Rozvrh rekvalifikací - podzim 2019

Rekvalifikační kurz se skládá z teoretické části, bloku držení těla a příslušné praktické části.
Certifikační kurz A se skládá z bloku držení těla a příslušné praktické části.
Certifikační kurz B se skládá z příslušné praktické části.

Co s sebou

Teoretický základ - přezůvky, psací potřeby
Držení těla - sportovní oblečení, psací potřeby
Praktická část - sportovní oblečení, psací potřeby

 

Termíny sledujte pravidelně, případné změny se zobrazují na této stránce! 

(poslední aktualizace 24. 10. 2019)

V praktické části se termíny rozdělují dle jednotlivých specializací.

 

TEORETICKÝ ZÁKLAD

11.10. právo + 1. pomoc + profesionalita Müller, Bernatová, Špalková 09:00 - 18:00
12.10. anatomie Musilová 08:00 - 18:30
13.10. fyziologie Musilová 08:00 - 18:30
17.10. kineziologie Musilová 06:30 - 17:00
18.10. základy výživy Bárta 09:00 - 16:30
19.10. vytrvalostní trénink + zvláštní skupiny Petr 09:00 - 18:00
8.1. zkouška - řádný termín   09:00 - 12:00

DRŽENÍ TĚLA 

24.10. držení těla - axiální systém Müller 07:00 - 17:00
25.10. držení těla - horní končetina Müller 09:00 - 19:00
26.10. držení těla - dolní končetina Müller 09:00 - 19:00

2. TERMÍN DRŽENÍ TĚLA (pro platby po 4. 9.) a Certifikace A

27.10. držení těla - axiální systém Müller 09:00 - 19:00
28.10. držení těla - horní končetina Müller 07:00 - 17:00
29.10. držení těla - dolní končetina Müller 07:00 - 17:00


PRAKTICKÁ ČÁST - fitness, ZTV, jóga, pilates

fitness

15.11. core cviky Petr 09:00 - 18:00
16.11. praktické posilovací cvičení s pomůckami Elčkner 09:00 - 18:00
17.11.. praktické cvičení v posilovně - externí posilovna Petr 08:00 - 17:00
18.11. praktické cvičení v posilovně - externí posilovna Petr 08:00 - 17:00
13.12. navádění klienta v praxi Elčkner 09:00 - 18:00
14.12. typy a teorie kondičního tréninku & sestavování tréninku Petr 09:00 - 18:00
15.12. vedení kondičního tréninku Petr 09:00 - 18:00
19.12. dodání portfolia    
8.1. zkouška - řádný termín    09:00 - 17:00
2.2. dodání hospitací a videa    
4.3. zkouška - opravný termín a slavnostní zakončení   čas bude upřesněn

ZTV

15.11. core cviky Petr 09:00 - 18:00
16.11. velké a malé míče Žiláková 09:00 - 18:00
30.11. bosu core Žiláková 09:00 - 18:00
1.12. expander Žiláková 09:00 - 18:00
13.12. sestavování a vedení lekcí a tréninků Žiláková 09:00 - 18:00
14.12. sestavování a vedení lekcí a tréninků Žiláková 09:00 - 18:00
15.12. sestavování a vedení lekcí a tréninků Žiláková 09:00 - 18:00
19.12. dodání portfolia    
8.1. zkouška - řádný termín    09:00 - 18:00
2.2. dodání hospitací a videa    
4.3. zkouška - opravný termín a slavnostní zakončení   čas bude upřesněn

jóga

8.11. jóga základy Vokřínková 09:00 - 18:00
9.11. jóga základy Vokřínková 09:00 - 18:00
10.11. jóga základy Vokřínková 09:00 - 18:00
6.12. jóga postura - praxe Vokřínková 09:00 - 18:00
7.12. základní jógové pozice zdravě Müller 09:00 - 18:00
8.12. základní jógové pozice zdravě Müller 09:00 - 18:00
5.1. dodání seminární práce    
10.1. jóga postura - praxe Vokřínková 09:00 - 18:00
11.1. jóga postura - praxe Vokřínková 09:00 - 18:00
12.1. jóga postura - praxe a struktura lekcí Vokřínková 09:00 - 18:00
22.1. dodání portfolia    
5.2. zkouška - řádný termín   09:00 - 18:00
25.2. dodání hospitací a videa    
4.3. zkouška - opravný termín a slavnostní zakončení   čas bude upřesněn

pilates

1.11. modul 1 Müller 09:00 - 18:00
2.11. modul 1 Müller 09:00 - 18:00
3.11. modul 1 Müller 09:00 - 18:00
1.12. dodání 1. seminární práce    
6.12. modul 2 Špalková 09:00 - 18:00
7.12. modul 2 Špalková 09:00 - 18:00
8.12. modul 2 Špalková 08:30 - 17:30
5.1. dodání 2. seminární práce    
10.1. modul 3 Müller 09:00 - 18:00
11.1. modul 3 Špalková 09:00 - 18:00
12.1. modul 3 Špalková 08:30 - 17:30
22.1. dodání portfolia    
5.2. zkouška - řádný termín   09:00 - 18:00
25.2. dodání hospitací, dotazníků a videa    
4.3. zkouška - opravný termín a slavnostní zakončení   čas bude upřesněn


Nutris®
SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka