Rozvrh rekvalifikací - léto 2019

Rekvalifikační kurz se skládá z teoretické části, bloku držení těla a příslušné praktické části.
Certifikační kurz A se skládá z bloku držení těla a příslušné praktické části.
Certifikační kurz B se skládá z příslušné praktické části.

Co s sebou

Teoretický základ - přezůvky, psací potřeby
Držení těla - sportovní oblečení, psací potřeby
Praktická část - sportovní oblečení, psací potřeby

 

Termíny sledujte pravidelně, případné změny se zobrazují na této stránce! 

(poslední aktualizace 03. 09. 2019)

V praktické části se termíny rozdělují dle jednotlivých specializací.

V případě nedodržení termínu dodání portfolia propadá řádný termín zkoušky.

V případě nedodržení termínů dodání materiálů (video, hospitace) propadá opravný termín zkoušky dle rozvrhu.

 

TEORETICKÝ ZÁKLAD

28.6. právo + 1. pomoc + profesionalita Müller, Bernatová, Elčkner 09:00 - 18:00
29.6. anatomie Musilová 08:00 - 18:30
30.6. fyziologie Musilová 08:00 - 18:30
13.7. základy výživy Bárta 09:00 - 16:30
14.7. kineziologie Musilová 08:00 - 18:30
15.7. vytrvalostní trénink + zvláštní skupiny Petr 07:45 - 16:45
9.10. zkouška - řádný termín   09:00 - 12:00

DRŽENÍ TĚLA 

21.7. držení těla - axiální systém Müller 09:00 - 19:00
22.7. držení těla - horní končetina Müller 07:00 - 17:00
23.7. držení těla - dolní končetina Müller 07:00 - 17:00

2. TERMÍN DRŽENÍ TĚLA (pro platby po 19.6.)

18.7. držení těla - axiální systém Müller 07:00 - 17:00
19.7. držení těla - horní končetina Müller 09:00 - 19:00
20.7. držení těla - dolní končetina Müller 09:00 - 19:00


PRAKTICKÁ ČÁST - fitness, ZTV, jóga, pilates

fitness

16.8. core cviky Petr 09:00 - 18:00
17.8. praktické posilovací cvičení s pomůckami Elčkner 09:00 - 18:00
18.8. praktické cvičení v posilovně - externí posilovna Petr 08:00 - 17:00
19.8. praktické cvičení v posilovně - externí posilovna Petr 08:00 - 17:00
13.9. navádění klienta v praxi Elčkner 09:00 - 18:00
14.9. typy a teorie kondičního tréninku & sestavování tréninku Petr 10:00 - 19:00
15.9. vedení kondičního tréninku Petr 09:00 - 18:00
25.9. dodání portfolia    
9.10. zkouška - řádný termín    09:00 - 17:00
3.11. dodání hospitací a videa    
27.11. zkouška - opravný termín a slavnostní zakončení   čas bude upřesněn

 

ZTV

16.8. core cviky Petr 09:00 - 18:00
17.8. velké a malé míče Žiláková 09:00 - 18:00
31.8. bosu core Žiláková 09:00 - 18:00
1.9. expander Žiláková 09:00 - 18:00
13.9. sestavování a vedení lekcí a tréninků Žiláková 09:00 - 17:00
14.9. sestavování a vedení lekcí a tréninků Žiláková 09:00 - 18:00
15.9. sestavování a vedení lekcí a tréninků Žiláková 09:00 - 18:00
25.9. dodání portfolia    
9.10. zkouška - řádný termín    09:00 - 18:00
3.11. dodání hospitací a videa    
27.11. zkouška - opravný termín a slavnostní zakončení   čas bude upřesněn

jóga

9.8. jóga základy Kršková 09:00 - 18:00
10.8. jóga základy Kršková 09:00 - 18:00
11.8. jóga základy Kršková 09:00 - 18:00
6.9. jóga postura - praxe Kršková 09:00 - 18:00
7.9. základní jógové pozice zdravě Müller 09:00 - 18:00
8.9. základní jógové pozice zdravě Müller 09:00 - 18:00
4.10. jóga postura - praxe Kršková 09:00 - 18:00
5.10. jóga postura - praxe Kršková 09:00 - 18:00
6.10. jóga postura - praxe a struktura lekcí Kršková 09:00 - 18:00
23.10. dodání portfolia    
6.11. zkouška - řádný termín   09:00 - 18:00
15.11. dodání hospitací a videa    
27.11. zkouška - opravný termín a slavnostní zakončení   čas bude upřesněn

pilates

26.7. modul 1 Müller 08:00 - 17:00
27.7. modul 1 Müller 09:00 - 18:00
28.7. modul 1 Müller 09:00 - 18:00
23.8. modul 2 Špalková 09:00 - 18:00
24.8. modul 2 Špalková 09:00 - 18:00
25.8. modul 2 Špalková 09:00 - 18:00
20.9. modul 3 Müller 08:00 - 18:00
21.9. modul 3 Špalková 09:00 - 18:00
22.9. modul 3 Špalková 08:30 - 17:30
23.10. dodání portfolia    
6.11. zkouška - řádný termín   09:00 - 18:00
10.11. dodání hospitací, dotazníků a videa    
27.11. zkouška - opravný termín a slavnostní zakončení   čas bude upřesněn

 



Nutris®
SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka