CHCEŠ SI ZKUSIT ONLINE LEKCI?

online lekce novinka!

NOVĚ MŮŽETE SVOU PERMANENTKU VYUŽÍT I NA ONLINE LEKCE (1 vstup = 1 online lekce) https://www.cviq.cz/online-lekce/ - zacvičíte si z pohodlí domova a permice vám nepropadne! (platí pro permice zakoupené před 9.10.2020) - akce platná do 31.12.2020

POSTUP: objednávka online lekce na CVIQU → zaslání emailu na centrum@iqpohyb.cz (pro aktivaci a spuštění, lekci vám odečteme z permanentky) → do emailu vám přijde odkaz a můžete cvičit

skupinové lekce

cvičení na pěnovém válciJedná se o otevřené lekce, které můžete kdykoliv navštívit a zacvičit si - nutná je však předchozí rezervace přes náš rezervační systém. Platit můžete buď jednotlivé lekce nebo máte možnost využít nabídku cenově výhodnějších permanentek. Aktuální rozvrh naleznete ZDE. Pravidla skupinových lekcí najdete na této stránce.


skupinová lekce zahrnuje

 • vstup
 • 55 minut lekce se skupinovým instruktorem
 • na lekci je nutný vlastní středně velký ručník
 • na lekci je nutný vhodný cvičební úbor
 • zrušení rezervace na skupinovou lekci je možné pouze do 24 hodin před začátkem
 • permanentka je nepřenosná


typy skupinových lekcí

pilates clinic 

Cvičení pilates clinic využívá nejrůznější funkční pomůcky. Jednotlivé cviky jsou tak mnohem intenzivnější a dají se snadněji zacvičit. Díky tomu se benefity (jako je třeba odstranění bolestí pohybového aparátu) které cvičení přináší, dostavují rychleji. Cvičení za pomoci pomůcek zintenzivní váš prožitek, zlepší zapojení požadovaných svalových skupin a tím i ovládání celého těla.

jóga

Jóga je harmonizující cvičení, které pomáhá odbourat stres, zlepšuje tělesné a mentální schopnosti a nabízí přístup ke spirituálním dimenzím života. Při cvičení jógy je kladen důraz na plynulost pohybu a na správnou techniku dýchání. Náš přístup k józe je zcela specifický svým zdravotním zaměření a šetrností k vašemu tělu. Proto je cvičení jógy v našem centru vhodné pro každého. Lekce je založená na metodě Jóga Clinic Method. 

cvičení na zdravá záda

zdravá záda

V lekci zdravá záda kombinujeme to nejlepší z různých metod cvičení, jako je pilates clinic method, spiraldynamik, dynamická neuromuskulární stabilizace, jóga a další koncepty fyzioterapeutické praxe za účelem odstranění bolesti zad a kloubů. Pracujeme na odstranění vadného držení těla nejen cviky, ale i pomocí dechových cvičení, které pomáhají stabilizovat páteř spolu s pánví. Cvičení pro zdravá záda je určeno každému bez rozdílu věku a intenzity bolesti v jednotlivých segmentech páteře či těla.

zdravé chodidlo 

Chodidlo je evolucí nejdůmyslněji vytvořená část našeho těla. Proto je celá lekce věnovaná chodidlům takovým způsobem, aby se jim dostalo potřebné péče - a to jak aktivním naváděním a správným cvičením vedoucím k odstranění svalových dysbalancí, tak nacvičením optimálního držení těla, i pasivní masáží pro relaxaci chodila po celém dni. Lekce není vhodná pro těhotné.

zdravé chodidlo - gizmo je lekce s využitím unikátní pilates pomůcky určené ke korekci vbočeného palce a nejen to. Vylepšuje také postavení lopatky, koriguje nesoulad prstů, posiluje nohy a celkově zlepšuje rovnováhu a chůzi. 

pánevní dno

Lekce pánevní dno jsou zaměřeny na aktivaci a relaxaci této hluboce uložené vrstvy svalů. Díky práci s těmito svaly se můžete zbavit bolesti zad a jiných možných komplikací s pohybovým aparátem. Dále jsou lekce také zaměřeny na práci s hlubokým stabilizačním systémem a pohyblivostí páteře, díky čemuž se po každé hodině budete cítit skvěle a plní nové energie.

spirals

Spirals je program z řady pomalých forem Body and Mind. Je sestaven na inspirující a motivující hudbu, která je vybrána pro každou jednotlivou část programu/lekce. Zahrnuje ucelenou, na sebe navazující choreografii, která je zaměřena na specifický styl dynamického strečinku, stability a práce s CORE systémem a držením těla.

CORE

CORE je lekce zaměřená nejen na rozvinutí kloubní pohyblivosti, pružnosti těla a odstranění ztuhlosti, ale hlavně na posílení středu těla a vybudování silného a stabilního trupu. Vhodné pro aktivní klienty i širokou veřejnost.

CORE dynamic

CORE dynamic je lekce zaměřená na pohyblivost a pružnost vaší páteře. Pojem CORE představuje tělesné jádro a to je součástí celku lidského těla. Tak je zapotřebí vše vnímat a umět s tím pracovat. Během lekce budete v pohybu hledat volnost, ladnost, plynulost, kontrolu i preciznost. Klidná hodina, využívající silové prvky cvičení, je vhodná pro každého, kdo rád zdokonaluje sebe a svůj pohyb.   

DSC_0593

BOSU® core

Skupinová lekce BOSU® core je zaměřena na zlepšení stability, mobility a posílení celého těla za pomoci speciální pomůcky BOSU® Balance Trainer. Díky balančním cvičením a správné technice dochází k aktivaci hlubokých i povrchových svalů, a vaše tělo tak pracuje komplexně. Pravidelné cvičení na BOSU® Balance Trainer zformuje vaši postavu, zlepší koncentraci, koordinaci a také techniku pohybu. 

funkční kruháč

Funkčně kondiční kruhový trénink je jedním z nejefektivnějších tréninků na zvýšení celkové kondice a svalové koordinace těla. Díky střídání systematicky připravených stanovišť vaše tělo získá potřebnou sílu, koordinaci a rychlost. Celá lekce je doprovázena motivující hudbou, která stupňuje váš výkon a vaše tělo si tak zvyká na práci ve vyšší intenzitě.    

pilates stroje

Tato skupinová lekce na originálních pilates strojích je maximálně pro 5 osob. Systém tréninku Pilates Apparatus pomáhá aktivovat celý hluboký svalový systém lépe, než samostatné cviky na podložce. Cvičení je díky dopomoci strojů efektivnější a účinněji pomáhá v boji proti bolesti zad, páteře a kloubů. Lekce je vhodná pro všechny věkové kategorie.

fasciální strečink

Lekce zaměřená na zlepšení flexibility. Na lekci důkladně protáhnete jednotlivé partie těla, ztuhlé jak po dlouhodobém a většinou nesprávném sezení v kanceláři či autě, tak například po předešlém intezivním posilování, kdy je potřeba zrelaxovat a uvolnit svaly. Cviky jsou inspirované jógovými pozicemi, jsou však sestaveny tak, aby je zvládnul naprosto každý. 

spine corrector

spine corrector

Spine corrector je jedna z pomůcek ke cvičení pilates. Při lekci docílíte, jak efektivního posílení svalů břišních, tak i protažení svalů zádových a mezižeberních. Zároveň rozpohybujete hrudní koš a celkově zlepšíte držení těla.

NOVINKA! bodyforming

Dynamická lekce, při které se budete věnovat hlavním svalovým partiím jako paže, břicho, hýždě a nohy. Lekce je zaměřená na posílení celého těla, získání kondice, síly a vytrvalosti. Při lekci se cvičí s pomůckami i bez, za doprovodu motivující hudby. Hodina začíná krátkým zahřátím, následuje posilování a na závěr protažení. Nezapomeňte si na tuto lekci vzít boty a ručník.

NOVINKA! dynamický strečink

Lekce dynamického strečinku, během které kontrolovaný pohyb zajistí rovnoměrné protažení i posílení celého těla a navíc rozvíjí vaší flexibilitu a rovnováhu. Hodina je rozdělená na několik částí. Za doprovodu hudby procvičíte jednotlivé svalové partie a cviky nejsou řazeny do choreografie. V závěru hodiny se protáhnete i zrelaxujete. Cvičí se na boso.

KALAH

Vedle našich klasických kurzů zaměřených na zdravotní cvičení otevíráme nový kurz sebeobranného systému KALAH. Nevíte o čem je řeč? Přečtěne si pár následujících řádků...

 

pravidla rezervací skupinových lekcí

priorita rezervací

 1. Permanentka
 2. Kredit
 3. Hotovost
 4. Multisport karta*

Proto se rezervujte i jako náhradník - i náhradník na všechny lekce s platnou permanentkou či kreditem má přednost před nekrytou rezervací – tj. platba v hotovosti v den konání lekce nebo platba Multisport kartou.

Rezervace na všechny lekce předem přes systém jdemenato

 • s platnou permanentkou: rezervace je odečtena z permanentky v době konání lekce
 • s kreditem: rezervace je odečtena z kreditu v plné výši ceny lekce v době konání lekce
 • hotově v den konání lekce: je možná, avšak negarantujeme její uskutečnění, pokud bude kapacita naplněna účastníky s platnou permanentkou či kreditem
 • s Multisport kartou: je možná, avšak negarantujeme její uskutečnění, pokud bude kapacita naplněna účastníky s platnou permanentkou či kreditem

Rezervace na všechny lekce předem ve formě e-mailem / osobně / telefonicky

 • s platnou permanentkou: rezervace je rovnou odečtena z permanentky a nelze ji opětovně zrušit
 • s kreditem: rezervace je rovnou odečtena z kreditu v plné výši ceny lekce a nelze ji opětovně zrušit
 • hotově v den konání lekce: je možná, avšak negarantujeme její uskutečnění, pokud bude kapacita naplněna účastníky s platnou permanentkou či kreditem
 • s Multisport kartou: je možná, avšak negarantujeme její uskutečnění, pokud bude kapacita naplněna účastníky s platnou permanentkou či kreditem

Ostatní info o všech rezervacích na lekce

 • nevyčerpaná rezervace na lekci propadá bez náhrady
 • na všechny lekce rezervovány přes systém je možnost zrušení cca 24 hodin dopředu / vyjma lekce pilates stroje
 • rezervace na pilates stroje jen s platbou minimálně 48 hodin předem: platba z permanentky nebo z kreditu či hotovostí předem, zrušení po 48 hodinách bez náhrady, pokud nebude zajištěn náhradník
 • na rezervaci Pilates strojů nelze uplatnit Multisport kartu
 • pokud všechny vstupy na permanentce nejsou vyčerpány do konce její platnosti, permanentka nelze prodloužit ani vyčerpat jinou osobou
 • permanentka určená na otevřené lekce nelze uplatnit na pilates stroje a obráceně
 • držitel karty Multisport se řídí pravidly společnosti Multisport Benefit s.r.o.

*pokud máte na svém účtu zálohový kredit (minimální částka je cena 1 lekce), má Multisport karta požadovanou prioritu před hotovostí; avšak nedorazíte-li na rezervovanou lekci, je lekce zaplacena z daného zálohové kreditu místo Vaši Multisport karty

Platná pravidla od 24.1.2020Certifikovaní pohyboví specialisté
Aerobic
SK Pohoda
Certifikovaná pohybová centra