Rozvrh rekvalifikací 2 - podzim 2018
(pro přihlášky zaplacené po 7. 8. 2018)
Rekvalifikační kurz se skládá z teoretické části, bloku držení těla a příslušné praktické části.
Certifikační kurz A se skládá z bloku držení těla a příslušné praktické části.
Certifikační kurz B se skládá z příslušné praktické části.
Co s sebou
Teoretický základ - přezůvky, psací potřeby
Držení těla - sportovní oblečení, psací potřeby
Praktická část - sportovní oblečení, psací potřeby
Termíny sledujte pravidelně, případné změny se zobrazují na této stránce!
(poslední aktualizace 04. 01. 2019)
V praktické části se termíny rozdělují dle jednotlivých specializací.
TEORETICKÝ ZÁKLAD
5.10. | právo + 1. pomoc + profesionalita | Müller, Bernatová, Elčkner | 09:00 - 18:00 |
6.10. | anatomie | Musilová | 08:00 - 18:30 |
7.10. | fyziologie | Musilová | 08:00 - 18:30 |
13.10. | kineziologie | Musilová | 08:00 - 18:30 |
14.10. | základy výživy | Mach | 09:00 - 16:30 |
15.10. | vytrvalostní trénink + zvláštní skupiny | Elčkner, Petr | 07:45 - 16:45 |
DRŽENÍ TĚLA
21.10. | držení těla - axiální systém | Müller | 09:00 - 18:00 |
22.10. | držení těla - horní končetina | Müller | 08:00 - 17:00 |
23.10. | držení těla - dolní končetina | Müller | 08:00 - 17:00 |
PRAKTICKÁ ČÁST - fitness, ZTV, jóga, pilates
fitness
10.11. | core cviky | Petr | 09:00 - 18:00 |
11.11. | praktické posilovací cvičení s pomůckami | Petr | 09:00 - 18:00 |
12.11. | praktické cvičení v posilovně - externí posilovna | Petr | 08:00 - 17:00 |
13.11. | praktické cvičení v posilovně - externí posilovna | Petr | 08:00 - 17:00 |
23.11. | navádění klienta v praxi | Elčkner | 09:00 - 18:00 |
24.11. | typy a teorie kondičního tréninku & sestavování tréninku | Petr | 09:00 - 18:00 |
25.11. | vedení kondičního tréninku | Petr | 09:00 - 18:00 |
9.1. | zkouška - řádný termín | 12:00 - 18:00 |
ZTV
10.11. | core cviky | Petr | 09:00 - 18:00 |
11.11. | theraband | Elčkner | 09:00 - 18:00 |
24.11. | bosu core | Kleinová | 09:00 - 18:00 |
25.11. | velké a malé míče | Špalková | 09:00 - 18:00 |
14.12. | navádění klientů v praxi | Müller | 09:00 - 17:00 |
15.12. | individuální trénink | Müller | 08:00 - 17:00 |
16.12. | skupinový trénink | Müller | 08:00 - 17:00 |
9.1. | zkouška - řádný termín | 12:00 - 18:00 |
jóga
2.11. | jóga základy | Kršková, Vokřínková | 09:00 - 18:00 |
3.11. | jóga základy | Kršková, Vokřínková | 09:00 - 18:00 |
4.11. | jóga základy | Kršková, Vokřínková | 09:00 - 18:00 |
1.12. | jóga postura - praxe | Vokřínková | 09:00 - 18:00 |
2.12. | základní jógové pozice zdravě | Vokřínková | 09:00 - 18:00 |
3.12. | základní jógové pozice zdravě | Müller | 08:00 - 17:00 |
4.1. | jóga postura - praxe | Vokřínková | 09:00 - 18:00 |
5.1. | jóga postura - praxe | Vokřínková | 08:00 - 17:00 |
6.1. | jóga postura - praxe a struktura lekcí | Kršková | 08:00 - 17:00 |
6.2. | zkouška - řádný termín | 09:00 - 17:00 |
pilates
2.11 | modul 1 | Müller | 09:00 - 18:00 |
3.11. | modul 1 | Müller | 09:00 - 18:00 |
4.11. | modul 1 | Müller | 09:00 - 18:00 |
30.11. | modul 2 | Špalková | 09:00 - 18:00 |
1.12. | modul 2 | Špalková | 09:00 - 18:00 |
2.12. | modul 2 | Špalková | 08:30 - 17:30 |
4.1. | modul 3 | Müller | 09:00 - 19:00 |
5.1. | modul 3 | Müller | 08:00 - 18:00 |
6.1. | modul 3 | Müller | 09:00 - 19:00 |
6.2. | zkouška - řádný termín | 09:00 - 17:00 | |
6.3. | zkouška - opravný termín | 09:00 - 17:00 |