Vážení klienti,

omlouváme se, ale vzhledem k současné situaci a vládním nařízením uzavíráme naše pohybové centrum až do odvolání.

Děkujeme za pochopení a doufáme, že se s Vámi opět brzy setkáme. 

 

pravidla pro rezervace skupinových lekcí

skupinové lekce

Jedná se o otevřené lekce, které můžete kdykoliv navštívit a zacvičit si - nutná je však předchozí rezervace přes náš rezervační systém. Platit můžete buď jednotlivé lekce nebo máte možnost využít nabídku cenově výhodnějších permanentek. Aktuální rozvrh naleznete ZDE.

 skupinová lekce zahrnuje

 • vstup
 • 55 minut lekce se skupinovým instruktorem
 • na lekci je nutný vlastní středně velký ručník
 • na lekci je nutný vhodný cvičební úbor
 • zrušení rezervace na skupinovou lekci je možné pouze do 24 hodin před začátkem
 • permanentka je nepřenosná

pravidla otevřené lekce

 • zrušení účasti – 24 hodin předem, v opačném případě bude lekce účtována
 • nedorazí-li klient na lekci, bude mu lekce účtována / odečtena z permanentky
 • platba lekce vždy PŘED lekcí
 • platba lekce na strojích: nejpozději 48 hodin předem
 • přihlášený účastník, který nemá zaplaceno (nemá permanentku či kredit) a na lekci se nedostaví, bude při dalším přihlášení automaticky smazán z lekce, blokuje-li místo náhradníkům
 • na lekci pilates stroje/springboard se může přihlásit pouze registrovaný člen

lekce s větším počtem klientů

 • pilates clinic s různými pomůckami (břicho/záda, začátečníci, pokročilí)
 • jóga clinic (začátečníci, pokročilí)
 • zdravá záda (clinic / prevence)
 • zdravé chodidlo
 • zdravé chodidlo - gizmo (pomůcka pro korekci vbočených palců)
 • pánevní dno 
 • spirals
 • CORE
 • CORE dynamic
 • BOSU® core
 • funkční kruháč
 • fasciální strečink

lekce s menším počtem klientů

 • pilates springboard
 • pilates spine corrector
 • pilates stroje

změna programu v rozvrhu vyhrazena

 

pilates clinic (břicho/záda, začátečníci, pokročilí)

Cvičení pilates clinic využívá nejrůznější funkční pomůcky. Jednotlivé cviky jsou tak mnohem intenzivnější a dají se snadněji zacvičit. Díky tomu se benefity (jako je třeba odstranění bolestí pohybového aparátu) které cvičení přináší, dostavují rychleji. Cvičení za pomoci pomůcek zintenzivní váš prožitek, zlepší zapojení požadovaných svalových skupin a tím i ovládání celého těla.

jóga clinic (začátečníci, pokročilí)

Jóga je harmonizující cvičení, které pomáhá odbourat stres, zlepšuje tělesné a mentální schopnosti a nabízí přístup ke spirituálním dimenzím života. Při cvičení jógy je kladen důraz na plynulost pohybu a na správnou techniku dýchání. Náš přístup k józe je zcela specifický svým zdravotním zaměření a šetrností k vašemu tělu. Proto je cvičení jógy v našem centru vhodné pro každého.  

zdravá záda

V lekci zdravá záda kombinujeme to nejlepší z různých metod cvičení, jako je pilates clinic method, spiraldynamik, dynamická neuromuskulární stabilizace, jóga a další koncepty fyzioterapeutické praxe za účelem odstranění bolesti zad a kloubů. Pracujeme na odstranění vadného držení těla nejen cviky, ale i pomocí dechových cvičení, které pomáhají stabilizovat páteř spolu s pánví. Cvičení pro zdravá záda je určeno každému bez rozdílu věku a intenzity bolesti v jednotlivých segmentech páteře či těla.

zdravá záda PREVENCE jsou skupinové lekce určené pro klienty, kteří nemají větší zdravotní omezení. Lekce jsou mírné i střední intenzity a jejich účelem je předcházet problémům s bolestmi zad.

zdravá záda CLINIC je uzavřený kurz určený pro klienty se zdravotními omezeními nebo s doporučením od lékaře. Lekce jsou spíše mírné intenzity a jejich účelem je systematicky vedená pomoc klientům od bolesti zad.

zdravé chodidlo 

Chodidlo je evolucí nejdůmyslněji vytvořená část našeho těla. Proto je celá lekce věnovaná chodidlům takovým způsobem, aby se jim dostalo potřebné péče - a to jak aktivním naváděním a správným cvičením vedoucím k odstranění svalových dysbalancí, tak nacvičením optimálního držení těla, i pasivní masáží pro relaxaci chodila po celém dni. Lekce není vhodná pro těhotné.

zdravé chodidlo - gizmo je lekce s využitím unikátní pilates pomůcky určené ke korekci vbočeného palce a nejen to. Vylepšuje také postavení lopatky, koriguje nesoulad prstů, posiluje nohy a celkově zlepšuje rovnováhu a chůzi. 

pánevní dno

Lekce pánevní dno jsou zaměřeny na aktivaci a relaxaci této hluboce uložené vrstvy svalů. Díky práci s těmito svaly se můžete zbavit bolesti zad a jiných možných komplikací s pohybovým aparátem. Dále jsou lekce také zaměřeny na práci s hlubokým stabilizačním systémem a pohyblivostí páteře, díky čemuž se po každé hodině budete cítit skvěle a plní nové energie.

spirals

Spirals je program z řady pomalých forem Body and Mind. Je sestaven na inspirující a motivující hudbu, která je vybrána pro každou jednotlivou část programu/lekce. Zahrnuje ucelenou, na sebe navazující choreografii, která je zaměřena na specifický styl dynamického strečinku, stability a práce s CORE systémem a držením těla.

CORE

CORE je lekce zaměřená nejen na rozvinutí kloubní pohyblivosti, pružnosti těla a odstranění ztuhlosti, ale hlavně na posílení středu těla a vybudování silného a stabilního trupu. Vhodné pro aktivní klienty i širokou veřejnost.

CORE dynamic

CORE dynamic je lekce zaměřená na pohyblivost a pružnost vaší páteře. Pojem CORE představuje tělesné jádro a to je součástí celku lidského těla. Tak je zapotřebí vše vnímat a umět s tím pracovat. Během lekce budete v pohybu hledat volnost, ladnost, plynulost, kontrolu i preciznost. Klidná hodina, využívající silové prvky cvičení, je vhodná pro každého, kdo rád zdokonaluje sebe a svůj pohyb.   

BOSU® core

Skupinová lekce BOSU® core je zaměřena na zlepšení stability, mobility a posílení celého těla za pomoci speciální pomůcky BOSU® Balance Trainer. Díky balančním cvičením a správné technice dochází k aktivaci hlubokých i povrchových svalů, a vaše tělo tak pracuje komplexně. Pravidelné cvičení na BOSU® Balance Trainer zformuje vaši postavu, zlepší koncentraci, koordinaci a také techniku pohybu. 

funkční kruháč

Funkčně kondiční kruhový trénink je jedním z nejefektivnějších tréninků na zvýšení celkové kondice a svalové koordinace těla. Díky střídání systematicky připravených stanovišť vaše tělo získá potřebnou sílu, koordinaci a rychlost. Celá lekce je doprovázena motivující hudbou, která stupňuje váš výkon a vaše tělo si tak zvyká na práci ve vyšší intenzitě.    

pilates stroje

Tato skupinová lekce na originálních pilates strojích je maximálně pro 5 osob. Systém tréninku Pilates Apparatus pomáhá aktivovat celý hluboký svalový systém lépe, než samostatné cviky na podložce. Cvičení je díky dopomoci strojů efektivnější a účinněji pomáhá v boji proti bolesti zad, páteře a kloubů. Lekce je vhodná pro všechny věkové kategorie.

pilates springboard

Efektivní cvičení na originálních pilates strojích pro maximálně 6 osob. Systém pružin velmi pomůže preciznímu provedení cvičebních pozic. Snadno lze také měnit velikost zátěže dle vašich aktuálních možností. Lekce je tedy vhodná pro všechny, kteří mají rádi inteligentní pohyb a chtějí efektivněji dosáhnout výsledků - jako například odstranění bolesti zad a kloubů, zformování postavy či volný pohyb bez bolesti.

pilates spine corrector

Spine Corrector patří mezi nejoblíbenější pomůcky v oblasti Pilates Small Equipmentu. Pod vedením lektora si vyzkoušíte, jak je důležité správné nastavení celého těla pro dokonalé a efektivní posilení břišních a zádových svalů. Spine corrector vám bude během pohybu dělat oporu, bude vás vést, a vy tak budete mít ze samotného cvičení daleko intenzivnější a lepší prožitek.

fasciální strečink

Lekce zaměřená na zlepšení flexibility. Na lekci důkladně protáhnete jednotlivé partie těla, ztuhlé jak po dlouhodobém a většinou nesprávném sezení v kanceláři či autě, tak například po předešlém intezivním posilování, kdy je potřeba zrelaxovat a uvolnit svaly. Cviky jsou inspirované jógovými pozicemi, jsou však sestaveny tak, aby je zvládnul naprosto každý. 

KALAH sebeobranný systém v našem centru!                

...tak trochu z jiného soudku. Vedle našich klasických kurzů zaměřených na zdravotní cvičení otevíráme nový kurz sebeobranného systému KALAH. Nevíte o čem je řeč? Přečtěne si pár následujících řádků...

 Certifikovaní pohyboví specialisté
Aerobic
SK Pohoda
Certifikovaná pohybová centra