jsme tu pro odborníky i pro veřejnost

V oboru fitness a wellness působíme v několika oborech:

"IQ POHYB jsme založili po dlouholetých zkušenostech ve fitness oboru. Rádi bychom pomohli zkvalitnit práci našich kolegů díky vzdělávání a tak celkově pozdvihli úroveň "fitness služeb". Díky práci s veřejností zase chceme zvýšit povědomí o tom, jak by měl pohybový obor vypadat, o profesionalitě a o dovednostech, které by měli pracovnící v tomto oboru mít. A v neposlední řadě pracujeme ve vlastní praxi s klienty v rámci individuálních a skupinových lekcí, kde nám "pod rukama" procházejí jak rekreační i profesionální sportovci, kteří potřebují zvýšit svoji výkonnost, tak laická veřejnost se zdravotními problémy.

V oboru pohybových aktivit se pohybujeme již od roku 1998 jako instruktoři skupinových lekcí, osobní trenéři a později také jako lektoři rekvalifikačních kurzů a odborných seminářů – jak pro různé školící instituce, tak i soukromě. Naše působení v oboru sahá také do médií, a to jak v podobě odborných, tak i odborně – populárních článků v časopisech, na internetových portálech a televizních pořadech. Mimo cvičení s klienty jsme oba působili i v managerských pozicích českých i mezinárodních sítí fitness/wellness center.

Skrze IQ pohyb Akademii rádi vzděláváme kolegy z našeho oboru, kteří tak mohou dál profesně růst či si zlepšovat své portfolio znalostí a dovedností pro vedení skupinových či osobních tréninků. Jen tak dostatečně vybavení vědomostmi mohou obstát v široké nabídce služeb poskytovaných svým klientům skrze nové poznatky. Jejich stále se zvyšující, kvalitnější a obsáhlejší služby, které se díky školením dále rozvíjí, napomáhají k udržení a získání dlouhodobější klientely. Naše Akademie nabízí v rámci vzdělávání čtyři základní rekvalifikační kurzy akreditované Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. Na jejich základě (nebo na základě rekvalifikací z jiných škol) se mohou frekventanti rozvíjet dále i díky dalším odborným seminářům a kongresům, které nabízíme v široké škále jednotlivých specializací.

Pro veřejnost kontinuálně připravujeme informace, novinky, články, podcasty a videa nejen o cvičení, ale o všem, co se pohybu a "IQ pohybu" týče. Také nabízíme registr fitness profesionálů a pohybových specialistů, kteří se u nás vzdělávají a na které se mohou klienti s důvěrou obracet. Naše myšlenka se také rozvíjí skrze další pohybová centra v ČR a SR, která využívají dovednosti získané u IQ pohyb, a tak se na taková centra mouhou klienti 100% spolehnout. Mimo to nabízíme i přednášky pro veřejnost - ať s přednášejícími z našeho Centra, tak po celé České a Slovenské republice díky naším pohybovým specialistům. Také nabízíme školení firem - zaměstnanců o tom, jak správně sedět, jak snížit únavu apod.

Mimo to provozujeme i vlastní pohybové centrum v Praze, kde pracujeme se širokou škálou klientely. Od sportovců po běžnou klientelu, od zvyšování kondice po zdravotní cvičení a postrehabilitační péči. To vše v rámci individuálních i skupinových cvičení.

Využijte příležitosti být ve spojení právě s námi a celým naším týmem IQ Pohyb! Budeme se na vás těšit buď osobně, nebo prostřednictvím našich kolegů. A doufáme, že budete vždy spokojeni."

Mgr. Daniel Müller & Mgr. Zbyněk PetrCertifikovaní pohyboví specialisté
Aerobic
SK Pohoda
Certifikovaná pohybová centra