Workshop Day pro veřejnost 1

…aneb všechno co jste chtěli vědět o cvičení, ale báli jste se na to zeptat  

  Workshop day_Post   

Zveme vás na workshop určený pro laiky, kteří se o své tělo zajímají a chtějí svůj pohybový aparát udržet zdravý co nejdéle. Čekají Vás tři hlavní témata, která Vám pomohou udržet zdravé tělo. V každém ze tří bloků očekávejte jak teoretickou, tak praktickou část, to znamená, že chvíli si budeme o tématu povídat, chvíli budeme cvičit a na závěr bude samozřejmě čas i na dotazy. Každý blok bude trvat 75 minut a mezi nimi plánujeme 15 minutovou přestávku, při které budete moct nabyté informace vstřebat.

Celým dnem Vás budou provázet naši lektoři, kteří patří mezi špičku v oboru pohybových aktivit v Česku i na Slovensku. Výuka pohybu je jejich doménou, a to jak při cvičení se svými klienty na individuálních a skupinových lekcích, tak při výuce budoucích instruktorů a trenérů v rekvalifikacích či v odborných seminářích pro profesionály z pohybového oboru. Blíže se s nimi můžete poznat skrze jejich profily:

Daniel Müller https://www.iqpohyb.cz/instruktori/profil/muller-daniel/

Zbyněk Petr https://www.iqpohyb.cz/instruktori/profil/petr-zbynek/

Alena Špalková https://www.iqpohyb.cz/instruktori/profil/spalkova-alena/

Cena je za celý workshop a kromě zmíněných tří bloků obsahuje i skripta, do kterých si můžete pro Vás důležité informace zaznamenat a malé občerstvení ve formě ovoce a pití. Také dostanete diplom o absolvování, který Vám bude tuto jedinečnou akci připomínat a tím Vás nabytými zkušenostmi provázet dalším životem.

Tento den můžete darovat svým blízkým v podobě vánočního poukazu.


naučíte se

Sezení v kanceláři – Alena + Zbyněk
Většina lidí v naší republice pracuje vsedě. Statický sed je největší „zabiják“ lidských zad, a proto je tolik pacientů s vyhřezlými ploténkami v nemocnicích a na rehabilitacích. Tato přednáška Vás naučí základy správného sedu, abyste svá záda nepřetěžovali. Pak totiž můžete trávit dobu v kanceláři v pohodě a po zbytek Vašeho času mimo kancelář neřešit svá bolavá a „ztuhlá záda“ a být jimi omezováni v ostatních aktivitách.

Posilování břišních svalů – Zbyněk + Daniel
Posilování středu těla – to by byl zřejmě lepší název této přednášky. Protože pokud chcete cvičit břišní svaly zdravě, pak se vždy budeme bavit o středu těla, kam zahrnujeme hlavně hlubší vrstvy břišních svalů i svaly zádové. A o tom tento výukový blok bude.

Pánevní dno, inkontinence, hormonální přechod, prostata…a sex – Daniel + Alena
Řekne se nahlas „pánevní dno“ a část lidí v okolí se najednou stydí…, ale proč to tak je? Vždyť tato část našeho těla je tak úžasná! Díky ní máme totiž vzpřímené tělo, můžeme zadržovat potřebu na toaletu několik hodin a dokonce nám může pomoct i při příjemných situacích… A o tom všem si budeme povídat v našem posledním přednáškovém bloku a dokonce, stejně jako ve dvou předchozích, si s touto svalovou partií i zacvičíme.Certifikovaní pohyboví specialisté
Aerobic
SK Pohoda
Certifikovaná pohybová centra