Rekvalifikační kurz se skládá z teoretické části, bloku držení těla a příslušné praktické části.
Certifikační kurz A se skládá z bloku držení těla a příslušné praktické části.
Certifikační kurz B se skládá z příslušné praktické části.
Co s sebou
Teoretický základ - přezůvky, psací potřeby
Držení těla - sportovní oblečení, psací potřeby
Praktická část - sportovní oblečení, psací potřeby
Termíny sledujte pravidelně, případné změny se zobrazují na této stránce!
(poslední aktualizace 01.6.2018)
V praktické části se termíny rozdělují dle jednotlivých specializací.
TEORETICKÝ ZÁKLAD
23.2. | právo + 1. pomoc | Müller, Bernatová | 09:00 - 15:00 |
24.2. | anatomie | Musilová | 08:00 - 18:30 |
25.2. | fyziologie | Musilová | 08:00 - 18:30 |
2.3. | výživa A | Mach | 09:00 - 16:30 |
3.3. | kineziologie | Musilová | 08:00 - 18:30 |
4.3. | vytrvalostní trénink + zvláštní skupiny | Elčkner, Petr | 09:00 - 18:00 |
DRŽENÍ TĚLA
6.3. | držení těla - axiální systém | Müller | 07:00 - 17:00 |
7.3. | držení těla - horní končetina | Müller | 07:00 - 17:00 |
8.3. | držení těla - dolní končetina | Müller | 07:00 - 17:00 |
PRAKTICKÁ ČÁST - osobní trenér, ZTV, jóga, pilates
osobní trenér
23.3. | základy CORE + profesionalita | Elčkner | 08:00 - 17:00 |
24.3. | CORE B | Petr | 09:00 - 19:00* |
25.3. | Praktické posilovací cvičení s pomůckami | Petr | 09:00 - 18:00* |
26.3. | praktické cvičení v posilovně - Sport Centrum Evropská** | Petr | 07:00 - 17:00 |
6.4. | praktická část v posilovně a pomůcky | Elčkner | 10:00 - 18:00 |
7.4. | typy a teorie kondičního tréninku & sestavování tréninku | Petr | 09:00 - 18:00 |
8.4. | sestavení a vedení kondičního tréninku | Petr | 09:00 - 18:00 |
9.5. | zkouška - řádný termín | 12:00 - 18:00 |
ZTV
23.3. | základy CORE + profesionalita | Elčkner | 09:00 - 18:00 |
24.3. | CORE B | Petr | 09:00 - 19:00* |
25.3. | velké a malé míče | Fallerová | 09:00 - 18:00 |
14.4. | BOSU CORE | Kleinová | 09:00 - 18:00 |
15.4. | theraband | Elčkner | 09:00 - 18:00 |
22.4. | individuální trénink | Elčkner | 09:00 - 18:00 |
23.4. | skupinový trénink | Elčkner | 08:00 - 17:00 |
9.5. | zkouška - řádný termín | 12:00 - 18:00 |
Jóga
16.3. | Jóga A - základy | Maio | 09:00 - 18:00 |
17.3. | Jóga A - základy | Maio | 09:00 - 18:00 |
18.3. | Jóga A - základy | Maio | 09:00 - 18:00 |
14.4. | jóga B - postura - praxe | Maio | 09:00 - 18:00 |
15.4. | jóga B - postura - anatomie | Müller | 09:00 - 18:00 |
16.4. | joga B - průprava | Müller | 08:00 - 17:00 |
11.5. | jóga B - postura - praxe | Maio | 09:00 - 18:00 |
12.5. | jóga B - postura - praxe | Maio | 09:00 - 18:00 |
13.5. | jóga B - postura - praxe a struktura lekcí | Maio | 09:00 - 18:00 |
13.6. | zkouška - řádný termín | 09:00 - 14:00 |
pilates
16.3. | modul 1 | Müller | 09:00 - 18:00 |
17.3. | modul 1 | Müller | 09:00 - 18:00 |
18.3. | modul 1 | Müller | 09:00 - 18:00 |
13.4. | modul 2 | Fallerová | 09:00 - 18:00 |
14.4. | modul 2 | Špalková | 09:00 - 18:00 |
15.4. | modul 2 | Špalková | 09:00 - 18:00 |
11.5. | modul 3 | Müller | 09:00 - 18:00 |
12.5. | modul 3 | Fallerová | 09:00 - 18:00 |
13.5. | modul 3 | Fallerová | 09:00 - 18:00 |
13.6. | zkouška - řádný termín | 09:00 - 17:00 |
*Vzhledem ke kapacitě kurzu si vyhrazujeme právo změny času (prodloužení výuky)
** Sport Centrum Evropská, José Martího 31, Praha 6