Rekvalifikační kurz se skládá z teoretické části, bloku držení těla a příslušné praktické části.
Certifikační kurz A se skládá z bloku držení těla a příslušné praktické části.
Certifikační kurz B se skládá z příslušné praktické části.

Termíny sledujte pravidelně, případné změny se zobrazují na této stránce! 

TEORETICKÝ ZÁKLAD

28.9. právo + 1. pomoc Müller, Bernatová 09:00 - 15:00
29.9. anatomie Musilová 08:00 - 18:30
30.9. fyziologie Musilová 08:00 - 18:30
1.10. výživa A Mach 09:00 - 16:30
6.10. vytrvalostní trénink + zvláštní skupiny Elčkner, Petr 09:00 - 18:00
7.10. kineziologie Musilová 09:00 - 18:00
10.1. zkouška - řádný termín    12:00 - 15:00

DRŽENÍ TĚLA - 1. termín

20.10. držení těla - axiální systém Müller 09:00 - 19:00
21.10. držení těla - horní končetina Müller 08:00 - 18:00
22.10. držení těla - dolní končetina Müller 08:00 - 18:00

DRŽENÍ TĚLA - 2. termín

28.10. držení těla - axiální systém Müller 08:00 - 18:00
29.10. držení těla - horní končetina Müller 08:00 - 18:00
30.10. držení těla - dolní končetina Müller 07:00 - 17:00

PRAKTICKÁ ČÁST - osobní trenér, ZTV, jóga, pilates

osobní trenér

3.11. základy CORE + profesionalita Elčkner 09:00 - 18:00
4.11. CORE B Petr 08:30 - 18:30
5.11. Praktické posilovací cvičení s pomůckami Petr 09:00 - 18:00
6.11. praktické cvičení v posilovně - Hamr Petr 08:00 - 18:00
24.11. praktická část v posilovně a pomůcky Elčkner 10:00 - 18:00
25.11. typy a teorie kondičního tréninku & sestavování tréninku Petr 09:00 - 18:00
26.11. sestavení a vedení kondičního tréninku Petr 09:00 - 18:00
10.1. zkouška - řádný termín    12:00 - 18:00

ZTV

3.11. základy CORE + profesionalita Elčkner 09:00 - 18:00
4.11. CORE B Petr 08:30 - 18:30
5.11. theraband Elčkner 09:00 - 18:00
6.11. velké a malé míče Špalková 08:00 - 17:00
25.11. BOSU CORE Kleinová 09:30 - 18:30
26.11. individuální trénink Elčkner 09:00 - 18:00
27.11. skupinový trénink Elčkner 08:00 - 17:00
10.1. zkouška - řádný termín    12:00 - 18:00

Jóga

27.10. Jóga A - základy Maio 09:00 - 18:00
28.10. Jóga A - základy Maio 09:00 - 18:00
29.10. Jóga A - základy Maio 09:00 - 18:00
2.12. jóga B - postura - praxe Maio 09:00 - 18:00
3.12. jóga B - postura - anatomie Musilová 09:00 - 18:00
4.12. joga B - průprava Müller 08:00 - 17:00
5.1. jóga B - postura - praxe Maio 09:00 - 18:00
6.1. jóga B - postura - praxe Maio 09:00 - 18:00
7.1. jóga B - postura - praxe a struktura lekcí Maio 09:00 - 18:00
14.2. zkouška - řádný termín   11:00 - 17:00

pilates

3.11. modul 1 Müller 09:00 - 18:00
4.11. modul 1 Müller 09:00 - 18:00
5.11. modul 1 Müller 09:00 - 18:00
1.12. modul 2 Fallerová 09:30 - 18:30
2.12. modul 2 Špalková 09:00 - 18:00
3.12. modul 2 Špalková 09:00 - 18:00
5.1. modul 3 Müller 09:00 - 18:00
6.1. modul 3 Fallerová 09:00 - 18:00
7.1. modul 3 Fallerová 09:00 - 18:00
7.2. zkouška - řádný termín   09:00 - 17:00


SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka