Hledáte ty nejlepší v oboru fitness, ať už preferujete kondiční a dynamické či pomalé a zdravotní formy cvičení?

Jste na správném místě!

Chcete se dozvědět, co umí váš osobní trenér nebo skupinový instruktor? Jak se vzdělává a jakou má praxi? Nebo vás zajímají "špičky" v oboru fitness, pilates, zdravotního cvičení v ČR a SR? Pak jste na správných stránkách! Najdete zde registr našich absolventů a pohybových specialistů, kteří vám pomohou s vašimi cíli – ať už se jedná o změnu postavy, bolesti zad, zvýšení kondice… Mimo to, zde naleznete i certifikovaná pohybová centra, kde budete mít jistotu profesionality a správně vedeného pohybu. To vše zaručeno skupinou IQ pohyb! 

 

 

pohyboví specialisté

CERTIFIKOVANÝ POHYBOVÝ SPECIALISTA IQ pohyb Akademie je osobní trenér, skupinový instruktor nebo fyzioterapeut, který zaručuje nejvyšší kvalitu služeb ve fitness & wellness oboru. Tuto službu zaštiťuje svým jménem IQ pohyb Akademie, která patří v ČR a SR mezi špičky v oboru fitness, pilates, jógy, body&mind a zdravého pohybu. Vyhledejte si specialistu podle pohybového oboru, který Vás zajímá nebo podle regionu.

absolventi

ABSOLVENTI jsou studenti IQ pohyb Akademie, kteří úspěšně zakončili zkouškou jeden z našich rekvalifikačních kurzů. Na absolventy byly během rekvalifikace i závěrečné zkoušky kladeny velmi vysoké nároky na jejich nově nabyté znalosti i dovednosti. V oborech fitness, pilates, jógy a zdravotního cvičení se na jejich služby můžete určitě spolehnout.

frekventanti

FREKVENTANTI jsou trenéři či instruktoři, kteří absolvovali v naší Akademii minimálně jeden odborný seminář. Máte tedy možnost si u nás ověřit, zda Váš oblíbený trenér nebo instruktor se vzdělává v naší Akademii. Je to jedna z možností, jak si můžete ověřit jeho / její znalosti a dovednosti. Vyhledávat můžete konkrétně podle jména, nebo hledat někoho šikovného podle regionu, kde chodíte cvičit.

certifikovaná centra

CERTIFIKOVANÁ POHYBOVÁ CENTRA jsou sportovní zařízení, pohybová studia a fitness, které vedou naši pohyboví specialisté a v týmu mají další pohybové odborníky. Můžete zde tedy očekávat nejvyšší kvalitu služeb, pravidelně se vzdělávající personál a díky jejich profesionální práci splnění svých cílů! Mimo to většinou taková centra pořádají i vzdělávací akce pro veřejnost.Certifikovaní pohyboví specialisté
Aerobic
SK Pohoda
Certifikovaná pohybová centra