Rozvrh rekvalifikací - podzim 2019

Rekvalifikační kurz se skládá z teoretické části, bloku držení těla a příslušné praktické části.
Certifikační kurz A se skládá z bloku držení těla a příslušné praktické části.
Certifikační kurz B se skládá z příslušné praktické části.

Co s sebou

Teoretický základ - přezůvky, psací potřeby
Držení těla - sportovní oblečení, psací potřeby
Praktická část - sportovní oblečení, psací potřeby

 

Termíny sledujte pravidelně, případné změny se zobrazují na této stránce! 

(poslední aktualizace 03. 12. 2018)

V praktické části se termíny rozdělují dle jednotlivých specializací.

 

TEORETICKÝ ZÁKLAD

11.10. právo + 1. pomoc + profesionalita Müller, Bernatová, Elčkner 09:00 - 18:00
12.10. anatomie Musilová 08:00 - 18:30
13.10. fyziologie Musilová 08:00 - 18:30
17.10. kineziologie Musilová 06:30 - 17:00
18.10. základy výživy Bárta 08:00 - 16:30
19.10. vytrvalostní trénink + zvláštní skupiny Elčkner, Petr 09:00 - 18:00

DRŽENÍ TĚLA 

24.10. držení těla - axiální systém Müller 07:00 - 17:00
25.10. držení těla - horní končetina Müller 09:00 - 19:00
26.10. držení těla - dolní končetina Müller 09:00 - 19:00


PRAKTICKÁ ČÁST - fitness, ZTV, jóga, pilates

fitness

15.11. core cviky Petr 09:00 - 18:00
16.11. praktické posilovací cvičení s pomůckami Bárta 09:00 - 18:00
17.11.. praktické cvičení v posilovně - externí posilovna Petr 08:00 - 17:00
18.11. praktické cvičení v posilovně - externí posilovna Petr 08:00 - 17:00
13.12. navádění klienta v praxi Bárta 09:00 - 18:00
14.12. typy a teorie kondičního tréninku & sestavování tréninku Petr 09:00 - 18:00
15.12. vedení kondičního tréninku Petr 09:00 - 18:00
8.1. zkouška - řádný termín    12:00 - 18:00

ZTV

15.11. core cviky Petr 09:00 - 18:00
16.11. velké a malé míče Elčkner 09:00 - 18:00
30.11. bosu core Elčkner 09:00 - 18:00
1.12. expander Elčkner 09:00 - 18:00
13.12. sestavování a vedení lekcí a tréninků Elčkner 09:00 - 17:00
14.12. sestavování a vedení lekcí a tréninků Elčkner 09:00 - 18:00
15.12. sestavování a vedení lekcí a tréninků Elčkner 09:00 - 18:00
8.1. zkouška - řádný termín    12:00 - 18:00

jóga

8.11. jóga základy Vokřínková 09:00 - 18:00
9.11. jóga základy Vokřínková 09:00 - 18:00
10.11. jóga základy Kršková 09:00 - 18:00
6.12. jóga postura - praxe Vokřínková 09:00 - 18:00
7.12. základní jógové pozice zdravě Müller 09:00 - 18:00
8.12. základní jógové pozice zdravě Müller 09:00 - 18:00
10.1. jóga postura - praxe Vokřínková 09:00 - 18:00
11.1. jóga postura - praxe Vokřínková 09:00 - 18:00
12.1. jóga postura - praxe a struktura lekcí Vokřínková 09:00 - 18:00
5.2. zkouška - řádný termín    

pilates

1.11. modul 1 Müller 09:00 - 18:00
2.11. modul 1 Müller 09:00 - 18:00
3.11. modul 1 Müller 09:00 - 18:00
6.12. modul 2 Fallerová 09:00 - 18:00
7.12. modul 2 Fallerová 09:00 - 18:00
8.12. modul 2 Fallerová 09:00 - 18:00
10.1. modul 3 Müller 09:00 - 18:00
11.1. modul 3 Špalková 09:00 - 18:00
12.1. modul 3 Špalková 09:00 - 18:00
5.2. zkouška - řádný termín   09:00 - 18:00
4.3. zkouška - opravný termín   09:00 - 18:00


SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka