2. KFP - Brno 2.2.2013

2 KONGRES.png

2. kongres funkčního pohybu


naučíte se

Adresa konání

Fit studio Jana - Mgr. Jana Šimková
Veveří 57
602 00 Brno

Program

pilates sál

core sál

10:00-10:50 bosu® pilates
Zuzana
flowin® core advanced
Zbyněk
11:00-11:50 mat pilates
Jana
s-ball® core
Daniel  
12:00-12:50 flowin® pilates clinic
Zbyněk
bosu® core
Daniel  
14:10-15:00 spirals
Jana
funkční břicho
Daniel  
15:10-16:00 joe´s toe gizmo
Daniel
core stretch
Zbyněk

 

Popisy jednotlivých lekcí

flowin® pilates clinic

  • lekce na Flowin® podložce, kde využijeme jak třecího efektu této pomůcky, tak cviků pilates, které vychází ze systému Daniela Müllera, který spojuje pilates a fyzioterapii. A to je velmi výhodná kombinace...

flowin® core advanced

  • třecí podložka a CORE, to je skvělé spojení. Pokud dobře cvičíte, třecí efekt vám dokáže ty správné stabilizační svaly zapojit ještě intenzivněji. V této lekci vás čekají pokročilé cviky, na to buďte připraveni!

core stretch

  • strečink s využitím stabilizace. To znamená protažení, ale zároveň práci s držením těla tak, aby se při protahování zároveň zapojily hluboké stabilizační svaly. To je efektivní kombinace, která přináší práci s držením těla a zároveň velmi efektivní protažení.

bosu® pilates

  • silné paže, štíhlé nohy, pevný střed - užijme si BOSU®, hurá, vpřed !!!  Balanční výzva pro Pilates-nadšence.

pilates feet - gizmo

  • pilates cvičení znají už asi všichni. Pilates Daniela Müllera také. Ale znáte pilates pro vaše chodidla a prsty? Chodidlo je základ, který nese celé naše tělo. Vyzkoušejte speciální systém cvičení s pomůckou, která vás bude bavit a navíc je velmi efektivní!

s-ball® core

  • S-Ball je v podstatě speciální overball. V čem? Je totiž plastický a lépe se přizpůsobuje tlaku. To znamená, že dává tělu lepší zpětnou informaci a cvičení s ním je tak efektivnější. A cvičení na CORE systém těla s tímto míčem je opravdu unikátní...

bosu® core

  • Danielova "klasika". Cvičení CORE na balanční pomůcce BOSU® Balance Trainer. Vyzkoušejte nové cviky, které pro vás tvůrce systému cvičení CORE na BOSU® pro Českou republiku vymyslel...

funkční břicho

  • znáte lekce typu "břišní pekáč, ABS" apod.? Na této lekci vám bude předvedeno, jak by taková lekce vlastně měla vypadat - aby se břišní svaly správně zapojovaly a tak podpořily kvalitní držení těla... Perfektní inspirace pro všechny!

mat pilates

  • zaměříme se na propracování pružnosti a ohebnosti páteře, na plynulost pohybu a práci středu - bez něj to prostě nepůjde… To vše klasicky na podložce.

spirals

  • je sestaven na inspirující a motivující hudbu, pečlivě vybranou pro každou jeho jednotlivou část. Zahrnuje choreografii, která je navržena na specifické styly dynamického strečinku a stability. Cvičení je pro každého nejen výzvou, ale i pozitivním povzbuzením.


LektořiCertifikovaní pohyboví specialisté
Aerobic
SK Pohoda
Certifikovaná pohybová centra