tak trochu jiné pohybové centrum

Naše pohybové zdravotně-kondiční centrum se zaměřuje na zdravý pohyb a sportovně-funkční přístup k samotnému životnímu stylu jedince. Mottem naší práce je výuka inteligentního pohybu, který lze využít nejen v běžném každodenním životě jako prevenci proti civilizačním onemocněním, problémům s držením těla a bolesti zad a kloubů, ale i pro zvýšení sportovního výkonu, celkové kondice a tím taky k zlepšení psychické pohody.

Věnujeme se kvalitní a komplexní péči o klienta. Proto si v našem pohybovém centru můžete pro dosažení svých cílů vybrat ze široké nabídky možností a služeb, ať už se jedná o zlepšení vašeho zdravotního stavu či zvýšení sportovního výkonu, nebo se zkrátka chcete naučit cvičit správně a efektivně. Našimi klienty jsou lidé všech stupňů sportovní výkonnosti, od úplných začátečníků až po vrcholové sportovce. Zaměřujeme se i na klienty se zdravotním omezením. Postrehabilitační péče našich pohybových specialistů jim pomáhá s návratem do každodenního života i po závažných operacích či úrazech. 

Veškeré cvičení je vedeno na základě nejmodernějších pohybových konceptů, kterými jsou francouzsko-švýcarský fyzioterapeutický koncept Spiraldynamik®, Dynamická Neuromuskulární Stabilizace (DNS) podle Doc. PaedDr. Pavla Koláře, Ph.D. a pilates metody dle našich mentorů - Michael King, Lolita San Miguel, Cathy Corey a vlastní pohybové metody Pilates Clinic Method ředitele společnosti IQ pohyb Daniela Müllera, která vznikla na základě dlouholetých zkušeností s výukou pohybu široké veřejnosti, pohybových odborníků i samotných klientů na skupinových a individuálních lekcích

Všechny služby našeho specializovaného pohybového centra spolu s pilates studiem naleznete v jednotlivých sekcích - skupinové lekce, osobní tréninky, uzavřené kurzy.

Těšíme se na Vaši návštěvu IQ pohyb Centra v Praze na Smíchově.

diagnostika

Funkční diagnostika je základ pro sestavení efektivního tréninkového plánu, který bude odpovídat Vašim cílům a potřebám Vašeho těla. Součástí diagnostiky je ústní pohovor, specifické testy funkčnosti pohybového aparátu a následné doporučení vhodného pohybového programu. Testování probíhá u nás v IQ pohyb Centru a provádějí ho odborníci s letitými zkušenostmi, pod vedením Mgr. Daniela Müllera.

Diagnostické vyšetření doporučujeme absolvovat před prvním individuálním tréninkem.

Objednávejte se prostřednictvím e-mailu: centrum@iqpohyb.czCertifikovaní pohyboví specialisté
Aerobic
SK Pohoda
Certifikovaná pohybová centra