tým

Náš tým pohybových specialistů IQ pohyb centra je složen z předních odborníků, kteří se v oblasti kondičního a zdravotního cvičení všech různých směrů pohybují již řadu let. Každý člen týmu je vyškolen v naší vzdělávací IQ pohyb akademii dle mezinárodních i českých standardů, které jsme spoluvytvářeli s ostatními odborníky z oblasti pilates, jógy, fitness i fyzioterapie pro Českou republiku.

Díky stálému vzdělávání jsou naši trenéři schopní ve své praxi využívat poznatky nejnovějších medicínských výzkumů, které jsou nedílnou součástí jejich vzdělávání v IQ pohyb Akademii. Ke každému klientovi přistupují individuálně, s ohledem na fyzická či zdravotní omezení a jsou připraveni sestavit trénink na míru, a tím dosáhnout požadovaného cíle jako je fyzická zdatnost, zlepšení držení těla či odstranění bolesti kloubů.

Většina z našich pohybových specialistů má za sebou rozsáhlou praxi s mezinárodními zkušenostmi, a to v oblasti vedení skupinových i osobních tréninků běžné klientely, sportovců a post-rehabilitační péče.

ředitel

kancelář & recepce

Martina Vyskočilová


trenéři a instruktoři


Certifikovaní pohyboví specialisté
Aerobic
SK Pohoda
Certifikovaná pohybová centra