Rozvrh rekvalifikací - jaro 2019

Rekvalifikační kurz se skládá z teoretické části, bloku držení těla a příslušné praktické části.
Certifikační kurz A se skládá z bloku držení těla a příslušné praktické části.
Certifikační kurz B se skládá z příslušné praktické části.

Co s sebou

Teoretický základ - přezůvky, psací potřeby
Držení těla - sportovní oblečení, psací potřeby
Praktická část - sportovní oblečení, psací potřeby

 

Termíny sledujte pravidelně, případné změny se zobrazují na této stránce! 

(poslední aktualizace 25. 02. 2019)

V praktické části se termíny rozdělují dle jednotlivých specializací.

 

TEORETICKÝ ZÁKLAD

22.2. právo + 1. pomoc + profesionalita Müller, Bernatová, Elčkner 09:00 - 18:00
23.2. anatomie Musilová 08:00 - 18:30
24.2. fyziologie Musilová 08:00 - 18:30
2.3. základy výživy Bárta 09:00 - 16:30
3.3. kineziologie Musilová 08:00 - 18:30
4.3. vytrvalostní trénink + zvláštní skupiny Elčkner, Petr 07:45 - 16:45

DRŽENÍ TĚLA 

7.3. držení těla - axiální systém Müller 07:00 - 17:00
8.3. držení těla - horní končetina Müller 09:00 - 19:00
9.3. držení těla - dolní končetina Müller 09:00 - 19:00

2. termín DRŽENÍ TĚLA

10.3. držení těla - axiální systém Müller 09:00 - 19:00
11.3. držení těla - horní končetina Müller 07:00 - 17:00
12.3. držení těla - dolní končetina Müller 07:00 - 17:00


PRAKTICKÁ ČÁST - fitness, ZTV, jóga, pilates

fitness

29.3. core cviky Petr 09:00 - 18:00
30.3. praktické posilovací cvičení s pomůckami Petr 08:00 - 17:00
31.3. praktické cvičení v posilovně - externí posilovna Petr 08:00 - 17:00
1.4. praktické cvičení v posilovně - externí posilovna Petr 08:00 - 17:00
26.4. navádění klienta v praxi Elčkner 09:00 - 18:00
27.4. typy a teorie kondičního tréninku & sestavování tréninku Petr 09:00 - 18:00
28.4. vedení kondičního tréninku Petr 09:00 - 18:00
12.6. zkouška - řádný termín    12:00 - 18:00

ZTV

29.3. core cviky Petr 09:00 - 18:00
30.3. velké a malé míče Elčkner 10:00 - 19:00
13.4. bosu core Elčkner 09:00 - 18:00
14.4. expander Elčkner 09:00 - 18:00
3.5. sestavování a vedení lekcí a tréninků Elčkner 09:00 - 17:00
4.5. sestavování a vedení lekcí a tréninků Elčkner 08:00 - 17:00
5.5. sestavování a vedení lekcí a tréninků Elčkner 08:00 - 17:00
12.6. zkouška - řádný termín    12:00 - 18:00

jóga

22.3. jóga základy Vokřínková 09:00 - 18:00
23.3. jóga základy Vokřínková 09:00 - 18:00
24.3. jóga základy Vokřínková 09:00 - 18:00
26.4. jóga postura - praxe Vokřínková 09:00 - 18:00
27.4. základní jógové pozice zdravě Müller 09:00 - 18:00
28.4. základní jógové pozice zdravě Müller 09:00 - 18:00
24.5. jóga postura - praxe Vokřínková 09:00 - 18:00
25.5. jóga postura - praxe Vokřínková 09:00 - 18:00
26.5. jóga postura - praxe a struktura lekcí Vokřínková 09:00 - 18:00
26.6. zkouška - řádný termín   09:00 - 14:00

pilates

22.3. modul 1 Müller 09:00 - 18:00
23.3. modul 1 Müller 09:00 - 18:00
24.3. modul 1 Müller 09:00 - 18:00
27.4. modul 2 Fallerová 09:00 - 18:00
28.4. modul 2 Fallerová 09:00 - 18:00
29.4. modul 2 Fallerová 07:45 - 16:45
24.5. modul 3 Müller 09:00 - 19:00
25.5. modul 3 Fallerová 09:00 - 18:00
26.5. modul 3 Fallerová 09:00 - 18:00
26.6. zkouška - řádný termín   09:00 - 18:00
24.7. zkouška - opravný termín   09:00 - 13:00

 



Nutris®
SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka