4. KFP - Trnava 21.4.2013

kongres trnava - duben 2013.jpg4. kongres funkčního pohybu, Trnava


naučíte se

Program

pilates sál

core sál

09:00-09:50

bosu® pilates
Daniel

core expander
Zbyněk
10:00-10:50 pilates matwork advanced
Jana P.

spirals 2
Jana Š.

11:00-11:50 body ball pilates
Daniel
core Sball®
Věra
13:00-14:00 pilates matwork
Jana Š.
core ABS
Zbyněk
14:10-15:00 spirals 1
Daniel
bosu® yoga
Věra

 

Místo konání

 • Sport centrum POHODA, Rybníková ul. 15, Trnava


Popis jednotlivých lekcí

spirals 1

 • je sestaven na inspirující a motivující hudbu, pečlivě vybranou pro každou jeho jednotlivou část. Zahrnuje choreografii, která je navržena na specifické styly dynamického strečinku a stability. Cvičení je pro každého nejen výzvou, ale i pozitivním povzbuzením.

spirals 2

 • další choreografie světově uznávaného programu Spirals od Michaela Kinga, který spolu s Veronicou Ponieman vytvořili jedinečný program na rozvoj pohybových dovedností ...

core expander

 • cvičení core je možné s mnoha pomůckami. Už jste to ale zkoušeli s expanderem - pružnou dlouhou gumou, která využívá podobných vlastností jako pružina. Opět další možnost jak zdravě a funkčně cvičit - Zajímavé spojení nemyslíte?

core Sball®

 • over ball všichni dobře známe. Znáte ale Sball? Zcela úplně jiný míč dávající pohybu čtvrtý prostor - plastičnost zaručí jiny pohled na svět, jinou dimenzi. Lekce zaměřená na core. Cvičení vám ale ztíží či zjednoduší dva neposlušní míčkové o různých velikostech...

core-ABS

 • lekce zaměřená na svaly břicha, to vše ale v systému core pravidel dle nejnovějších fyzioterapeutických a biochemických poznatků. Máme pro vás výzvu - budete schopni udržet své svaly břicha správně aktivní po celou dobu...?

bosu®  yoga

 • přestože Bosu® je balanční pomůcka, slouží začátečníkům jako opora v případě malé flexibility, ale zároveň je také výzvou pro začátečníky i pro pokročilé právě díky udržování rovnováhy.  Takže jdete si pro výzvu jak začátečník, nebo pokročilý?

pilates matwork

 • ne tak zcela tradiční - klasická lekce pilates na podložce pro inspiraci. Víme, že pilates byl jen jeden, ale jak praví Lolita San Miguel, pilates se musí rozvíjet, aby neustrnul v jednom bodě, proto máme i něco nového při klasické lekci. Pak míříte na správně!

body ball pilates

 • někomu nestačí k pilates cvičení Bosu®, neboli půlmíč. Někdo potřebuje míč celý, stejně jako třeba na této lekci...

 

pilates matwork advanced

 • pokročilá lekce pilates na podložce pro pokročilé cvičence - patříte mezi ně i vy - zkuste žákyni programu pilates podle jediné, žijící certifikované svěřenkyni - Lolity Sam Miguel. Zažijete pilates v originále modifikovanou na dnešní dobu.  Chcete tuto lekci vyzkoušet? Pokud ano, neváhejte přijít...

bosu® pilates

 • pilates clinic metod - cvičení ve spojení s balanční pomůckou bosu balance trainer je velmi zajímavé spojení, jak pro sportovce tak i pro běžnou klientelu. Bosu®  využijeme pro cvičení jako spine corrector v pilates technice, tak co vy, vyzkoušíte to?


LektořiCertifikovaní pohyboví specialisté
Aerobic
SK Pohoda
Certifikovaná pohybová centra