

Odnesla jsem si ze semináře, to co jsem očekávala. Mnoho důležitých informací, mnoho pocitů a uvědomění. Vše bych nejraději hned předala a pomohla ostatním. Chtěla bych celý váš tým domů. :-)

Kája Šašváryová, Profesionalita a základní anatomie s držením těla, 22. 5. 2013, Kalikovský Mlýn, Plzeň

V úvodu nutno zmínit, že jsem se na školení těšila. Nijak zvlášť jsem se, pravda, nepřipravovala, i když samotné slovo „anatomie“ mi nahání husí kůži :-) Čekala jsem místnost plnou instruktorů, kde zasednu a budu poslouchat „toho Zbyňka“, o kterém jsem zatím slyšela více-méně z vyprávění.
Tohle školení bylo ale úplně jiné než ta, která jsem doposud „obešla“. Je pravda, že se vážně trochu sedělo a poslouchalo. Ale. Zbyněk nás naprosto vtáhnul do „problematiky“ daného tématu. Stále se nás ptal, co a jak děláme, proč to tak děláme, případně chtěl názornou ukázku. Pokud se mu něco nezdálo, dokázal nás navést na správnou cestu. Zkoušeli jsme „obyčejnou“ chůzi (která zase tak obyčejná a snadná vážně není), pochodovat jen tak na místě, vysvětlili si důležité posazení hlavy..a spousty dalších věcí.  Všechno mělo hlavu a patu, a to i pro člověka, který je nějakou FTVS nebo medicínským oborem prakticky nepolíben. Odcházela sem plna dojmů, energie a obrovské chuti ihned vyzkoušet vše v praxi (doma jsem chodila ještě hodinu po pokoji :-)). Všechno jde dělat ještě lépe, a po tomhle odpolední už jsme zase o kousek blíž :-).
P.S. Už na první hodině byl znát rozdíl!!! Díky :-)

Markéta Zemánková, Profesionalita a základní anatomie s držením těla, 25.1.2013

Lektor Zbyněk Petr velmi příjemně prezentoval téma. Srozumitelně a s přirozenou návazností. Školení mě obohatilo o nové poznatky v oblasti držení těla a připomnělo znalosti anatomie.

Jan Matějka -Tclub, Ústí nad Labem, Profesionalita a základní anatomie s držením těla

Jaká byla organizace?
To byĺo naprosto perfektní :-)
Jaký byl lektor?
Lektor byl naprosto profesionální, vše jasně a názorně vysvětlil, předvedl - takže super :-)
Co Vám školení přineslo?
Mně osobně přineslo školení mnoho a mnoho nových poznatků, které tímto mohu předávat dále klientům a tím se pokusit zlepšit a obohatit jak svůj tak i jejich životní styl.

Lenka Růžičková - Tclub, Ústí nad Labem, Profesionalita a základní anatomie s držením těla

Dovolte mi, abych ještě jednou poděkovala Zbyňku Petrovi za výborně vedený seminář Profesionalita a základní anatomie s držením těla, kterého jsem se zúčastnila v pátek 25.1. 2013 v ústeckém Tclubu. Ač to bylo v pátek, po práci a s poměrně značným časovým rozsahem, uteklo to jako voda a to hlavně díky jasnému, srozumitelnému a výstižnému výkladu Vašeho lektora. Dozvěděli jsme se spoustu nového, odstranili a poučili se ze starých chyb či nepřesností. Za nejdůležitější však považuji to, že seminář nebyl přínosný jen pro nás lektory, ale že to bylo do praxe a můžeme tím obohatit naše klienty.

Děkuji a těším se na další setkání.

Lenka Pospíšilová - Tclub, Ústí nad Labem, Profesionalita a základní anatomie s držením těla

Školení bylo velice přínosné podání lektra super, velice příjemná atmosféra určitě došlo k posunu v anatomii a ujasnění některých sporných výkladů při zajišťování skupinových lekcí.Nutris®
SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka