seminář BOSU® core 1

balanční úseč - BOSU® core - stupeň 1

Určitě jste o BOSU® Balance Trainer už někdy slyšeli, jak účinně vám může díky cvikům na střed těla posílit hluboký svalový stabilizační systém CORE. Ano, je to pravda! Je to nejefektivnější balanční pomůcka pro trénink koordinace celého těla. Avšak někdy vám to cvičení nemusí dobře fungovat, nebo budou na těle cítit jiné svaly, než očekáváte, proto je potřeba se naučit, jak s touto pomůckou cvičit správně!  Dozvíte se odpovědi, proč a jak správně a efektivně využít balanční pomůcku BOSU® Balance Trainer (případně jiný typ balanční pomůcky). A to jak v rámci „cvičení na břicho“, tak na „hluboká záda“. Prostě cvičení na střed těla, které tak moc každý potřebuje! Čeká vás výuka aktivace CORE na BOSU® Balance Trainer a základní zásobník cviků pro posilování středu těla. To vše využijete či už jste osobní trenér fitness, instruktor pilates, jakýkoliv cvičitel zdravotního cvičení, ale i třeba instruktor jógy. V případě, že budete používat jinou než originální pomůcku, je nutné si některé cviky modifikovat, neboť originál BOSU® Balance Trainer má patentovanou křivku kopule, která u ostatních výrobců může být odlišná.

Některé termíny tohoto kurzu jsou součástí specializovaného rekvalifikačního kurzu instruktor ZTV. Na semináři se proto scházejí frekventanti vícedenního i jednodenního školení, což díky různým dovednostem frekventantů často vede k zajímavé diskusi ohledně probíraného tématu, což je výhodné pro všechny zúčastněné.

 

Věděli jste, že...

... tento systém cvičení vymyslel Daniel Müller a rozšířil ho po celé ČR a SR

... autor programu: Daniel Müller

... školíme od roku 2007 a program stále zdokonalujeme

termíny kurzu

datum konání lektor místo konání cena
23. 11. 2024
09:00 - 17:30
Žiláková Daniela
Praha 5
2 734 Kč při platbě do 24. 10. 2024
2 954 Kč po 24. 10. 2024

naučíte se

 • jak správně zapojit svaly CORE na BOSU® Balance Trainer a zefektivnit tak váš i klientův trénink
 • zdravotní a bezpečnostní aspekty cvičení s BOSU® Balance Trainer
 • principy, jak metodicky postupovat s balanční pomůckou
 • zásobník cviků pro posílení břišních svalů a hlubokého zádového svalstva
 • cviky s mobilizačními i stabilizačními účinky pro využití SM systému cvičení (stabilita a mobilita axiálního systému)

doporučujeme znát

 • základy anatomie pohybového aparátu
 • znalost z kurzu core & břicho 1
 • v případě absence uvedených znalostí nemusí dojít k potřebnému pochopení učiva nebo cviků na tomto semináři

co s sebou

 • věci na cvičení
 • psací potřeby
 • svačinu
 • ručník

reference

,,Organizace výborná, pěkně systematicky seřazeno, optimálně vyvážená teorie s praxí. Zuzka naprosto profesionálně odvedla celé školení i s krásným "bříškem", takže téměř nebylo znát, že za 2 měsíce bude mít dalšího potomka. Vše srozumitelně vysvětlila, také s ochotou doplnila informace na doplňující dotazy. Perfektní! Seminář mi přinesl ucelenou představu o tom, jak vést lekci Bosu Core. Cviky také možno využít v individuálních trénincích a také lze zapojit do jiných podobně laděných lekcí. Veškeré informace opět velmi dobře "zapadali" do celkového pojetí "zdravého pohybu"." Lucie Křetinská
Certifikovaní pohyboví specialisté
Aerobic
SK Pohoda
Certifikovaná pohybová centra