Rekvalifikační kurz se skládá z teoretické části, bloku držení těla a příslušné praktické části.
Certifikační kurz A se skládá z bloku držení těla a příslušné praktické části.
Certifikační kurz B se skládá z příslušné praktické části.

Termíny sledujte pravidelně, případné změny se zobrazují na této stránce! 

TEORETICKÝ ZÁKLAD

16.6. 1. pomoc Bernatová 12:00 - 16:00
17.6. anatomie Musilová 08:00 - 18:30
18.6. fyziologie Musilová 08:00 - 18:30
24.6. kineziologie Musilová 08:00 - 18:30
25.6. výživa A Mach 09:00 - 16:30
26.6. právo + vytrvalostní trénink + zvláštní skupiny Müller, Elčkner, Petr 08:00 - 18:30
20.9. zkouška - řádný termín    12:00 - 15:00

DRŽENÍ TĚLA

30.6. držení těla - axiální systém Müller 09:00 - 19:00
1.7. držení těla - horní končetina Müller 08:00 - 18:00
2.7. držení těla - dolní končetina Müller 08:00 - 18:00

PRAKTICKÁ ČÁST - osobní trenér, ZTV, jóga, pilates

osobní trenér

21.7. základy CORE + profesionalita Elčkner 09:00 - 18:00
22.7. CORE B Petr 09:00 - 18:00
23.7. Praktické posilovací cvičení s pomůckami Petr 09:00 - 18:00
24.7. praktické cvičení v posilovně - Hamr Petr 08:00 - 18:00
18.8. praktická část v posilovně a pomůcky Elčkner 10:00 - 18:00
19.8. typy a teorie kondičního tréninku & sestavování tréninku Petr 09:00 - 18:00
20.8. sestavení a vedení kondičního tréninku Petr 09:00 - 18:00
20.9. zkouška - řádný termín    12:00 - 18:00

ZTV

21.7. základy CORE + profesionalita Elčkner 09:00 - 18:00
22.7. CORE B Petr 09:00 - 18:00
23.7. velké a malé míče Špalková 09:00 - 18:00
5.8. BOSU CORE Kleinová 09:30 - 18:30
6.8. theraband Elčkner 09:00 - 18:00
19.8. individuální trénink Elčkner 09:00 - 18:00
20.8. skupinový trénink Elčkner 09:00 - 18:00
20.9. zkouška - řádný termín    12:00 - 18:00

jóga

14.7. Jóga A - základy Maio 09:00 - 18:00
15.7. Jóga A - základy Maio 09:00 - 18:00
16.7. Jóga A - základy Maio 09:00 - 18:00
11.8. jóga B - postura - praxe Maio 09:00 - 18:00
12.8. jóga B - postura - anatomie Musilová 09:00 - 18:00
13.8. joga B - průprava Müller 09:00 - 18:00
8.9. jóga B - postura - praxe Maio 09:00 - 18:00
9.9. jóga B - postura - praxe Maio 09:00 - 18:00
10.9. jóga B - postura - praxe a struktura lekcí Maio 09:00 - 18:00
11.10. zkouška - řádný termín   13:00 - 17:00

pilates

14.7. modul 1 Müller 09:00 - 18:00
15.7. modul 1 Müller 09:00 - 18:00
16.7. modul 1 Müller 09:00 - 18:00
11.8. modul 2 Fallerová 09:30 - 18:30
12.8. modul 2 Špalková 09:00 - 18:00
13.8. modul 2 Špalková 09:00 - 18:00
8.9. modul 3 Müller 09:00 - 18:00
9.9. modul 3 Fallerová 09:00 - 18:00
10.9. modul 3 Fallerová 09:00 - 18:00
11.10. zkouška - řádný termín   09:00 - 17:00


SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka