seminář první pomoc základy

Nikdy nevíte, kdy se vám znalost první pomoci může hodit. V životě může nastat situace, kdy půjde o zdraví vašich známých či zdraví kohokoliv jiného „na ulici“. Nebo právě o zdraví vašeho klienta při tréninku či skupinové lekci. Každý by měl mít aspoň minimální přehled, jak v takové kritické situaci zakročit, jak se chovat a co dělat. Je nemálo klientů, kteří mají cukrovku, vysoký krevní tlak nebo třeba trpí mdlobami a rádi chodí cvičit. Může se kdykoliv stát, že si váš klient na skupinové lekci či na tréninku v posilovně podvrtne kotník nebo sebou prostě „práskne“ o zem. Nejen tyto příčiny mohou navodit krizové situace, kdy je třeba správně se zachovat a postiženému člověku tak pomoci nebo třeba i zachránit život. A to platí nejen v naší trenérské a instruktorské práci, ale i v běžném životě. Je třeba být na takové situace připraven!
Rádi vás seznámíme se základy první pomoci, které by měl ovládat každý a tak budete schopni pomoci ostatním v situacích, kdy jde o zdraví. 

Tento seminář je součástí teoretického základu všech našich rekvalifikačních kurzů. Na semináři se proto scházejí frekventanti vícedenního i jednodenního školení, což díky různým dovednostem frekventantů často vede k zajímavé diskusi ohledně probíraného tématu, což je výhodné pro všechny zúčastněné.

Věděli jste, že...

... povinnost všech lidí je umět podat 1. pomoc

... autor programu: Eva Bernatová

... školíme od roku 2012 a program stále zdokonalujeme


naučíte se

  • jak a kdy správně zasáhnout při poskytování první pomoci
  • první pomoc ve specifických situacích
  • jak se efektivně a rychle rozhodovat při poskytování první pomoci
  • rozdělení první pomoci dle jednotlivých odborných zásahů
  • základy resuscitace

co s sebou

  • psací potřeby
  • svačinu


Certifikovaní pohyboví specialisté
Aerobic
SK Pohoda
Certifikovaná pohybová centra