tým

Náš tým je složen z odborníků, kteří se v oblasti fitness, kondičního a zdravotního cvičení a cvičení Body & Mind pohybují již řadu let. Většina z nás má v těchto oborech za sebou dokonce mezinárodní zkušenosti a všichni samozřejmě roky praxe, a to jak při vedení skupinových i osobních tréninků běžné klientely nebo sportovců, tak při vedení nejrůznějších školení.

Hlavními školiteli působícími v IQ pohyb Akademii jsou Mgr. Daniel Müller a Mgr. Zbyněk Petr, kteří se v tomto oboru profesionálně pohybují již od roku 1998. Svojí trenérskou a instruktorskou praxi doplňují vedením celé škály různých školení na území ČR a SR v rámci rekvalifikací a odborných seminářů, a to již od roku 2000. Vedou také interní školení pro celé kluby, mezinárodní fitness řetězce a vzdělávací instituty.

Jejich neustálé vzdělávání se v oboru fitness a fyzioterapie je nedílnou součástí jejich práce, kterou úročí nejen při výuce budoucích trenérů a instruktorů, ale také v samotné praxi s klienty. Svými znalostmi a dovednostmi tak garantují kvalitu a profesionalitu všech lektorů IQ pohyb Akademie i všech školení, která vycházejí z moderních poznatků v oblasti fitness, zdravotního cvičení a fyzioterapie.

Stejně jako pro nové frekventanty, tak i pro ty stávající absolventy či absolventy jiných vzdělávacích škol v oblasti fitness, se jejich školení v podobě rekvalifikací, certifikací a odborných seminářů stávají neodmyslitelnou součástí další trenérské či instruktorské práce s klienty.


Certifikovaní pohyboví specialisté
Aerobic
SK Pohoda
Certifikovaná pohybová centra