Rozvrh rekvalifikací - podzim 2020

Rekvalifikační kurz se skládá z teoretické části, bloku držení těla a příslušné praktické části.
Certifikační kurz A se skládá z bloku držení těla a příslušné praktické části.
Certifikační kurz B se skládá z příslušné praktické části.

Co s sebou

Teoretický základ - přezůvky, psací potřeby
Držení těla - sportovní oblečení, psací potřeby
Praktická část - sportovní oblečení, psací potřeby

 

Termíny sledujte pravidelně, případné změny se zobrazují na této stránce! 

(poslední aktualizace 31. 08. 2020)

V praktické části se termíny rozdělují dle jednotlivých specializací.

 

TEORETICKÝ ZÁKLAD

9.10. právo + 1. pomoc + profesionalita Müller, Bernatová, Špalková 09:00 - 18:00
10.10. anatomie Musilová 08:00 - 18:30
11.10. fyziologie Musilová 08:00 - 18:30
15.10. kineziologie Musilová 06:30 - 16:45
16.10. základy výživy Bárta 09:00 - 16:30
17.10. vytrvalostní trénink + zvláštní skupiny Petr 09:00 - 18:00
19.1. zkouška - řádný termín (pro absolventy teoretického základu)   09:00 - 12:00

DRŽENÍ TĚLA 

31.10. držení těla - axiální systém Müller 09:00 - 19:00
1.11. držení těla - horní končetina Müller 09:00 - 19:00
2.11. držení těla - dolní končetina Müller 06:30 - 16:30

DRŽENÍ TĚLA - 2. termín (pro přihlášky zaplacené po 31/8/2020)

28.10. držení těla - axiální systém Müller 09:00 - 19:00
29.10. držení těla - horní končetina Müller 06:30 - 16:30
30.10. držení těla - dolní končetina Müller 09:00 - 19:00


PRAKTICKÁ ČÁST - kondiční posilování, ZTV, jóga, pilates

kondiční posilování

27.11. core cviky Petr 09:00 - 18:00
28.11. praktické posilovací cvičení - principy Petr 09:00 - 18:00
29.11. praktické posilovací cvičení - fitness pomůcky Elčkner 09:00 - 18:00
30.11. praktické cvičení v posilovně - externí posilovna Petr 08:00 - 17:00
18.12. navádění klienta v praxi Elčkner 09:00 - 18:00
19.12. typy a teorie kondičního tréninku & sestavování tréninku Petr 09:00 - 18:00
20.12. vedení kondičního tréninku Petr 09:00 - 18:00
5.1. dodání portfolia    
19.1. zkouška - řádný termín    09:00 - 17:00
17.1. dodání hospitací a videa    
10.3. zkouška - opravný termín a slavnostní zakončení   čas bude upřesněn

ZTV

27.11. core cviky Petr 09:00 - 18:00
28.11. velké a malé míče Žiláková 09:00 - 18:00
5.12. bosu core Špalková 09:00 - 18:00
6.12. expander Špalková 08:30 - 17:30
18.12. sestavování a vedení lekcí a tréninků Žiláková 09:00 - 18:00
19.12. sestavování a vedení lekcí a tréninků Žiláková 09:00 - 18:00
20.12. sestavování a vedení lekcí a tréninků Žiláková 09:00- 18:00
5.1. dodání portfolia    
19.1. zkouška - řádný termín    09:00 - 18:00
17.1. dodání hospitací a videa    
10.3. zkouška - opravný termín a slavnostní zakončení   čas bude upřesněn

jóga

13.11. jóga základy Kršková 09:00 - 18:00
14.11. jóga základy Kršková 09:00 - 18:00
15.11. jóga základy Kršková 09:00 - 18:00
11.12. jóga postura - praxe Kršková 09:00 - 18:00
12.12. základní jógové pozice zdravě Müller 09:00 - 18:00
13.12. základní jógové pozice zdravě Müller 09:00 - 18:00
1.1. dodání seminární práce    
8.1. jóga postura - praxe Kršková 09:00 - 18:00
9.1. jóga postura - praxe Kršková 09:00 - 18:00
10.1. jóga postura - praxe a struktura lekcí Kršková 09:00 - 18:00
26.1. dodání portfolia    
9.2. zkouška - řádný termín   09:00 - 18:00
7.2. dodání hospitací a videa    
10.3. zkouška - opravný termín a slavnostní zakončení   čas bude upřesněn

pilates

13.11. modul 1 Müller 09:00 - 18:00
14.11. modul 1 Müller 09:00 - 18:00
15.11. modul 1 Müller 09:00 - 18:00
4.12. dodání 1. seminární práce    
11.12. modul 2 Štillerová 09:00 - 18:00
12.12. modul 2 Štillerová 09:00 - 18:00
13.12. modul 2 Štillerová 09:00 - 18:00
1.1. dodání 2. seminární práce    
8.1. modul 3 Müller 09:00 - 18:00
9.1. modul 3 Štillerová 09:00 - 18:00
10.1. modul 3 Štillerová 09:00 - 18:00
26.1. dodání portfolia    
9.2. zkouška - řádný termín   09:00 - 18:00
7.2. dodání hospitací, dotazníků a videa    
10.3. zkouška - doplňkový termín a slavnostní zakončení   čas bude upřesněn


Certifikovaní pohyboví specialisté
Aerobic
SK Pohoda
Certifikovaná pohybová centra