kongres 3. KFP - Praha 9.3.2013

3.kongres.jpg 3. kongres funkčního pohybu


naučíte se

Program

core sál

pilates sál

10:00-10:50 flowin@dynamical
Zbyněk
pilates zoo
Dan
11:00-11:50 bosu® strenght
Dan
pilates intermediate magic circle
Jana
12:00-12:50 milokit® + roller
Zbyněk
pilates medical
Sylva
14:10-15:00 bosu® yoga
Věra
pilates pregnant
Dan
15:10-16:00 flowin® relax
Zbyněk
spirals
Jana

 

Informace:

Popisy jednotlivých lekcí

flowin® dynamical core

  • při této lekci vás čeká velmi pokročilé cvičení, vhodné zejména pro sportovce a velmi "šikovné" klienty. Buďte připraveni na dynamické cvičení v rámci cviků zaměřených na střed těla...

bosu® strenght core

  • silová lekce zaměřená na systém CORE. Čekají vás sestavy cviků, při kterých se vaše kondice v rámci hlubokého svalového systému opravdu ukáže… A kdo nebude moct, čeká ho samozřejmě jednodušší modifikace.

milokit® + foam roller core

  • závěsný systém může být skvělý pomocník, který vám pomůže dostat se do různých cvičebních pozic. Může vám ale také cvičení zintenzivnit. Na této lekci vás čeká oboje a to jak v pomalé, tak i dynamičtější formě. A k tomu současně v rámci kombinace cvičení s pomůckou foam roller, která je ke cvičení CORE systému velice zajímavá.

bosu® yoga

  • přestože BOSU® je balanční pomůcka, slouží začátečníkům jako opora v případě malé flexibility, ale zároveň je také výzvou pro začátečníky i pro pokročilé právě díky udržování rovnováhy.

flowin® relax

  • v rámci poslední lekce našeho kongresu máte možnost odpočinout si při lekci, kde jsou pro vás nachystané cviky na této třecí podložce, při kterých se protáhnete, zrelaxujete a zároveň si uvědomíte své držení těla, které samozřejmě neopomineme.

pilates zoo

  • S-Ball je v podstatě speciální overball. V čem? Je totiž plastický a lépe se přizpůsobuje tlaku. To znamená, že dává tělu lepší zpětnou informaci a cvičení s ním je tak efektivnější. A cvičení na CORE systém těla s tímto míčem je opravdu unikátní...

pilates intermediate - magc circle

  • klasická lekce pro pokročilé klienty, kteří už vyžadují vyšší obtížnost. Zkuste si na vlastní kůži, jak taková lekce má vypadat. Čekají vás pozice, které znáte, ale s těžšími modifikacemi a různými modifikacemi.  A to vše s magic circle.

pilates medical

  • pilates cvičení dle Pilates Clinic Academy je prolínání a souvislost Pilates Institute a kineziologického vývoje. Zkuste to otočit - fyzioterapeutické postupy a vývojovou metodu zkuste ovlivnit pilates systémem cvičení a vyjde vám tato lekce...

pilates pregnant

  • na tuto lekci si vezměte velmi volné triko, protože to bude lekce pro těhotné se vším všudy. To znamená, že i vy budete cvičit, jako byste byli těhotní, abyste si vyzkoušeli ty správné pocity. Takže na této lekci budete mít i těhotenské břicho...

spirals

  • inspirující a motivující hudbu, pečlivě vybranou pro každou jednotlivou část lekce, už jste si možná vyzkoušeli. Toto cvičení zahrnuje choreografii, která je navržena na specifické styly dynamického strečinku a stability. Nyní zkuste nový program s novou choreografií!

 

LektořiCertifikovaní pohyboví specialisté
Aerobic
SK Pohoda
Certifikovaná pohybová centra