certifikovaný pohybový specialista IQ pohyb Akademie

CERTIFIKOVANÝ POHYBOVÝ SPECIALISTA IQ pohyb Akademie (dále jen Specialista) je osobní trenér, instruktor skupinových lekcí či fyzioterapeut a současně absolvent a pravidelný frekventant IQ pohyb Akademie, který svými znalostmi zaručuje nejvyšší kvalitu služeb ve fitness oboru. Každý specialista musí projít velice náročnou cestou systematického vzdělávání a vynaložit velké úsilí k dosažení tohoto prestižního titulu, což zaručuje jeho vysokou míru odbornosti. Specialista však není titulem s doživotní platností – naši Specialisté se musí pravidelně dále vzdělávat a udržovat si tak vysoký standard, který prokazují každé dva roky doložením aktuálního vzdělání.

Certifikát Specialisty zaštiťuje svým jménem IQ pohyb Akademie, která patří v ČR a SR mezi špičky v oboru fitness, pilates, jógy, a zdravého a funkčního pohybu. Svěřte se do rukou skutečných odbornílů a vyhledejte si Specialistu podle pohybového oboru, který Vás zajímá nebo podle regionu. 

 

Baďurová Věra Přerov
Bakošová Lenka Lednické rovne
Bárta David Praha, Český Brod
Blažíček Robin Žďár nad Sázavou
Böhmová Helena Přeštice
Bužková Ivana, Ing. Praha
Čerňanská Soňa, Mgr. Žilina
Černoch Josef Uherské Hradiště
Elčkner Michal Praha
Endal Václav Praha
Engelová Miroslava Mníšek pod Brdy
Fallerová Martina Opava
Furdeková Katarína Žilina
Hašek Miloš Kladno
Hlavicová Radmila Valašské Meziříčí
Hletková Silvia Dubnica nad Váhom
Hodoušek Matěj, Ing. Praha
Horatlík Jiří Tábor
Horatlíková Iva Tábor
Horvátová Lucie Ústí nad Labem
Hrkelová Veronika Trnava
Humlíčková Tereza, Ing. Brno
Janotová Vendula Brno
Julínyová Kamila Piešťany
Kleinová Zuzana Brno
Klimíčková Lucie Praha
Kmeťová Hanka, Ing. Praha
Knapcová Lucia, Ing. Žilina
Kratochvílová Kriegelová Kateřina, Ing. Hostivice
Křivánková Daniela Žatec
Kršková Ida, Mgr. Žďár nad Sázavou
Krumpolc David, Mgr. Praha
Kůtová Silvia Brno
Lechnerová Eliška, Mgr. Lety
Limr Tomáš Ústí nad Labem
Máchová Jitka Tábor
Mahrischlová Daniela Brno
Mašková Tereza Blatná
Matejčíková Adriana Nová Dubnica
Matošková Lenka Říčany
Miková Monika Rajec
Minář Michal, Mgr. Brno
Mojzis Michaela Poděbrady
Moulisová Jitka, Ing. České Budějovice
Müllerová Hana, Ing. Moravská Ostrava a Přívoz
Müllerová Hana Ostrava
Musilová Sylvia Tábor
Neužilová Tereza Liberec
Nevosadová Ilona Jihlava
Oldfield Veronika Praha
Oleárová Marína Praha
Pokorná Romana, Ing. Brno
Průchová Martina, Bc. Štenovice
Prušanská Lucie Břeclav
Riedlová Ivana Jablonec nad Nisou
Rolčeková Lucia, Mgr. Žilina
Ščerbaková Dita, Bc. Ostrava
Schulmeisterová Zuzana Ostrava
Šejvlová Olga Jaroměř
Silonová Jolana, Ing. Ostrava
Slavíková Markéta Trutnov
Sotona Pavel Chrudim
Soukupová Kamila Nevřeň
Špalková Alena Praha
Štillerová Kateřina Mladá Boleslav
Teplíková Helena Praha
Tománková Linda Zlín
Toufarová Hana Třebíč
Trejbalová Lucie Rakovník
Tunklová Dita Praha
Valenta Roman Praha
Vaňková Kristýna, Mgr. Bc. Praha
Varnušková Linda Liberec
Vítková Jana, Ing. Brno
Vlasák Straková Olga, Bc. Praha
Vokřínková Lenka Třešť
Žičařová Jana Velvary
Žiláková Daniela Plzeň
Žiláková Daniela Plzeň
Zvelebil Jakub Praha



Certifikovaný pohybový specialista
CK Lenka
Aerobic
SK Pohoda
Certifikované pohybové centrum