Držení těla - speciál

reference

Helena Teplíková , Držení těla - Chodidla - FOOT WORK  , 15.04.2016, Mgr. Daniel Muller

Dobrý den, seminář Držení těla - Chodidla - FOOT WORK  byl velice zajímavý. Dan nám umožnil podívat se na vaše nožky z trochu jiného úhlu pohledu. Součástí byly samozřejmě  i praktické ukázky cviků, které jsou prospěšné pro naše chodidla. Občas jsme se docela zapotili, neboť měkké výstelky bot jsou něco zcela jiného než některé pomůcky, na které jsme se v průběhu semináře stavěli. :-) Děkuji za inspirující den strávený v kruhu milých lidí. :-) Helena Teplíková  

Tereza Čermáková, Držení těla - PÁNEVNÍ DNO, 17.04.2016, Mgr. Daniel Muller

1. Jaká byla organizace školení?
Organizačně byl kurz pěkně vymyšlen, nejdřív jsme probrali teorii, abychom vůbec měli představu s čím budeme pracovat a následně jsme se pustili do praxe.
2. Jaký byl lektor?
Dan vše pečlivě vysvětlil (z jeho oblíbeného matematicko-fyzikálního pohledu), trpělivě odpovídal na dotazy a spojoval teorii s praxí.
3. Co Vám seminář přinesl?
Díky semináři se mi propojily dohromady dříve získané informace, lépe jsem pochopila funkci a hlavně důležitost pánevního dna. 

Hana Toufarová, Držení těla - SKOLIÓZA PÁTEŘE, 24.01.2016, MUDr. Sylvia Musilová

1. Organizace byla dobrá, čas i náplň dle mého očekávání.

2. Silva Musilová se držela osnovy, jenž si připravila, mluvila jasně, pokud použila odborný výraz někomu nesrozumitelný, tak jej doplnila a vysvětlila.   

3. I přes to, že skolióza bylo mé téma seminární práce pro Mat III, ujasnila jsem si směry tahů a rotací, jenž v praxi s klienty často potřebuji. Něco je naučit se teorii z knížek, ale druhá věc je - probrat to s odborníkem a vyzkoušet na vlastní kůži. 

Velké plus byla paní jenž má skoliózu jako model. Mohly jsme hned posoudit i podle jejich pocitů, jak na ni daná pozice působí. Pro mne by bylo velikým přínosem při každém, i když teoretickém školení části těla a ukázkou cviků, tak i jedna hodina, abychom si v kuse zacvičili, vedeni vyučujícím lektorem - dát všechny cviky dohromady. To jsem zažila u Silvy na Kineziologické vývojovce a moc se mi to líbilo. Spojila se mi hned teorie s praxí - to mi teď chybělo.

 Těším se na příště, je třeba se stále zdokonalovat a oprašovat informace, vše se vyvíjí a to nás posouvá dál.

Markéta Kargerová , Držení těla - Svalové řetězce, 11.12.2015, Praha, Mgr. Daniel Muller

1. Dobra, jen me zaskocila zmena casu.

2. Super, jen bych uvitala vice praktickych prikladu.

3. Spoustu dalsich otazek.

Ščerbaková Dita, Držení těla - Vývojová kineziologie, 21.11.2015, Praha, MUDr. Sylvia Musilová

1. Organizace školení bylo super. Ostatně jako vždy :)

2. Lektorka Sylvia je člověk na správném místě. Je skvělá, dokáže odpovědět na každou otázku a tím nám vždy poradí. Kromě základního kurzu anatomie jsem zatím neměla tu čest nechat se školit od ní, ale byla jsem naprosto nadšená. A to nejen co se týkalo tématu samotného kurzu, ale tak nějak se to někdy zvrhlo i na jiné téma, problém nebo otázku. Nedělalo jí to vůbec žádný problém odbočit, vždy se vrátila zpět. Opravdu věděla, o čem mluví, nevařila z vody a nejela přesně podle osnovy, na kterou, když přerušíte, nedokážete navázat. Jsem velmi ráda za tuto zkušenost. Sylva je prostě jednička. Děkuji, Sylvi.

3. Každý kurt absolvovaný v IQ Akademii mě posune zase o trošku dál a doplní zase jednu malou část mého obrovského     puzzle. Samotné téma vývojové kineziologie mě ale přesvědčilo o tom, že musíme stavět na správně vybudovaných základech a že my, jakožto dospělí, máme obrovské pohybové rezervy. Bude to obrovská práce zrušit všechny ty špatné pohybové návyky, které chytáme v průběhu života a vrátit se zpět do vývoje dítěte od narození, až po samotné postavení se na nohy. A navíc, už se vůbec nedivím, že to malé miminko pořád spinká, když se, chudák, tolik nadře.

Už se těším na další školení, IQ Akademie!!

Matěj Chovanec, Držení těla - Vývojová kineziologie, 21.11.2015, Praha, MUDr. Sylvia Musilová

1. Jaká byla organizace školení?
Organizace byla naprosto v pořádku. S dostatečným předstihem zaslání informací o přednášce. Na začátku vysvětlen harmonogram dne a školení. 

2. Jaký byl lektor?
Tým jako vždy profesionální, přístup Silvie Musilové velmi příjemný a dobře srozumitelný.

3. Co Vám kurz přinesl?
Rozšíření znalostí a základy vývojové kineziologie. Pochopení vzniku některých cviku a jejich lepší použití do praxe. Jaký zvolit cvik nebo jak postupovat pokud je pro kliente některé provedení moc náročné. 

Petra Skyvová, Držení těla - ROTACE, 13.03.2014, Praha, Mgr. Daniel Muller

Opět skvělý seminář, kde byla řada upravených prvků... které se často prezentují v praxi.. naprosto skvěle rozebrány veškeré pozice rotace těla se svkělou kulisou humoru a vtipu :-D.

Jako vždy příjemná atmosféra IQ pohybu s úžasným zázemím celého kolektivu.. velmi si celním vaší práce, která je opravdu přínosná pro kohokoliv.

Ludmila Sedláčková, Držení těla - ROTACE, 13.03.2014, Praha, Mgr. Daniel Muller

1. Jaká byla organizace školení? Organizace proběhla bez chyb
2. Jaký byl lektor? Dan nám opět předal další důležité informace ohledně našeho těla :-)
3. Co Vám seminář Držení těla - ROTACE PÁTEŘE přinesl? Přinesl mi ujištění se o tom, zda své tělo otáčím správně okolo své osy a zda učím dobře i ostatní tomuto pohybu. Důležitost uvědomovat si rotaci i v běžném životě, nejen ve cvičení :-)

Jiří Vondráček, Držení těla - ROTACE, 13.03.2014, Praha, Mgr. Daniel Muller

1) organizace tradičně skvělá, začátek načas, pauzy akorát včas, aby se mi neuvařil mozek. Kurs samotný byl přehledný a segmenty logicky navazovaly. Jen by to chtělo nějaké materiály, textové, video, cokoli by pomohlo.

2) Prostě Dan no. Není co dodat :D

3) Rotace, rotace. Mám v tom guláš, ale Danovy vysvětlivky pomáhají. Největší novinky bylo "rozdělení" hrudníku na 2 segmenty kvůliprotirotaci v th5-6. Je to logický, ale nikdy mě to nenapadlo.

Lenka Lukášková, Držení těla - PÁNEVNÍ DNO, 13.02.2014, Praha, Mgr. Daniel Muller

organizace školení byla perfektní, ani chvíli jsem se nenudila. Vše teoretické bylo okamžitě doplněno praktickou ukázkou, takže jsem si ani nemusela nic psát, to se nedá zapomenout :-)

Lektor Dan je skvělý lektor, kéž je takových víc. Vysvětlil, dal do souvislostí, ukázal, nechal prožít a ještě jsme se dost zasmáli.

Tento seminář mi dal odpovědi na to, proč má tolik lidí problémy od chodidel až po hlavu. Rozbořil některé staré představy a já je ráda nahradila novými poznatky z této oblasti. Využiji to u sebe, své rodiny i svých cvičenců. Při odchodu na nádraží mi pánev  doslova "plavala". Děkuji. Vřele doporučuji všem, kteří pracují v oblasti cvičení, aby se konečně lidé dozvěděli, jak to s pánevním dnem je, jak si neubližovat a jak se můžeme velmi mýlit, i když si myslíme, že děláme to nejlepší.

Simona Sýkorová, Držení těla - PÁNEVNÍ DNO, 13.02.2014, Praha, Mgr. Daniel Muller

1. Vše probíhalo naprosto bez problému. Navíc jste mi umožnili uhradit kurz v den konání, při tak naplněné kapacitě velice děkuji. Vážím si toho.

2. Dan byl opět vtipný. Vidno že oblast pánve je jeho parketa :)

3. Kurz byl obsáhlý, naprosto mistrovsky podané informace. Oceňuji zabývání se tématem z různých úhlů - osobní zkušenosti, zkušenosti z praxe jiných účastníků kurzu, info z oblasti zdravotnictví, etnické zvyklosti i z pohledu matematiky. Díky těmto různým směrům se v problematice lépe orientuji. Fakt to bylo super!

Iva Horatlíková, Držení těla - PÁNEVNÍ DNO, 13.02.2014, Praha, Mgr. Daniel Muller

Dobrý den, posílám hodnocení kurzu:
1. Jaká byla organizace školení?
Organizace školení byla výborná, nedalo se nic vytknout.
2. Jaký byl lektor?
Jsem ráda za každou příležitost, kdy se mohu zúčastnit školení s Danielem Müllerem. Je to vynikající lektor!
3. Co Vám seminář Držení těla - PÁNEVNÍ DNO přinesl?
Nové, přínosné poznatky o pánevním dnu a to jak z oblasti teorie, tak i praxe. Školení se mi velmi líbilo.
Hezký den.

Tomáš Ďurán, Držení těla - Vývojová kineziologie, 18.1.2015, Praha, MUDr. Sylvia Musilová

seminář byl dobře organizovaný
lektorka výborná
a přineslo mi to opět spoustu nového a zajímavého a budu se zúčastňovat častěji

Michala Ondráčková, Držení těla - ZDRAVÁ NEBO BOLAVÁ ZÁDA, 05.12.2014, Praha, Mgr. Daniel Muller

1. Jaká byla organizace školení? Dobrá
2. Jaký byl lektor? Vynikající
3. Co Vám seminář ZDRAVÁ NEBO BOLAVÁ ZÁDA přinesl? Kdyby existoval TOP 10, které musí každý osobní trenér či lektor absolvovat/znát než zahájí kariéru, toto školení by bylo v první pětce.

Kristýna Vaňková, Držení těla - FOOTWORK, 31.10.2014, Praha, Mgr. Daniel Muller

1. Jaká byla organizace školení? Bez chyby - jako vždy.

2. Jaký byl lektor? Dan byl na tomto školení ještě veselejší než obvykle. Trošku nás potrápil s gumovými ježky a víčky od PET lahví apod. a na konci jsme mu za to jako vždy byli velmi vděční.

3. Co Vám seminář FOOT WORK přinesl? Návod jak pracovat se svou vlastní nohou a nohama klientů. Je to sice věda, ale ne až taková, aby si člověk nemohl k té lepší klenbě pomoci sám aktivním cvičením a stimulací. Vše, co nám Dan řekl, dávalo logiku a připadá mi to doteď skutečně funkční. Teď už jen nabyté vědomosti stále ověřovat v praxi.

Ludmila Sedláčková, Držení těla - Svalové řetězce, 17.10.2014, Praha, Mgr. Daniel Muller

1. Jaká byla organizace školení? na výbornou jako vždy
2. Jaký byl lektor? profesionální přístup
3. Co Vám seminář SVALOVÉ ŘETĚZCE Přinesl? opět mám na čím přemýšlet, jak to vše funguje dohromady :-)

Jana Uhlířová, Držení těla - Pánevní dno, 12.10.2014, Praha, Mgr. Daniel Muller

1. Bezchybná, jako vždy!

2. Vynikající, jako vždy!

3. Vyčerpávající informace, teorii i praxi. Cenné pro můj vlastní život i pro jiné lidi, kterým se těším, že je předám.

Petr Prošek, Držení těla - Pánevní dno, 12.10.2014, Praha, Mgr. Daniel Muller

1. Perfektní.

2. Výjimečné znalosti předávané výjimečným způsobem. Jen více takových profesionálů!

3. Zcela nový pohled na problematiku pánevního dna a nespočet doplňujících informací nejen o fungování pohybového aparátu, kde vše souvisí se vším. Jeden z nejlepších seminářů, které jsem kdy měl možnost navštívit.

Veronika Kutlvašrová, Držení těla - Pánevní dno, 12.10.2014, Praha, Mgr. Daniel Muller

Tímto bych ráda ještě jednou poděkovala za naprosto úžasný seminář, organizace jako vždy na 1 podtržená, Dan byl korunován na krále Iq pohybu, protože co on umí si korunaci zaslouží, bylo to srozumitelné, logické a nechápu, jak je možné, že jsem na to nepřišla (vtip). Myslím si, že tento kurz mi přinesl opět další a hlubší pohled na celou problematiku cvičení. Všem můžu jen a jen doporučit, považuji to za jeden z nejzásadnějších seminářů, který by měl absolvovat každý.  Díky Díky Díky

Olga Šejvlová, Držení těla - Lordotické křivky páteře, 27.9.2014, Praha, Mgr. Daniel Muller

1. Organizace školení výborná ( mám zkušeností z některých kurzů, kde byl v organizaci problém)
2. Lektorka skvělá!!! Libí se mi, že se hned cviky řeší v praxi. Naučila, zkoušela:-)
3. Co mi seminář přinesl? Hodně, nejen, že řeším vašim seminářem sama sebe, ale i  celý týden klienty, kteří si pochvalovali, některým se doslova ulevilo:-)

Markéta Smoleňová, Držení těla - Lordotické křivky a vývojová kineziologie, 27.-28.9.2014, Praha, Mgr. Daniel Muller

1. Vše bylo podle plánu
2. Sylva je lektorka vysoké kvality. Vše vysvětleno podle potřeb zúčastněných. Sylvě patří mé velké díky. Už se těším na další školení s ní.
3. Perfektní. Celý den utíká takovou rychlostí, že to ani není možné. Celý seminář měl spád a vše jsme si ukázali prakticky, díky tomu i lépe zafixovali. 

1. organizace perfektní
2. Sylva je odborní, ví o čem mluví. Její projev je perfektní a velmi zaujme.
3. Přinesl mi nový pohled na tuto problematiku, vše bylo kvalitně vysvětleno.

Markéta Smoleňová, Držení těla - Rotace, 26.9.2014, Praha, Mgr. Daniel Muller

1, organizace úžasná, vše bylo na čas a byl i čas na vlastní dotazy

2, lektor byl naprosto profesionální 

3, co mi přinesl? Ukázal mi co vlastně rotace je a co není. Kdybych tyto vědomosti měla už dříve, tak bych si tak často neblokovala lopatku. Úžasné! Moc Danovi děkuji.

Lenka Matošková, Držení těla - Rotace, 26.9.2014, Praha, Mgr. Daniel Muller

vše proběhlo jako vždy super :-).
1. Organizace plynulá.

2. Lektor pečlivý, chyby neodpoštějící :-)

3. Seminář mě posunul v mé práci zase o kousek dál.
Ještě jednou velké díky.

Silvie Hapalová, Držení těla - Lordotické křivky páteře, 27.9.2014, Praha, Mgr. Daniel Muller

1. Organizace jako vždy skvělá.
2. Sylva byla výborná. Hodně jsem ocenila, že kromě samotného učiva byl čas i na
velkou praxi. A to jak individuální, kdy jsme každý vše prociťovali (nebo se jako
lordotici snažili prociťovat), tak skupinovou. Atmosféra byla super, velmi rychle
kurz uběhl.
3. Seminář mi dal opětovně mnoho nových cenných rad, jak pracovat s další
"krizovou" skupinkou klientů, jak jim ulevit - pomoci - jak vést hodiny ... A taky mě
ujistil v tom, že díky všem seminářům a školením, které v IQ mám, si už dokážu
pomoci a přijít alespoň trochu na to,, jak asi na daný problém jít - jak ho s klientem
řešit, abych mu pomohla...

Jana Uhlířová, Držení těla - Kyfotické a Skoliotické křivky páteře, 2014, Praha, Mgr. Daniel Muller

Organizace školení?

1. Bezvadná, bez problémů

2. Jako vždy zábavný, pohotový, fascinujícím způsobem přednáší problematiku. Díky jemu mě lidské tělo fascinuje!

3. Poznatek, že takový celoživotní handicap jako skolióza se dá řešit tak, aby z bolesti nastala úleva a tělo se dalo byť omezeným způsobem používat. Know how dává smysl a vzrušuje mě, že bych mohla přispět k tomu, aby se někomu opravdu ulevilo.

Silvie Hapalová, Držení těla - Skoliotické křivky páteře, 2014, Praha, Mgr. Daniel Muller

Organizace školení? Vynikající školení, skvělá parta lidí, škoda že jsem musela utíkat o něco dřív na vlak. Super byl i "živý" exemplář, Tínka - díky ní nám všem šlo vše rychleji do hlavy a zapadlo krásně logicky do sebe. :-) Navíc jsem byli fajn kolektiv, i když jsme se neznali, sedli jsme si. A i Dan sršel humorem. :-) Jaký byl lektor? Budu se opakovat - Dan opět nezklamal. To co se den předem na školení Kyfotiků zdálo těžké, tak u Skoliotiků bylo 100x těžší. Muselo nám dojít, kde mají těžiště, stojnou nohu, neb páteř u nich díky zakřivení "lže" . :-) Opět velké množství informací, musím je zpracovat a zase se spolehnout na své poznámky ;-) ... ať mi v hlavě něco zůstane. Co Vám školení přineslo? Hlavu plnou nových věcí, snad se nevykouří. Obrovskou chuť mít individuálku a klienta si začít "rovnat". Tak snad se přání brzy splní, jinak se bojím toho, že budu muset na školení znovu, neb bez praxe mi bude k ničemu ... A ve skupinovkách na to čas není. U kyfotiků či lordotiků ano, tam nějakým podložením, vytažením pomůžu a ostatní to nebrzdí, ale u skoliotiků to tak jednoduché není ...

Silvie Hapalová, Držení těla - Kyfotické křivky páteře, 2014, Praha, Mgr. Daniel Muller

Organizace školení?
Vynikající školení, skvělá parta lidí, velmi rychle uběhl čas a byl konec.

Jaký byl lektor?
Dan opět nezklamal. Maximálně připravený, předal tolik informací, ohledně kyfotiků či oploštělých,že
budu ráda, když si z nich aspoň něco do budoucna zapamatuji a využiji v praxi. Ještě že mám své
poznámky a obrázky - ty mi poradí...  :-)

Co Vám školení přineslo?
Velké množství nových informací, velké zjištění, že to - co jsem se naučilo ohl. kyfotiků v Matwork I. mi nestačí,
tím pádem plno rad jak jim pomoci. To samé platí pro oploštěná záda. Jsem za to moc ráda, neb mám klienty
ve skupinovkách s oběma tyto problémy, a aspoň jim budu moci něčím pomoci - ulevit ... :-)

Helena Hodanová, Daniel Müller

Helena napsal(a): „Daniel Muller, který školí a přednáší lékařům.
Jsem v dobrých rukou krále Dana a očividně se jezdím školit do správného království :-)
Díky IQ Pohyb Academy se snažím získávat informace, jež chci předávat dál a pomoci všem ostatním aby se cítili lépe nejen při cvičení, ale následně i v běžném životě bez bolesti těla

Lenka Krutská, Funkční anatomie, 29. - 30.3.2014, Praha, MUDr. Sylvia Musilová

Lenka napsal(a): „Musím souhlasit. Sylva je jedna z nejlepších lektorů pilates. Její hodiny mají smysl a cíl, jsou pestré, kvalitní a velmi účinné. Ostatně jako všech lektorů a instruktorů v Centru funkčního pohybu a v IQ POHYB ACADEMY. Ale musím zmínit, že od Sylvy jsem dostala NEJLEPŠÍHO podání a vysvětlení anatomie a fyziologie za celých 12 let kdy se chodím školit a vzdělávat. Daniel Muller a Zbyněk Petr FunkčníFitness máte vynikající tým lektorů, který nás instruktory školí a díky tomu můžeme svým klientům předávat to nejlepší :-) To nás vede k tomu, že celé dny a víkendy trávíme svůj volný čas u vás ;-) . Díky moc!!!“

David Bárta, Zdravá nebo bolavá záda, 31.8. 2013, Praha, Daniel Müller

S Danem jsem měl možnost setkat se prvně. Musím zpětně říci, že jeho profesionalismus a vědomosti jsou na tak vysoké úrovni, že naprosto předčila má očekávání. Na semináři jsem získal tolik nových vědomostí a rad, že už se těším, jak tyto cenné informace budu předávat svým klientům. Lektora i celou organizaci semináře můžu jen chválit a doporučit.

Radka Neubertová, Zdravá nebo bolavá záda, 31.8. 2013, Praha, Daniel Müller

1. Jaká byla organizace školení?

super
2. Jaký byl lektor?

Profesionál ;o)
3. Co Vám seminář Zdravá nebo bolavá záda přinesl?

Na semináři jsem si urovnala vědomosti a zase se posunula dál.

 

Lenka Horňáková, Svalové řetězce. 27.4.2013, Praha, Daniel Müller

Jaká byla organizace?
organizácia školenia výborná
Jaký byl lektor?
lektor veľmi dobre pripravený
Vám školení přineslo a čím Vás obohatilo?
seminár priniesol hlavne ďalšie prepojenie získaných vedomostí, taktiež v kombinácii s jógou. Určite by bolo prínosom praktické riešenie špecifických prípadov, trocha chýbala prax.

Martina Fallerová, Svalové řetězce. 27.4.2013, Praha, Daniel Müller

Po 7-mi letech školení u Daniela Mullera jsem tento rok chtěla zvolnit a věnovat se více zdokonalováním toho, co mne za těch několik let naučil. Ale po tomto školení vím, že je třeba jít dál.To co jsem se do teď naučila byl jen odrazový můstek k dalším úžasným technikám, jak pomoci tělu, aby fungovalo líp a bez bolestivosti.

Toto školení považuji za další velký zlom v mé dlouholeté praxi. Ještě jednou velké díky Dane.

Vojta Meier, Svalové řetězce, 27.4.2013, Praha, Daniel Müller

Jaká byla organizace?
Organizace školení proběhla bez problémů, lektor byl na místě s dostatečným časovým předstihem což hodnotím velmi kladně.
Jaký byl lektor?
Lektorův přístup byl profesionální.
Vám školení přineslo a čím Vás obohatilo?
Školení mi dalo především teoretické znalosti a ucelení problematiky svalových řetězců.

Vlasta Dostálová, Svalové řetězce, 27.4.2013, Praha, Daniel Müller

Dobrý den,
chtěla bych poděkovat za skvělý kurz Svalové řetězce ,který jsem absolvovala v sobotu 27.4.
Byla jsem na něj hodně natěšená a musím říct,že splnil mé očekávání.
Dan měl skvěle připravené podklady pro dané téma.
Takže velká spokojenost z mé strany.
Velmi se těším na další spolupráci!

Lucia Knapcová, Diagnostika A, 26.4.2014, Praha, Zbyněk Petr

Tak sme dorazili domov. Dakujem moc - s prvym Petrom to urcite malo umysel. Na druhej strane som si len viac uvedomila, ze zacinam veci chapat a dokazem ich aplikovat tak, ako si ma to naucil a tak, ze to ma zmysel, lebo tou diagnostikou si mi doplnil asi 10% veci, ktore som potrebovala a to, ze som to zvladla je zatial moje male osobne vitazstvo. Ked sa pozriem spat o tie dva roky, ked som k tebe prisla ako "pilates panna", tak je neskutocne, aky kus cesty mam za sebou.

S druhym Petrom to ale malo rovnako velky zmysel minimalne v tom, ze som v reale zazila, ze clovek musi byt naozaj intelektualne niekde inde a musi dokazat potlacit svoje velke ego, aby to dokazal pochopit a spracovat.

Pocitam s tym, ze takychto mailov dostavas vela, ale mne ten dnesok dal naozaj velmi vela. Skola zivota je najviac, takze dakujem. Vaz si dar, ktory mas - dokazes dat ludom kus zo seba a byt ucitelom v pravom zmysle slova. A tiez empatiu, ku ktorej si sa dopracoval...

Vidime sa v Prahe.

Vlaďka Botlíková, Diagnostika A, 15.9.2013, Praha, Zbyněk Petr

1.Jaká byla organizace školení? Výborná, program a čas semináře byl vždy dodržen, lektor byl přesný, využil se celý plánovaný čas. Věcí na vyzkoušení bylo tolik, že jsme se shodli s některými dalšími účastníky, že by se ještě hodila aspoň půlhodinka navíc, aby oba partneři stihli při odpolední praktické části semináře dokončit celou diagnostiku. Zbyněk má oči všude a neunikne mu žádný hrb či vychýlení.
2. Jaký byl lektor? Zbyněk je velice komunikativní, vstřícný, vtipný, všímá si rovnoměrně všech účastníků semináře a stíhá reagovat na všechny podněty i odpovídat na zvídavé otázky. Část semináře vede formou otázek, čímž nenechá nikoho v klidu rozjímat:)
3. Co Vám seminář Diagnostika A přinesl? Stále se je co učit, pro mne bylo zajímavé i to, z jak mnoha úhlů pohledu můžeme pozorovat: kromě obvyklých skouknutí zepředu či zestrany že žádanou odpověď může přinést pohled třeba od stropu...Takže: vylézt na židli a okukovat klienta zeshora na špičkách je úplně správně! Kromé náhledu do výstřihu hlavně konečně rozluštíte, kam je rotovaný hrudník, že je křivá pánev, a ještě se nasmějete:)

David Bárta, Diagnostika A, 15.9.2013, Praha, Zbyněk Petr

1. Jaká byla organizace školení?

Vše probíhalo v pořádku.

2. Jaký byl lektor?

Zbyněk Petr je jedním z nejlepších lektorů, kterého jsem poznal. Jeho profesionalismus, lidskost, smysl pro humor, vždy mě dokáže donutit zamýšlet se nad věcmi, proč to tak je a dávám si dohromady další část skládačky.  Můžu jen chválit a doporučit.

3. Co Vám seminář Diagnostika A přinesl?

Spoustu nových informací, poznatků a chtít pořád na sobě pracovat a vzdělávat se v IQ J

Hana Müllerová, Diagnostika A, 10.3.2013, Praha, Zbyněk Petr

Jaká byla organizace?
Organizace školení probíhala bez problémů. Zbyněk nás na začátku seznámil, jak bude školení probíhat, předpokládanou dobu oběda i konec školení. Časový rozvrh byl dodržován.
Jaký byl lektor?
Bylo to moje první školení u Zbyňka a musím říct, že je stejný profík jako Dan. Snažil se nás do problematiky diagnostiky zapojovat, nechal nás přicházet na jednotlivé záludnosti při diagnostikování, upozorňoval na časté chyby, které se stávají, dával cenné rady a informace.
Co Vám seminář přinesl?
Školení mi přineslo to, co jsem od něj očekávala. Jak se na klienty dívat, jak je hodnotit z jednotlivých pohledů, stran, jaké cviky a pozice je nechat zacvičit, aby se projevila daná svalová nerovnováha. Velkým přínosem byla vzájemná diagnostika, kdy jsme se snažili pod Zbyňkovým a chvíli i Danovým dohledem diagnostikovat ostatní účastníky kurzu. Ukázali jsme si i chyby, kterých se máme vyvarovat při samotné diagnostice. Sešla se dobrá parta, proto školení probíhalo v příjemné atmosféře.

Tomáš Staško, Diagnostika A, 10.3.2013, Praha, Zbyněk Petr

Jaká byla organizace?
organizácia prebehla bezproblémovo
Jaký byl lektor?
Zbyňek ako lektor? Paráda, vždy rozoberáme podobné témy a pritom stále povie nové informácie
Co Vám seminář přinesl?
viacero poznatkov som už mal, niektoré sa doplnili a ďalšie nové prišli ohľadom diagnostikovania. Hlavne sa mi rozšírili vedomosti a spôsoby, vylepšenia, ktoré nám Zbyňek poskytol

Ludmila Sedláčková, Diagnostika A, 10.3.2013, Praha, Zbyněk Petr

Jaká byla organizace?
Organizace jako vždy bez chyby, akorát nám chyběli karimatky na zem :-)
Jaký byl lektor?
Lektor byl pohotový, bylo mu rozumnět, pěkně vysvětloval, takových by mělo být víc !:-)
Co Vám seminář přinesl?
Přinesl mi nové poznatky, informace, další díl puzzlu :-)

Iva Říhová, Diagnostika A, 7.10.2012, Praha, Zbyněk Petr

Jaká byla organizace?
Disciplína nechyběla, jako vždy… Organizačně není co vytknout, spíše pochválit přátelskou atmosféru…. i uvařená káva od lektora potěší a chutná výborně /doporučuji latte s vanilkovou příchutí, Děkuji Zbyňku :o) /
Jaký byl lektor?
Mgr. Zbyněk Petr se nezdá:o).... prostě, kvalitní materiál! Teorie, příklady, praxe, vše do sebe zapadalo.
Co Vám školení přineslo?
Příjemné školení, které mi opět rozšířilo obzory a doplnilo předchozí znalosti a zkušenosti. Zjistili jsme si sami na sobě, kde nás tělo neposlouchá a které části těla kompenzují naše dysbalance – chytré tělo :o)! Prostřednictvím Pilates  - Smart fitness academy vím, jak na „dysprevíty“ vyzrát. Těším se na další pokračování. Děkuji.

Martin Hrazdil, Diagnostika A, 7.10.2012, Praha, Zbyněk Petr

Jaká byla organizace?
Organizace byla výborná a uděluji známku 1 (výnorná)
Jaký byl lektor?
S lektorem jsem nadmíru spokojený a uděluji 1* (výborná s hvězdičkou)
Co Vám kongres přinesl?
Určitě jsem si upřesnil nějaké informace, o kterých jsem pouze spekuloval.

Celkové hodnocení dávám 1*. Seminář a lektor Zbyněk mi poskytl spoustu nových, užitečných informací, které určitě využiji v praxi. Celková organizace byla nad rámec mého očekávání a vůbec nelituji investovaných peněz a stráveného času ve Vašem školícím středisku. Určitě se přihlásím na další semináře, které obohatí moje znalosti v oboru fitness.

Vojta Meier, Diagnostika A, 7.10.2012, Praha, Zbyněk Petr

Jaká byla organizace?
Organizace kurzu byla bezproblémová.
Jaký byl lektor?
Lektor kurzu opět prokázal své široké znalosti v oboru. Informace pro mě byly velkým přínosem a určitě je využiji ke své práci osobního trenéra.
Co Vám seminář přinesl?
Seminář mi přinesl mnoho nových informací ohledně diagnostiky, se kterou jsem neměl až takové zkušenosti, jaké bych si představoval, proto jsem byl maximálně spokojen jak s lektorem tak s konceptem kurzu.

Pavla Rožumberská, Diagnostika A, 7.10.2012, Praha, Zbyněk Petr

Jaká byla organizace?
Naprosto v pořádku, spokojenost s délkou a obsahem školení, příjemné prostředí, vhodně zvolené přestávky na svačiny i oběd :-)
Jaký byl lektor?
Vzhledem k tomu že sama školím, bývám většinou kritická a často se nudím, ale se Zbyňkem jsem se vůbec nenudila a oceňuji velikou vstřícnost a hlavně odbornost
Co Vám seminář přinesl?
Měla jsem obavu, že bude školení spíš pro osobní trenéry ve fitness, ale i pro mě jako lektorku pomalých forem bylo velikým přínosem, nyní už vím jak začít pracovat s klienty při osobních lekcích jógy a pilates, na co si dávat pozor, na co se zaměřit...
Nutris®
SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka