seminář BOSU® core 1

balanční úseč - BOSU® core - stupeň 1

Určitě jste o BOSU® Balance Trainer už někdy slyšeli, jak dokonale vám může posílit hluboký svalový stabilizační systém CORE.  Ano, je to pravda. Je to nejefektivnější balanční pomůcka pro trénink koordinace celého těla. Avšak někdy vám to nemusí fungovat. Chcete-li vědět proč, tak na tomto semináři se dozvíte odpovědi, proč a jak správně a efektivně využít balanční pomůcku BOSU® Balance Trainer (případně jiný typ balanční pomůcky) při posilování břišních a zádových svalů. To vše v kombinaci práce celého hlubokého svalového stabilizačního systému - CORE. Čeká vás výuka aktivace CORE na BOSU® Balance Trainer a základní zásobník cviků pro posilování středu těla. To vše využitelné jak pro osobní trenéry, tak i pro instruktory skupinových lekcí. V případě, že budete používat jinou než originální pomůcku, je nutné jednotlivé cviky modifikovat, neboť originál BOSU® Balance Trainer má patentovanou křivku kopule, která u ostatních výrobců může být odlišná.

Tento seminář je součástí specializovaného rekvalifikačního kurzu. Na semináři se proto scházejí frekventanti vícedenního i jednodenního školení, což díky různým dovednostem frekventantů často vede k zajímavé diskusi ohledně probíraného tématu, což je výhodné pro všechny zúčastněné.

Věděli jste, že...

... tento systém cvičení vymyslel Daniel Müller a rozšířil ho po celé ČR a SR

... autor programu: Daniel Müller

... školíme od roku 2007 a program stále zdokonalujeme

termíny kurzu

datum konání lektor místo konání cena
24. 11. 2018
09:00 - 18:00
Kleinová Zuzana
Praha 5
2 018 Kč při platbě do 25. 10. 2018
2 218 Kč po 25. 10. 2018
19. 01. 2019
09:00 - 17:30
Špalková Alena
Praha 5
2 229 Kč při platbě do 20. 12. 2018
2 409 Kč po 20. 12. 2018

naučíte se

 • jak správně zapojit svaly CORE na BOSU® Balance Trainer a zefektivnit tak váš i klientův trénink
 • zdravotní a bezpečnostní aspekty cvičení s BOSU® Balance Trainer
 • principy jak metodicky postupovat s balanční pomůckou
 • řadu cviků pro posílení břišního a hlubokého zádového svalstva
 • cviky s mobilizačními i stabilizačními účinky

doporučujeme znát

 • základy anatomie pohybového aparátu
 • znalost z kurzu CORE A

co s sebou

 • věci na cvičení
 • psací potřeby
 • svačinu
 • ručník

reference

"Organizace výborná, pěkně systematicky seřazeno, optimálně vyvážená teorie s praxí. Zuzka naprosto profesionálně odvedla celé školení i s krásným "bříškem", takže téměř nebylo znát, že za 2 měsíce bude mít dalšího potomka :-). Vše srozumitelně vysvětlila, také s ochotou doplnila informace na doplňující dotazy. Perfektní! Seminář mi přinesl ucelenou představu o tom, jak vést lekci Bosu Core. Cviky také možno využít v individuálních trénincích a také lze zapojit do jiných podobně laděných lekcí. Veškeré informace opět velmi dobře "zapadali" do celkového pojetí "zdravého pohybu" :-)." Lucie Křetinská
SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka