Roman Valenta - reference

Cviky mi dávají smysl, mají hlavu a patu! Byly mi dobře vysvětleny (trpělivě, i několikrát J) lidsky a přitom profesionálně, v souvislostech což je pro me důležité, nemám rada styl drezury nebo cvičené opice, s Romanem se necítím hloupě, mám pocit partnerství a pohody a tak se nebojí ptat ;) Vydám ze sebe všechno a domů odcházím s úžasným pocitem. Díky Romanovi a IQ jsem získala správně odhodlaní! Vidím výsledky ;) Děkuji.
Helena Křížková

S Romanem jsem se v rámci studia IQ Pohyb potkal zatím jen třikrát, nepochybuji ale o tom, že mi cvičení s ním pomůže srovnat postoj a chovat se ke svému tělu udržitelným způsobem. Učí mne cviky, které jsem neznal, a pracujeme i se svaly, které jsem cíleně protahloval naposledy... no asi nikdy. Beru to jako dobrý signál, že ví, co dělá. I vstupní vyšetření u Daniela ve mne zanechalo dojem, že na tomhle místě ví, jak správně se svým tělem pracovat. Teď se to od nich ještě správně naučit...
Michal Urban

Vsiml jsem si, ze na vasich webovych strankach uverejnujete i reference vasich "cvicencu", tak bych se taky rad podelil o skvelou zkusenost ze sveho cviceni s Romanem, Roman si to rozhodne zaslouzi.

S Romanem cvičím dva měsíce. Věděl jsem, že náprava letitých špatných návyků bude na dlouhou dobu. O to více mě překvapilo, že už po několika týdnech pravidelného cvičení jsem já i mé okolo pozorova razantní zlepšení. Roman má naprosto profesionální přístup, každou hodinu má perfektně připravenou a neuvěřitelně dopředu sladěnou, jako kdyby věděl, jak na tom zrovna ten den jsem. Baví mě způsob, jak jednotlivé cviky umí "naservírovat" tak, aby to člověka motivovalo a bavilo, i když se mi zrovna nechce nebo nemám náladu, a pak jsem se dokopal i cvičit doma. Roman má skvělý smysl pro humor, takže kromě pocitu dobře odvedené práce si pokaždé odnáším ze cvičení i dobrou náladu. Prostě slovy klasika: "Zřejmě dobrej oddíl." :-) Moc děkuji. 
Martin LenkCertifikovaní pohyboví specialisté
Aerobic
SK Pohoda
Certifikovaná pohybová centra