Michael King

Michael, specialista na AFAA certifikaci a mluvčí Pumy, vzdělává a trénuje lidi v mnoha aspektech v oblasti fitness průmyslu od roku 1979.

Michael trénoval společenský tanec na London school of Contemporary Dance (Londýnská škola současného tance). Začal propojovat svůj taneční trénink se svou kariérou ve fitness jako Pilates instruktor a instruktor pro cvičení dospělých v Pineapple tanečním studiu v Londýně. Potom vystupoval s London Bach Festival napříč Evropou.

Michael se přestěhoval do Texasu a nastoupil na fakultu na Houston Ballet, zatímco také řídil fitness program pro dospělé a Pilates studio. Během osmi let práce pro Houston Ballet Michael pracoval na mnoha prestižních představeních, včetně Nutcracker, Swan Lake, The Sleeping Beauty a Daphnis a Chloe. Jako klíčový člen fitness komunity v Houstonu na sebe vzal aktivní roli ve všech oblastech programu města a organizoval několik úspěšných aerobikových událostí, na které získal peníze.

Dále šel do Los Angeles, kde učil 5 let ve studio Voight Fitness a Dance a byl osobním trenérem dlouhého seznamu celebrit. Z Los Angeles se Michael přemístil do Švýcarska, kde řídil dvě health centra a mezitím cestoval po celém světě.

Nyní je v Londýně a dělí svůj čas mezi práci na choreografii, prezentování při mezinárodních událostech a řídí různé programy jako jeho hýřivý Karaoke Aerobics a Step Crazy. Nyní, kdy již 27 let učí Pilates, pracuje ve svém studiu v Londýně a s týmem Pilates Institute® poskytuje Pilates tréninky mnoha národním fitness řetězcům ve Velké Britanii a kolem světa. Vypracoval taktéž pro Pilates národní pravidla a směrnice, které byly již úspěšně zavedeny ve Velké Británii.

Jeho choreografie světově vychvalovaného díla The Official Tribute to the Blues Brothers byla hrána nejen ve Velké Británii ale také i v ostatních zemích Evropy. S dalšími projekty, jako My Fair Lady v Buenos Aries a Godspell ve Velké Británii. se jeho jméno stalo mezinárodně uznávaným.

kontakt

certifikace


Nutris®
SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka