Mgr. Ida Kršková

Mgr. Ida Kršková, bývalá Československá reprezentantka, mnohonásobná mistryně republiky v rychlobruslení v letech 1976 až 1990. Jako dcera tělocvikářky a atletické rozhodčí od mala trávila čas v tělocvičně nebo na atletickém hřišti. Od gymnastiky, atletiky přešla k rychlobruslení a po ukončení studia na Masarykově univerzitě v Brně – fakultě Sportovních studií v roce 1990, se začala věnovat cvičení pro veřejnost. Přes lektorování aerobiku,
trenérství závodních týmů ve fitness aerobik (3.místo na MS 2002 ve Francii, 3.místo na ME v Maďarsku), spinning a fitness postupně přešla k józe, pilates, severské chůzi a zdravotnímu cvičení.

Od roku 1996 provozovala fitcentrum v hotelu FIT ve Žďáře nad Sázavou (posilovna, spinning, aerobní formy cvičení, pilates, power jógu). Od roku 2009 provozuje STUDIO – Ida zaměřené pouze na Pilates, Jógu, zdravotní cvičení, kde předává nejnovější poznatky v práci s lidským tělem, získané hlavně v naší Akademii. Vede jak skupinové lekce, tak individuální tréninky.

V současnosti se věnuje kromě práce ve svém studiu i spolupráci s organizací „Pomoz Sobě“ – zaměřené na práci se seniory. Jako koníček jí učarovalo flamenco, originální španělský tanec a navrhování sportovního oblečení, které využila v práci pro svou značku KRAUG v letech 1996 až 2005.

 

kontakt

  • ida@iqpohyb.cz

certifikace

školení, která vedu

jóga postura 06. 09. 2019 - 06. 10. 2019

Nutris®
SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka