Zbyněk Petr, Daniel Müller - Znáte nás!

06. 09. 2012

A to už dlouho!

Nadpis by vás mohl trochu zaskočit, ale to je dobře. Chtěli jsme, abyste přemýšleli, o kom asi bude řeč? A hlavně také o čem?

O našich dvou vzdělávacích akademiích Smart Fitness Academy a Pilates Clinic Academy, které toto léto 2012 vtrhly do fitness průmyslu s novými a nově pojatými školeními nejen pro osobní trenéry a instruktory, ale i pro fyzioterapeuty. A to se zaměřením na skupinové lekce či osobní tréninky v oblasti fitness, fitness pomůcek, posilování, pilates a další formy body & mind.

A odkud že byste nás měli znát, ptáte se?

Trochu napovíme, možností je hned několik… Naše sportovní praxe ve výuce pohybu začala ještě před praxí v oboru fitness. Přesněji při výuce vodních sportů u dětí a mládeže, kterým jsme se věnovali již od roku 1993. Oboru fitness jsme se začali věnovat později. Avšak již s určitými zkušenostmi a znalostmi ve výuce pohybové aktivity. Naše dlouholetá praxe v oboru osobního tréninku a skupinových lekcí jak privátně, tak pod hlavičkou mezinárodních řetězců, začala tedy od roku 1998. Ve výčtu našich činností bychom mohli pokračovat působením jako školitelé ve vzdělávání dalších instruktorů a trenérů pod různými vzdělávacími organizacemi, a to nejen v Českých a Slovenských, ale i mezinárodních fitness školách a akademiích. Dalším polem naší působnosti byla práce v rámci managementu nejen české organizace pro vzdělávání, ale také v rámci managementu mezinárodních fitness řetězců. Seznam naší práce v oboru bychom ukončili prezentováním naší koncepce cvičení na různých mezinárodních kongresech a to jak v minulosti, tak i dnes. To vše se dělo pod značkami společností, jako jsou v České republice Face Czech, Holmes Place, World Class, 3D Fitness, na Slovensku Sport Club Pohoda a další. Ano, všude tam, ale i jinde, jste nás mohli potkat jako trenéry, instruktory, školitele nebo managery. A že pod námi za tu dobu „prošlo“ už spousta trenérů, instruktorů, ale i klientů v rámci jakékoliv výše uvedené aktivity…

Znáte nás! - Smart Fitness Academy, Pilates Clinic Academy Už konečně tušíte, kdo jsme?

Poslední nápověda by byla, že jsme v roce 2012 už 8 let pracovní kolegové a i tak nás mnozí znají. Ale abychom nepsali jen o nás dvou (Daniel Müller a Zbyněk Petr - uhodli jste? :-)), musíme v našem týmu zmínit i další kolegy školitele, které můžete také už dlouho znát. Věra Havlová se už v oboru fitness pohybuje jako instruktorka skupinových lekcí všeho druhu desítky let. Vždy to byla pro ní doplňující práce, která se ale v posledních letech, kdy začala i s osobními tréninky a školeními, stala jako tou hlavní. A pak musíme zmínit také Marka Janotu, osobního trenéra, výživového poradce a bývalého naturálního kulturistu. I jeho byste mohli už roky potkat v oboru, který ho už dlouho provází životem. A jako poslední hlavní lektorkou našich školení Sylvia Musilová, kterou potkáváte skoro třicet let nejen v lékařském oboru zdravotní tělesné výchovy a rehabilitace, ale také v oboru fitness a aerobiku.

A co jsme si pro vás vlastně připravili?

V rámci našich akademií jsme dali dohromady nový vzdělávací koncept. Koncept, který nabízí hned čtyři rekvalifikační kurzy a spoustu odborných seminářů, které využijete jak při individuální, tak při skupinové práci s klienty. Pokud čekáte školení v našich nových prostorách Centra funkčního pohybu, která jsme už dělali dříve a teď jsme je jen přesunuli, tak to nemůžeme sloužit… Proč? Protože přicházíme s úplně novou koncepcí a novými semináři. Nové poznatky z oblasti fyzioterapie, které neustále sledujeme jak u nás tak i v zahraničí, stále tlačí na aktualizaci všech fitness programů. Proto naše odborné semináře, které jsou mezi sebou provázané, kde vše navazuje na vše, jsou výsledkem aplikace těchto poznatků do oboru fitness průmyslu. To, co se budete učit, bude vždy souhlasit i s informacemi z našich ostatních seminářů u fyzioterapie. Všechny semináře provází zdravotní aspekty cvičení, držení těla, spousta praktických informací a profesionalita, na kterou jste u nás zvyklí.

Prostě ZNÁTE NÁS, ALE NYNÍ JSME V NOVÉM KABÁTĚ, který bude pro vaši praxi určitě zajímavý…

Autoři článku: Mgr. Zbyněk Petr & Mgr. Daniel Müller

Copyright: Využití textových nebo filmových materiálů a fotografií, které jsou zveřejněny na těchto webových stránkách, je možné pouze se souhlasem provozovatele webu www.iqpohyb.cz. Přejímání obsahu stránek je možné pouze se souhlasem a jasně viditelným uvedením zdroje na začátku každého přejatého materiálu. Pro schválení nás prosím kontaktujte.


Certifikovaní pohyboví specialisté
Aerobic
SK Pohoda
Certifikovaná pohybová centra