tým

Náš tým pohybových specialistů IQ je složen z předních odborníků, kteří se v oblasti fitness, kondičního a zdravotního cvičení všech různých směrů pohybují již řadu let. Každý člen týmu je vyškolen v našem domácím vzdělávacím institutu IQ pohyb akademii dle mezinárodních i českých standardů, které jsme spoluvytvářeli s ostatními odborníky z oblasti pilates, fitness a fyzioterapie pro Českou republiku.

Díky neustálému vzdělávání tak mohou ve své praxi využívat poznatky nejnovějších medicínských výzkumů, které jsou nedílnou součástí jejich vzdělávání v IQ pohyb Akademii. Ke každému z vás přistupují individuálně s ohledem na vaše fyzická či zdravotní omezení a jsou připraveni sestavit vám trénink na míru, a tím dosáhnout vámi požadovaného cíle, ať v oblasti fyzické zdatnosti či zlepšení držení těla nebo dokonce v odstranění bolestivosti nosných kloubů, páteře a hlavy.

Většina z našich pohybových specialistů má za sebou rozsáhlou praxi s mezinárodními zkušenostmi, a to v oblasti vedení skupinových i osobních tréninků běžné klientely, sportovců a post-rehabilitační péče.


Certifikovaní pohyboví specialisté
Aerobic
SK Pohoda
Certifikovaná pohybová centra