FACE CZECH s.r.o.

Face Academy FACE CZECH s.r.o., dříve známá pod mezinárodní značkou IFAA, je organizace pro vzdělávání v oblasti fitness a aerobiku. U zrodu školící akademie, v roce 2004, stál člen našeho týmu Daniel Müller, který spolu s kolegy rozjel novodobou etapu fitness vzdělavání v ČR a SR. Vysoká kvalita školících programů byla především díky důrazu na srozumitelnost obsahu, odbornost lektorů, ale i zdravotní aspekty veškerého cvičení s ohledem na bezbolestné držení těla.

Bosu V roce 2007 se společnost FACE CZECH stala díky mezinárodním kontaktům Daniela i výhradním distributorem balanční pomůcky BOSU® Balance Trainer. Připravené vzdělávací kurzy BOSU®, pod vedením Daniela a jeho dalších kolegů, se staly nejnavštěvovanějšími kurzy za poslední roky. V současné době, v týmu BOSU® master trenérů, jsou i členové našeho týmu Zbyněk Petr a Věra Havlová.

V letech 2008 až 2009 se Daniel v pozici ředitele této společnosti podílel i na otevření nového centra pro širokou veřejnost FACE CZECH FITNESS. První zdravotně-sportovní centrum bylo otevřeno i s dalšími členy týmu Zbyňkem Petrem, Nikol Maio a Věrou Havlovou.

Fitness Face V rámci ekologizace všech dimenzí se podařilo získat jako první společnosti v České republice certifikát EKOLOGICKY ŠETRNÁ SLUŽBA. Tento certifikát přebrali na Pražském hradě v listopadu 2009 za FACE CZECH FITNESS a FACE CZECH ACADEMY Daniel Müller a Zbyněk Petr.

Společnosti FACE CZECH nabízí ve své divizi FACE CZECH ACADEMY, kde aktivně přednášejí Daniel Müller a Zbyněk Petr řadu rekvalifikačních kurzů pro budoucí instruktory aerobiku, indoor cyclingu nebo osobní trenéry fitness. Dále společnost pořádá specializované diplomy, workshopy a inspiration day spolu s kongresovými dny nejen pro instruktory aerobiku, fitness a dalších zaměřeních  např. step, bodystyling, bosu®, flowin® atd.Certifikovaní pohyboví specialisté
Aerobic
SK Pohoda
Certifikovaná pohybová centra