Datový zdroj 6mamma help pozvanka

https://www.youtube.com/watch?v=7MSSgpyX04k

 

RŮŽOVÁ VE FITNESS

Vyhodnocení projektu Růžová ve fitness za rok 2015/2016 Einstein_s masli_ruzova_ruzova

V roce 2015 skupina IQ pohyb ve spolupráci s neziskovou organizací Mamma HELP vytvořily kampaň s názvem Růžová ve fitness. Cílem jedinečného projektu v České republice bylo seznámit nejen ženy, ale i muže ve fitness s prevencí rakoviny prsu, protože prevence je základ v boji proti této zákeřné nemoci. Během roku 2015 a 2016 jsme uspořádali v rámci spolupráce s našimi absolventy celkem 50 přednášek na témata týkající se prevence, léčby a postrehabilitačního procesu.

V rámci této akce jsme chtěli pomoci nejen tím, že jsme předávali informace prostřednictvím našich dobrovolníků a odborníků veřejnosti, ale chtěli jsme také přispět finančním darem. Nechali jsme vyrobit trička "pomáhám" s motivem projektu, která následně po celé republice prodávali naši dobrovolníci. Z každého trička pak putovalo 30,- Kč organizaci Mamma HELP. Dohromady celý náš tým prodal 2222 triček a tak se nám podařilo vybrat úctyhodných 66 660,- Kč. Hlavní iniciátor projektu Daniel Müller se také vzdal svého honoráře ze dne 15.10.2015 a přidal tím tak na účet Mamma HELP další 3 340,- Kč, čímž se finální částka zaokrouhlila na konečných 70 000,- Kč. Tento finanční obnos pak oficiálně organizaci Mamma HELP předal na akci Nepostradatelní 2, ve formě peněžního šeku.

Chtěli bychom proto touto formou poděkovat všem, kteří se aktivně účastnili a přispěli tak svým dílem tomuto jedinečnému projektu. Velké DÍKY patří dobrovolníkům z řad našich absolventů, kteří trička prodávali, dále organizačnímu týmu a také týmu přednášejících, kteří se zúčastnili bez nároku na jakoukoli odměnu. Jsme vděční za vaši pomoc a těšíme se na další spolupráci v rámci našeho charitativního projektu Pomáhám pohybem.

Pár slov Daniela Műllera k projetu Růžová ve fitness:

"...A to je podle mého názoru nejdůležitější. Mít motivaci a chtít. Pokud zdravý či nemocný člověk přijme myšlenku pohybu, má vyhráno. Nesedí, nečeká, neříká si, až v pondělí, až na Nový rok. Jde do toho hned! Hned taky vyhrává. Vyhrává pohybem. A pokud vyhrává, tak dokáže cokoli, co si vytyčí za svůj cíl. V tom spočívá IQ pohyb. Spojení inteligentního koeficientu jedince a jeho pohybu, ať v době přímé rekonvalescence, nebo v rehabilitační péči, která může trvat i několik měsíců. Čas tady nehraje žádnou roli. Důležité je, že to každý dokáže překonat a najít a vnést tak opět sílu do svého života. Ať již za pomoci rodiny, přátel či pohybu. Pamatujte, že nikdy nejste sami, jsme tu pro vás i my – sdružení Mamma HELP a skupina IQ pohyb."

…v letošním roce trička darujeme našim klientům za dobrovolný příspěvek a stále pokračujeme v propagaci myšlenky Růžová ve fitness…

Naši dobrovolníci a prodejci:

Gabriela Waisserová, Michaela Mojzis ,Daniela Křivánková, Ivana Divoká, Lucie Mercová, Helena Böhmová, Lenka Vokřínková, Věra Macošková, Iva Horatlíková, Kateřina Štillerová, Iva Fiškandlová, Olga Šejvlová, Hana Toufarová, Ludmila Ryšavá, Hana Müllerová, Ludmila Sedláčková, Dagmar Žáková, Romana Pokorná, David Bárta, Štěpánka Halamová, Renata Šiputová, Dita Ščerbaková, Anna Mlynářová Dobrovská, Eva Nedomová, Iveta Vaverová, Veronika Kutlvašrová, Daniela Žiláková, Květoslava Černá, Silvie Hapalová, Věra Hrubanová, Pavlína Krajňáková, Lenka Matošková, Lucie Horvátová, Dana Kučerová, Michaela Bártová, Daniela Křivánková, Olga Zachariášová, Petra Kubíčková, Vendula Vetišková, Silvie Kůtová, Jana Šimková, Petra Kubíčková, Marína Oleárová, Martina Dvořáková, Dárius Kryštofík, Pavla Hladíková

Napsali o nás:

http://www.e-teplicko.cz/zpravy/bilina/3132-prevence-boje-proti-rakovine-ruzovou-ve-fitness

http://www.mammahelp.cz/projekty/ruzova-ve-fitness/

http://www.mammahelp.cz/category/ruzova-ve-fitness/

http://www.dobrisskoaktualne.cz/kultura/akce-pro-verejnost/ruzova-ve-fitness

http://www.hely.cz/akce/ruzova-ve-fitness/

 

Video z předávání šeku

 
 
 


Certifikovaní pohyboví specialisté
Aerobic
SK Pohoda
Certifikovaná pohybová centra