MUDr. Sylvia Musilová

MUDr. Sylvia Musilová v současnosti působí jako primářka rehabilitačního oddělení v táborské nemocnici a je doslova paní doktorka IQ pohybu! Ve své praxi viděla v oblasti fungování lidského těla tolik, že by to vydalo na několik knih o pomoci pacientům s pohybovým aparátem.

Sylvia miluje aktivní pohyb i svojí práci - profesionální pomoc s aktivním pohybem. Není to ovšem v našem týmu „pouze“ paní doktorka, která vyučuje teoretické dovednosti. Veškeré věci má vyzkoušené na sobě i na svých klientech. Vždyť sama působila kromě rehabilitační praxe jako lektorka skupinových cvičení nejrůznějšího typu - od aerobiku po pilates a jógu. Takže přesně ví, jak klienti fungují, co na ně platí, co umí a co ne, jak je k pohybu vést nebo naopak kudy cesta nevede... a co jsou schopni se při správné výuce pohybu naučit. Na svých školeních dokáže propojovat svou dlouholetou praxi s perfektními znalostmi pohybového aparátu tak, aby každý pochopil to nejdůležitější.

V IQ pohyb Akademii působí jako lektor vzdělávací Akademie a jako hlavní konzultant vážných zdravotních problémů a práce s nimi.

certifikace

pozice v IQ pohyb Akademii

  • lektor odborných seminářů a rekvalifikací

školení, která vedu

SPI - speciál 2 - dech a diastáza 12. 05. 2023 - 14. 05. 2023
vývojová kineziologie 1 09. 09. 2023

Certifikovaní pohyboví specialisté
Aerobic
SK Pohoda
Certifikovaná pohybová centra