Lenka Vokřínková

Když Lenku uvidíte, na první pohled je vám jasné, že je to sportovkyně celý tělem, srdcem i duší. A během pár okamžiků do vás nalije tolik pozitivní energie, že bez váhání příště chcete zas. Lenka pohybem žije od 7 let. Začala moderní gymnastikou, ke které později přidala volejbal. Ten hrála závodně do 17 let, pak už jen rekreačně. Se svým sportovním nadáním byla ve svých školních letech věhlasná, milovala atletiku a běžky.

Svůj první kurz absolvovala v roce 2012, a jak sama říká: „už to jelo“. Následovala další a další rekvalifikace, než se dostala do správných rukou IQ Pohybu. To byl zlomový moment v Lenčině sportovním životě. Její „instruktorská kariéra“ šla raketově nahoru. Ví, že se učí od nejlepších. A všechno tohle předává svým klientům.

Dnes Lenku najdete ve svém vlastním studiu v Třešti. Pod značkou Pilates Lenka tady vede individuální a skupinové lekce jógy a pilates.Pořádá různé semináře zaměřené na zdravý pohyb dospělých i dětí. A ne jen tak pro nic za nic mívá na svých hodinách stále obsazeno. S Lenkou si také můžete zacvičit na sportovních pobytech věnovaným zdravému pohybu, józe a pilates pro CK Lenka. Tohle všechno dokáže Lenka hravě skloubit se svým rodinným životem, má dvě úžasné děti, které velmi miluje, a které jsou po Lence sportovně nadané.

 

 

kontakt

  • lenka@iqpohyb.cz

certifikace

 

školení, která vedu

jóga základy 08. 11. 2019 - 10. 11. 2019
jóga postura 06. 12. 2019 - 12. 01. 2020

Nutris®
SK Pohoda
Aerobic
CK Lenka