zdravotně funkční osobní trénink

Osobní trénink ve funkčně vybaveném gymu je veden na základě nejmodernějších cvičebních konceptů, kterými jsou Spiraldynamik®, Dynamická Neuromuskulární Stabilizace (DNS) podle Prof. Doc. PaedDr. Pavla Koláře, Ph.D., Flowin® Friction Training, BOSU® fitness, atd.

Neustálé sledování a opravování klienta trenérem na základě diagnostiky a následně připraveného tréninkového plánu vede ke zlepšení techniky cvičení a ke kvalitnějšímu provádění jednotlivých cviků. Správnou technikou a nastavením těla při cvičení se nejen lépe procvičují jednotlivé svalové partie, ale také je podporováno i lepší držení těla, což následně vede ke snížení tlaku na meziobratlové ploténky a k nižšímu opotřebení kloubů.

Váš cíl je vždy sestaven na základě vašich požadavků a doporučení trenéra na základě vstupní diagnostiky. Cvičení je vždy zaměřeno tak, abychom podpořili adaptaci organizmu směrem k vašemu cíli, a tak vám pomohli dosáhnout toho co chcete, v co nejkratší době, co nejzdravější a nejefektivnější metodou.

V tréninku také nesmí chybět zábava a uvolnění stresu, abyste své tělo ovlivnili nejen fyzicky, ale i psychicky. Nutris®
SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka