Rozvrh rekvalifikací - jaro 2019
Rekvalifikační kurz se skládá z teoretické části, bloku držení těla a příslušné praktické části.
Certifikační kurz A se skládá z bloku držení těla a příslušné praktické části.
Certifikační kurz B se skládá z příslušné praktické části.
Co s sebou
Teoretický základ - přezůvky, psací potřeby
Držení těla - sportovní oblečení, psací potřeby
Praktická část - sportovní oblečení, psací potřeby
Termíny sledujte pravidelně, případné změny se zobrazují na této stránce!
(poslední aktualizace 19. 06. 2019)
V praktické části se termíny rozdělují dle jednotlivých specializací.
TEORETICKÝ ZÁKLAD
22.2. | právo + 1. pomoc + profesionalita | Müller, Bernatová, Elčkner | 09:00 - 18:00 |
23.2. | anatomie | Musilová | 08:00 - 18:30 |
24.2. | fyziologie | Musilová | 08:00 - 18:30 |
2.3. | základy výživy | Bárta | 09:00 - 16:30 |
3.3. | kineziologie | Musilová | 08:00 - 18:30 |
4.3. | vytrvalostní trénink + zvláštní skupiny | Elčkner, Petr | 07:45 - 16:45 |
12.6. | zkouška - řádný termín | 09:00 - 12:00 |
DRŽENÍ TĚLA
7.3. | držení těla - axiální systém | Müller | 07:00 - 17:00 |
8.3. | držení těla - horní končetina | Müller | 09:00 - 19:00 |
9.3. | držení těla - dolní končetina | Müller | 09:00 - 19:00 |
2. termín DRŽENÍ TĚLA
10.3. | držení těla - axiální systém | Müller | 09:00 - 19:00 |
11.3. | držení těla - horní končetina | Müller | 07:00 - 17:00 |
12.3. | držení těla - dolní končetina | Müller | 07:00 - 17:00 |
PRAKTICKÁ ČÁST - fitness, ZTV, jóga, pilates
fitness
29.3. | core cviky | Petr | 09:00 - 18:00 |
30.3. | praktické posilovací cvičení s pomůckami | Petr | 08:00 - 17:00 |
31.3. | praktické cvičení v posilovně - externí posilovna | Petr | 08:00 - 17:00 |
1.4. | praktické cvičení v posilovně - externí posilovna | Petr | 08:00 - 17:00 |
26.4. | navádění klienta v praxi | Elčkner | 09:00 - 18:00 |
27.4. | typy a teorie kondičního tréninku & sestavování tréninku | Petr | 09:00 - 18:00 |
28.4. | vedení kondičního tréninku | Petr | 09:00 - 18:00 |
12.6. | zkouška - řádný termín | 09:00 - 17:00 |
ZTV
29.3. | core cviky | Petr | 09:00 - 18:00 |
30.3. | velké a malé míče | Elčkner | 10:00 - 19:00 |
13.4. | bosu core | Elčkner | 09:00 - 18:00 |
14.4. | expander | Elčkner | 09:00 - 18:00 |
3.5. | sestavování a vedení lekcí a tréninků | Elčkner | 09:00 - 17:00 |
4.5. | sestavování a vedení lekcí a tréninků | Elčkner | 08:00 - 17:00 |
5.5. | sestavování a vedení lekcí a tréninků | Elčkner | 08:00 - 17:00 |
12.6. | zkouška - řádný termín | 09:00 - 18:00 |
jóga
22.3. | jóga základy | Vokřínková | 09:00 - 18:00 |
23.3. | jóga základy | Vokřínková | 09:00 - 18:00 |
24.3. | jóga základy | Vokřínková | 09:00 - 18:00 |
26.4. | jóga postura - praxe | Vokřínková | 09:00 - 18:00 |
27.4. | základní jógové pozice zdravě | Müller | 09:00 - 18:00 |
28.4. | základní jógové pozice zdravě | Müller | 09:00 - 18:00 |
24.5. | jóga postura - praxe | Vokřínková | 09:00 - 18:00 |
25.5. | jóga postura - praxe | Vokřínková | 09:00 - 18:00 |
26.5. | jóga postura - praxe a struktura lekcí | Vokřínková | 09:00 - 18:00 |
26.6. | zkouška - řádný termín | 09:00 - 17:00 |
pilates
22.3. | modul 1 | Müller | 09:00 - 18:00 |
23.3. | modul 1 | Müller | 09:00 - 18:00 |
24.3. | modul 1 | Müller | 09:00 - 18:00 |
27.4. | modul 2 | Fallerová | 09:00 - 18:00 |
28.4. | modul 2 | Fallerová | 09:00 - 18:00 |
29.4. | modul 2 | Fallerová | 07:45 - 16:45 |
24.5. | modul 3 | Müller | 09:00 - 19:00 |
25.5. | modul 3 | Fallerová | 09:00 - 18:00 |
26.5. | modul 3 | Fallerová | 09:00 - 18:00 |
26.6. | zkouška - řádný termín | 09:00 - 18:00 | |
24.7. | zkouška - opravný termín | 09:00 - 16:00 |