Rekvalifikační kurz se skládá z teoretické části, bloku držení těla a příslušné praktické části.
Certifikační kurz A se skládá z bloku držení těla a příslušné praktické části.
Certifikační kurz B se skládá z příslušné praktické části.

Termíny sledujte pravidelně, případné změny se zobrazují na této stránce! 

TEORETICKÝ ZÁKLAD

24.2. právo + výživa A Müller, Mach 09:00 - 18:00
25.2. anatomie Musilová 08:00 - 18:30
26.2. fyziologie Musilová 08:00 - 18:30
4.3. 1. pomoc Bernatová 13:00 - 17:00
5.3. kineziologie Musilová 08:00 - 18:30
6.3. vytrvalostní trénink + zvláštní skupiny Elčkner, Petr 09:00 - 18:00

DRŽENÍ TĚLA

17.3. držení těla - axiální systém Müller 09:00 - 19:00
18.3. držení těla - horní končetina Müller 08:00 - 18:30
19.3. držení těla - dolní končetina Müller 08:00 - 18:00

PRAKTICKÁ ČÁST - osobní trenér, ZTV, jóga, pilates

osobní trenér

7.4. základy CORE + profesionalita Elčkner 09:00 - 18:00
8.4. CORE B Petr 09:00 - 18:00
9.4. Praktické posilovací cvičení s pomůckami Petr 09:00 - 18:00
10.4. praktické cvičení v posilovně - Hamr Petr 08:00 - 18:00
12.5. praktická část v posilovně a pomůcky Elčkner 10:00 - 18:00
13.5. typy a teorie kondičního tréninku & sestavování tréninku Petr 09:00 - 18:00
14.5. sestavení a vedení kondičního tréninku Petr 09:00 - 18:00
14.6. zkouška - řádný termín    12:00 - 18:00

ZTV

7.4. základy CORE + profesionalita Elčkner 09:00 - 18:00
8.4. CORE B Petr 09:00 - 18:00
9.4. BOSU CORE Kleinová 09:30 - 18:30
10.4. theraband Elčkner 09:00 - 18:00
12.5. velké a malé míče Fallerová 09:30 - 18:30
13.5. individuální trénink Elčkner 09:00 - 18:00
14.5. skupinový trénink Elčkner 09:00 - 18:00
14.6. zkouška - řádný termín    12:00 - 18:00

jóga

31.3. Jóga A - základy Maio 09:00 - 18:00
1.4. Jóga A - základy Maio 09:00 - 18:00
2.4. Jóga A - základy Maio 09:00 - 18:00
29.4. jóga B - postura - praxe Maio 09:00 - 18:00
30.4. jóga B - postura - anatomie Musilová 09:00 - 18:00
1.5. joga B - průprava Müller 09:00 - 18:00
2.6. jóga B - postura - praxe Maio 09:00 - 18:00
3.6. jóga B - postura - praxe Maio 09:00 - 18:00
4.6. jóga B - postura - praxe a struktura lekcí Maio 09:00 - 18:00
28.6. zkouška - řádný termín   13:00 - 17:00

pilates

31.3. modul 1 Müller 09:00 - 18:00
1.4. modul 1 Müller 09:00 - 18:00
2.4. modul 1 Müller 09:00 - 18:00
29.4. modul 2 Fallerová 09:30 - 18:30
30.4. modul 2 Špalková 09:00 - 18:00
1.5. modul 2 Špalková 09:00 - 18:00
26.5. modul 3 Müller 09:00 - 18:00
27.5. modul 3 Fallerová 09:00 - 18:00
28.5. modul 3 Fallerová 09:00 - 18:00
28.6. zkouška - řádný termín   09:00 - 17:00


SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka