Rekvalifikační kurz se skládá z teoretické části, bloku držení těla a příslušné praktické části.
Certifikační kurz A se skládá z bloku držení těla a příslušné praktické části.
Certifikační kurz B se skládá z příslušné praktické části.
Termíny sledujte pravidelně, případné změny se zobrazují na této stránce!
TEORETICKÝ ZÁKLAD
16.6. |
1. pomoc |
Bernatová |
12:00 - 16:00 |
17.6. |
anatomie |
Musilová |
08:00 - 18:30 |
18.6. |
fyziologie |
Musilová |
08:00 - 18:30 |
24.6. |
kineziologie |
Musilová |
08:00 - 18:30 |
25.6. |
výživa A |
Mach |
09:00 - 16:30 |
26.6. |
právo + vytrvalostní trénink + zvláštní skupiny |
Müller, Elčkner, Petr |
08:00 - 18:30 |
20.9. |
zkouška - řádný termín |
|
12:00 - 15:00 |
DRŽENÍ TĚLA
30.6. |
držení těla - axiální systém |
Müller |
09:00 - 19:00 |
1.7. |
držení těla - horní končetina |
Müller |
08:00 - 18:00 |
2.7. |
držení těla - dolní končetina |
Müller |
08:00 - 18:00 |
PRAKTICKÁ ČÁST - osobní trenér, ZTV, jóga, pilates
osobní trenér
21.7. |
základy CORE + profesionalita |
Elčkner |
09:00 - 18:00 |
22.7. |
CORE B |
Petr |
09:00 - 18:00 |
23.7. |
Praktické posilovací cvičení s pomůckami |
Petr |
09:00 - 18:00 |
24.7. |
praktické cvičení v posilovně - Hamr |
Petr |
08:00 - 18:00 |
18.8. |
praktická část v posilovně a pomůcky |
Elčkner |
10:00 - 18:00 |
19.8. |
typy a teorie kondičního tréninku & sestavování tréninku |
Petr |
09:00 - 18:00 |
20.8. |
sestavení a vedení kondičního tréninku |
Petr |
09:00 - 18:00 |
20.9. |
zkouška - řádný termín |
|
12:00 - 18:00 |
ZTV
21.7. |
základy CORE + profesionalita |
Elčkner |
09:00 - 18:00 |
22.7. |
CORE B |
Petr |
09:00 - 18:00 |
23.7. |
velké a malé míče |
Špalková |
09:00 - 18:00 |
5.8. |
BOSU CORE |
Kleinová |
09:30 - 18:30 |
6.8. |
theraband |
Elčkner |
09:00 - 18:00 |
19.8. |
individuální trénink |
Elčkner |
09:00 - 18:00 |
20.8. |
skupinový trénink |
Elčkner |
09:00 - 18:00 |
20.9. |
zkouška - řádný termín |
|
12:00 - 18:00 |
jóga
14.7. |
Jóga A - základy |
Maio |
09:00 - 18:00 |
15.7. |
Jóga A - základy |
Maio |
09:00 - 18:00 |
16.7. |
Jóga A - základy |
Maio |
09:00 - 18:00 |
11.8. |
jóga B - postura - praxe |
Maio |
09:00 - 18:00 |
12.8. |
jóga B - postura - anatomie |
Musilová |
09:00 - 18:00 |
13.8. |
joga B - průprava |
Müller |
09:00 - 18:00 |
8.9. |
jóga B - postura - praxe |
Maio |
09:00 - 18:00 |
9.9. |
jóga B - postura - praxe |
Maio |
09:00 - 18:00 |
10.9. |
jóga B - postura - praxe a struktura lekcí |
Maio |
09:00 - 18:00 |
11.10. |
zkouška - řádný termín |
|
13:00 - 17:00 |
pilates
14.7. |
modul 1 |
Müller |
09:00 - 18:00 |
15.7. |
modul 1 |
Müller |
09:00 - 18:00 |
16.7. |
modul 1 |
Müller |
09:00 - 18:00 |
11.8. |
modul 2 |
Fallerová |
09:30 - 18:30 |
12.8. |
modul 2 |
Špalková |
09:00 - 18:00 |
13.8. |
modul 2 |
Špalková |
09:00 - 18:00 |
8.9. |
modul 3 |
Müller |
09:00 - 18:00 |
9.9. |
modul 3 |
Fallerová |
09:00 - 18:00 |
10.9. |
modul 3 |
Fallerová |
09:00 - 18:00 |
11.10. |
zkouška - řádný termín |
|
09:00 - 17:00 |