Daniel Muller - Zkuste začít se zdravým pohybem

26. 09. 2014

Začátek roku bývá v návštěvnosti fitness center či lekcí nejrůznějších cvičení nejnabitější z celého roku. Právě nová předsevzetí nás táhnou do posiloven, touha po lepším těle vyhrává nad pohodlností a výmluvami.

V dnešní době je často dbán důraz především na vzhled, začátkem roku zamíří všichni, kdo touží po lepších křivkách, do posiloven a očekávají rychlou změnu. Přitom „ozdravnou“ cestou přirozeného pohybu na míru ušitému našich problémům, bychom si nejen vypracovali postavu, ale také se zbavili řady zdravotních potíží.

V IQ Centru pohybu a pilates studio na pražském Smíchově se zaměřují na zdravý a sportovně-funkční přístup k samotnému životnímu stylu jedince. Tzv. inteligentní pohyb, který zde proškolený tým trenérů poskytuje, je navíc využitelný nejen při všech sportovních aktivitách, ale také v běžném životě, kde slouží jako prevence civilizačních onemocnění a proti problémům s držením těla. Důraz je kladen také na správné stravovací návyky a životní styl jedince v komplexním pohledu.

„Přirozeným, zdravým pohybem se dají nejen zlepšit nedostatky postavy, ale také se zbavit řady zdravotních neduhů, které nás trápí, vysvětluje Daniel Müller ředitel Centra funkčního pohybu. Centrum funkčního pohybu na pražském Smíchově se věnuje například pilates, zlepšování kondice s ohledem na zdraví, ale také právě již zmiňovaným speciálním zdravým cvičením zaměřeným na různé zdravotní problémy jako potíže s páteří, bolesti hlavy, cviky k posílení pánevního dna, cvičení na zdravé klouby, atd. Začátkem března oslaví centrum své první narozeniny!

celý článek naleznete na webu žena.in

Autor článku: Mgr. Daniel Müller

Copyright: Využití textových nebo filmových materiálů a fotografií, které jsou zveřejněny na těchto webových stránkách, je možné pouze se souhlasem provozovatele webu www.iqpohyb.cz. Přejímání obsahu stránek je možné pouze se souhlasem a jasně viditelným uvedením zdroje na začátku každého přejatého materiálu. Pro schválení nás prosím kontaktujte.


Certifikovaní pohyboví specialisté
Aerobic
SK Pohoda
Certifikovaná pohybová centra